Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Myślę, że zainteresowało to wielu.
    Bo lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć.
    Czytaj priv.

Komentarz

• magic76, naszą bolączką nie był zły skłąd ani nieudolne transfery... od dwóch lat skład Legii ma zawsze około 5-7 kontuzjowanych, a połowa jest bez formy. teraz Wdowiec próbuje zrobić zespół składający się się z jednakowodobrych zawodników. Bo za czasów Kubickiego "kupowano ławkę rezerwoowych" , ale tak żeby broń panie Boże ta "ławka" nie wskoczyła do pierwszego składu (Smoliński, Gmitrzuk /wych./, Doros, Korzym)
      A propos nowych transferów Legii:
      Edson da Silva - niektórzy piszą ze jak taki dobry, to po co w polskej lidze. Kurcze, ludziom to dogodzić. Jak nieznany, to od razu szmaciarz, a jak znany, to zaraz że musi być zły, bo do nas nikt normalny nie przychodzi. To się nazywa "polski optymizm". Napewno lepszy od wszystkich obrońców naszej ligi. na pewno lepszy od Igwe...
      Bronowicki
      - Nie jest powiedzianeze będzie podstawowym zawodnikiem.
      Gureirro - zostałwypożyczony, więc można powiedzieć że Legia na nim nie straci

Komentarz

• Zamieszczone przez magic76
        Chłop wygląda jak od płóga oderwany z pola w Łęcznej.
        sory ale wyglądem piłkarza to chyba raczej panny się powinny zajmować
        wesołych świąt
        "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• dokladnie - zwlaszcza ze 6 razy do 11 kolejki zostal wybrany.

ps. jeszcze tylko 3posty

Komentarz

• Hmmm...

A jakby tak spróbować wypożyczyć Krzynówka na pół roku? Chłopak ma kłopot w Leverkusen ostatnio więc może by się dało...

A tu coś o transferach w szerszym zarysie:

http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025...ad=rss&wv=0000

Kurczę, pisałem o tym już dawno temu, takie coś należało zastosować swego czasu w Legii, ale się kłóciliście... A jeśli ktoś do tego typu dzialań się przyczepi (jak sugeruje Stec w końcówce artykułu) to to będzie bezprawie, bo formalnie Udinese jest w porządku...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
              Hmmm...

A jakby tak spróbować wypożyczyć Krzynówka na pół roku? Chłopak ma kłopot w Leverkusen ostatnio więc może by się dało...
              Ostatnio gdzieś czytałem, że wobec jego kłopotów w BL krążą pogłoski, że miałby wrócić do Nurnbergi na jakiś czas (wypożyczenie) - ale komentarz samego zainteresowanego był jednoznaczny: nie bo to krok w tył.
              Myślę, że Legia dla niego to 2 albo 3 kroki w tył.
              jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Hmmm...

Chyba wigilijny karpik Ci zaszkodził.
                Krzynówek ma propozycje z Anglii to raz.
                Dwa, nie mamy szans jeżeli chodzi o jego żądania finansowe.
                Nie ten rozmiar kapelusza
                Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                  Zamieszczone przez Nazgul
                  Hmmm...

Chyba wigilijny karpik Ci zaszkodził.
                  Nie cierpię ryb. Za to bigosu się obżarłem jak głupi

Zamieszczone przez yusta
                  Krzynówek ma propozycje z Anglii to raz.
                  Dwa, nie mamy szans jeżeli chodzi o jego żądania finansowe.
                  Nie ten rozmiar kapelusza
                  No co? Rozmarzyłem się po prostu
                  A co do możliwości finansowych to prędzej czy później i tak na ten pułap wleziemy Musimy, jeśli ITI chce zrealizowac swoje założenia.

Sam Krzynówek zapowiada, że nigdzie się z Leverkusen nie rusza ale... Na jego miejscu gadałbym to samo
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

No co? Rozmarzyłem się po prostu
                    A co do możliwości finansowych to prędzej czy później i tak na ten pułap wleziemy Musimy, jeśli ITI chce zrealizowac swoje założenia.
                    Musi to na rusi... a w Polsce jak kto chce... ITI jak narazie nie wykazało nawet chęci do racjonalnego inwestowania w klub wiec nie licz na to ze w najblizszym czasie sytuacja finansowa znacznie się poprawi. Mowisz ze predzej czy pozniej ten pułap osiagniemy... wtedy Krzynówek moze juz w ogole nie grać w piłke... może być juz na emeryturze nawet

Komentarz

• No Edson na pewno głodowego kontraktu nie ma
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together

Komentarz

• No głodowego nie ma.... ale mowimy o Krzynówku a nie o Edsonie

Komentarz

• Zamieszczone przez Yooziu
                          No głodowego nie ma.... ale mowimy o Krzynówku a nie o Edsonie
                          E, myślę że jest szansa aby to, co zadowoliło Edsona zadowoliło także Krzynówka
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together

Komentarz

• A ja mysle ze nie... bo w Leverkusen dostaje wiecej. I musiał by dostać lepsza oferte z Legii zeby go to w ogole zaiteresowało. A jesli mamy tak gdybać sobie to.... pensja zawodnika to nie wszystko. w przypadku np. Krzynówka, klub musi sie liczyć w europejskich pucharach.... jak to ładnie czasem w Fifie 2006 pisze mi zawodnik 'był by to krok do tyłu w jego karierze". Legia narazie ledwo dostaje sie do tych pucharów i na samym poczatku dostaje baty. Jesli nawet Taki Edson ma być zapowiedzią zmiany Legii na lepsze to i tak nie z dnia na dzien...

pozdro

Komentarz

• Zamieszczone przez Yooziu
                              A ja mysle ze nie... bo w Leverkusen dostaje wiecej. I musiał by dostać lepsza oferte z Legii zeby go to w ogole zaiteresowało. A jesli mamy tak gdybać sobie to.... pensja zawodnika to nie wszystko. w przypadku np. Krzynówka, klub musi sie liczyć w europejskich pucharach.... jak to ładnie czasem w Fifie 2006 pisze mi zawodnik 'był by to krok do tyłu w jego karierze". Legia narazie ledwo dostaje sie do tych pucharów i na samym poczatku dostaje baty. Jesli nawet Taki Edson ma być zapowiedzią zmiany Legii na lepsze to i tak nie z dnia na dzien...

pozdro
                              Więcej pewnie ma, ale czy dłużej? Augenthaler odszedł z Bayeru i Krzynówek gra odtąd ogony. Pytanie czy zalezy mu na grze czy na kasie? Ciekaw jestem jak przed MŚ pokieruje swoją karierą... Zlożyć mu ofertę byłoby nie od czapy. Najwyżej by odmówił...
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together

Komentarz

• Krzynówek w Legii? Nazgul to sa fantazje, wybujałe nieco niestety...

Po pierwsze w Niemczech o wiele wiecej zarabia...

a po drugie, Poziom piłkarski w II lidze niemieckiej jest wyższy, niż w naszej orenż ekstraklasie (smutne, ale prawdziwe) :/
                                Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Pracuję...
                                X