Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• piotrtalikos
    odpowiedział(a)
    Mi się też wydaje, że minie troche czasu, tak jak kolega wspomniał 12 miechów i powiedzą mu bay bay

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Czech doszedł.

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Jak pokazało już kilka przykładów, z niższych lig Hiszpańskich można wyciągnąć do Ekstraklasy ciekawych kopaczy.
    Już w tych rezerwach było tyle wynalazków - Iloski, Kudrjavcevs, Sulley, Matić. Zawsze była ta sama gadka, że tani, że nie ma ryzyka. Żaden się niczym nie wyróżnił. Kilka bezbarwnych występów i wyjazd. Kulenović to wyjątek potwierdzający regułę. Legia II powinna być polska. Ewentualnie z jakimiś doświadczonymi ligowcami jak Pruchnik. A nie szukają jakichś perełek po piłkarskich śmietnikach.

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Wielkich nadziei też nie ma. Stawiam, że za 12 miesięcy już go tu nie będzie.
    Jak pokazało już kilka przykładów, z niższych lig Hiszpańskich można wyciągnąć do Ekstraklasy ciekawych kopaczy.

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Wielkich nadziei też nie ma. Stawiam, że za 12 miesięcy już go tu nie będzie.

Zostaw komentarz:

• Marcino
    odpowiedział(a)
    Pompa medialna bo z Realu przyszedł

Zostaw komentarz:

• R.
    odpowiedział(a)
    A gdzie ta pompa? Przecież to transfer na zasadzie albo się uda albo nie. Wielkiego ryzyka nie ma.

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Też jestem podobnego zdania. Dziwne, że gość nie miał aż tak ofert, że niby zgodził się na Legie II. Pogra pół roku tam a w lecie okaże się, że będzie w jedynce.

Kojarzycie jakiś inny transfer do rezerw ogłaszany z taką "pompa"? Dziwne to.

Zostaw komentarz:

• Tyler_Durden
    odpowiedział(a)
    A ja mam teorię, że ten Toni to tak naprawdę jest nabytek do jedynki. W mediach mówią, że do dwójki, żeby nie było płaczu...

Zostaw komentarz:

• pchorseba
    odpowiedział(a)
    Elegansio, w Ząbkach będą mieli swoją VAGS

Zostaw komentarz:

• Yevaud
    odpowiedział(a)
    A może być bez tego kolesia z telefonem?

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Mamy też ciekawy transfer do rezerw

Toni Segura

22-letni ofensywny pomocnik podpisał kontrakt z Legią i w przyszłym tygodniu rozpocznie treningi w rezerwach u trenera Piotra Kobiereckiego. Hiszpan przychodzi z Las Palmas B, które występują na trzecim poziomie rozgrywek. W przeszłości szkolił się w akademii Betisu Sewilla i Realu Madryt. (legia.com)

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Dokładnie. Jak tylko był w formie to przekozak. Szkoda, że wciąż imały się to problemy zdrowotne.

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)

Powodzenia, Cafu. Mój ulubiony grajek z chorwackiego zaciągu. W Legii raczej poniżej oczekiwań. Ale ja będę pamiętał głównie bramki z Wisłą Płock i Arką w finale Pucharu Polski.

Zostaw komentarz:

• Lord of the Depths
    odpowiedział(a)
    Powodzenia Jarek.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X