Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To składaj... zycze powodzenia. Jak to Yusta napisała - "nie ten rozmiar kapelusza". Na dzien dzisiejszy pewnych barier nie da sie przeskoczyc.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
      E, myślę że jest szansa aby to, co zadowoliło Edsona zadowoliło także Krzynówka
      Pewnie tak... po 35 urodzinach Jacka.
      Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
        Zamieszczone przez Nazgul
        E, myślę że jest szansa aby to, co zadowoliło Edsona zadowoliło także Krzynówka
        Pewnie tak... po 35 urodzinach Jacka.
        BTW Wiesz może ile Edsonowi dali?
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

Pytanie czy zalezy mu na grze czy na kasie?
          Nazgul, Ty chyba masz więcej lat niż naście a takie dziecinne teksty wypisujesz
          raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
          ------------------------
          Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u
            Pytanie czy zalezy mu na grze czy na kasie?
            Nazgul, Ty chyba masz więcej lat niż naście a takie dziecinne teksty wypisujesz
            Zastanów się nad tym nieco głębiej, może coś niecoś Ci się skojarzy...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together

Komentarz

• Nazgul życie realne to nie FM
              Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Nazgul.... z całym szacunkiem ale skoncz juz temat. Gdyby to było takie proste jak Ci sie wydaje to po Stadionie przy Ł3 dawno biegał by Krzynówek albo nawet Ronaldihno. Tak nie jest i narazie sie na cos takiego nie zanosi...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yooziu
                  Nazgul.... z całym szacunkiem ale skoncz juz temat. Gdyby to było takie proste jak Ci sie wydaje to po Stadionie przy Ł3 dawno biegał by Krzynówek albo nawet Ronaldihno. Tak nie jest i narazie sie na cos takiego nie zanosi...
                  Wiem że się nie zanosi, mówię tylko że ja spróbowałbym tego gdybym miał takie możliwości. To raz. A dwa to przykład Ronaldinho jest jak najbardziej nietrafiony gdyż Brazylijczyk ma pewne miejsce w składzie swojego klubu i nie musi się specjalnie martwić ani o miejsce w reprezentacji ani o swoją dyspozycję na MŚ. W przeciwienstwie do Krzynówka który nie jest pewien przynajmniej dwóch z tych trzech rzeczy (miejsce w drużynie klubowej, forma na MŚ). Półroczne wypożyczenie? Myślę, że jeśli Bayer by się na to zgodził to Krzynówek też. Mielibyśmy full obsade obydwu skrzydeł - Guerrero / Krzynówek i Edson / Kiełbowicz na lewej oraz Karwan / Szałachowski i Bronowicki / Szala na prawej. Zero strachu przed kartkami, kontuzjami etc.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

• Rany ale ty masz fantazje.... czy ty nie rozumiesz ze jest to kompletnie nie wykonalne? Człowieku.... nie ten poziom... jezu

Komentarz

zastanowiłem się i jednak wychodzi mi na to, że snucie teorii o tym, że prawdopodobne byłoby przyjście Krzynówka do Legii i podpieranie się przy tym hasłem 'czy poleci na szmal czy jest ambitny' nie przystoi dorosłemu facetowi
                      ------------------------

Komentarz

• Nie wiem czy jest jakiś w tym sens. Przypomne ze my mamy budżet 30 mln PLN. to jest dużo /na polskie warunki/. Ale nie do przesady. Podobno ten Serb z młodzieżówki co go Okuka polecał jest miał zarabiać około 200-300 tys.€ na sezon. Dla nas to jest szczyt szczytów, a normalnie w Europie negocjacje zaczynają się od 800 tys. więc się nie podniecajmy tak Krzynówkiem albo Bąkiem lub innymi grzybiałymi emerytami, bo to nie jest własciwa droga. Klub , a raczej Wdowczyk nie chce miec jakiś drugoligowych odrzutów, bo kupowanie piłkarzy średnio-dobrych nie jest opłacalne. Przez ostatnie 2 lata robilismy taką politykę, ze tylko 1/3 zawodników jest na przyzwoitym poziomie. A pieniądze piechota nie chodzą...

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u
                          zastanowiłem się i jednak wychodzi mi na to, że snucie teorii o tym, że prawdopodobne byłoby przyjście Krzynówka do Legii i podpieranie się przy tym hasłem 'czy poleci na szmal czy jest ambitny' nie przystoi dorosłemu facetowi
                          W tym szaleństwie, co prezentuje Nazgul, jest jednak trochę racji. Możę niekoniecznie to sie tyczy Krzynówka, który jest jedną z 4 gwiazd reprezentacji, ale takiego Wichniarka, czy Olisadebe już jak najbardziej (żeby była jasność, nie chcę ich obu).
                          Pamiętajmy, że za pół roku są Mistrzostwa Świata, a selekcja się jeszcze nie skończyła. Wiadomo, że łatwiej się pokazać w słabej polskiej lidze, niż na zachodzie. To dlatego dziś czytamy, że Marcin Żewłakow chce wrócić do Polski.
                          Więc powiedzenie "czy poleci na szmal czy jest ambitny" w tym okienku transferowym ma jak najbardziej rację bytu, szczególnie w przypadku piłkarzy, którzy ocierają się o reprezentację lub z takową przeszłością.
                          Legia
                          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
                            Zamieszczone przez me(L)u
                            W tym szaleństwie, co prezentuje Nazgul, jest jednak trochę racji. Możę niekoniecznie to sie tyczy Krzynówka, który jest jedną z 4 gwiazd reprezentacji, ale takiego Wichniarka, czy Olisadebe już jak najbardziej (żeby była jasność, nie chcę ich obu).
                            Ale nam potrzeba zawodników z sensem a nie Olisadebe który przypomina sobie o Polsce jak są jakieś Mistrzostwa na które chce pojechać. A w sezonie to on tylko leczy kontuzje. Pozatym i tak by kasy chciał za dużo
                            Garwo(L)in

Komentarz

• [quote="zajączek"]
                              Zamieszczone przez me(L)u
                              litości... jeśli będzie im zależało na graniu to znajdą sobie spokojnie kluby, które ich zechcą, a przy tym zapłacą im kasę, której Legia pewnie jeszcze długo nie zapłaci. ja wiem, że wszyscy by bardzo chcieli, żeby było inaczej, ale trochę powagi. nawet Bąk, który gra w reprezentacji a nie się tylko o nią ociera, czyli teoretycznie ma najwięcej do stracenia pojechał do Kataru, chociaż na brak kasy też na pewno nie narzeka. to chyba powinno dawać do myślenia
                              ------------------------

Komentarz

• Moim zdaniem dobrym ruchem bylo by kupienie grzelaka z kazmierczakiem badz samego kazmierczaka on jest bardzo dobry ma swietny strzal z dystansu a w Legii brakuje takich graczy.
                                Futbolistki.pl - Dziewczyny i piłka nożna - http://futbolistki.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X