Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ej, to zupełnie jak Jarza - też "pierwszy raz od paru lat" nic go nie strzyka
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
      ej, to zupełnie jak Jarza - też "pierwszy raz od paru lat" nic go nie strzyka
      Strzyka, nie strzyka Choto lub Outtara go przyaatakuja na treningu i znów będzie się piec lat leczył
      Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Legia nie chce Olszara
        Wczoraj informowaliśmy o możliwości gry w Legii napastnika Sebastiana Olszara.

Zawodnik na Łazienkowskiej nie zagra, gdyż odmówił mu trener Legii Dariusz Wdowczyk.

- Sebastian rozmawiał ostatnio ze mną. To była krótka wymiana zdań. Pytał czy ma szansę w Legii. Odpowiedziałem, że nie - opowiedział "Wdowiec".

źródło: Przegląd Sportowy
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• No i bardzo dobrze bo juz sie bałem ze oni naprawdę myślą o jego zatrudnieniu
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Przegląd Sportowy

Wdowczyk: kadra Legii wymaga uzupełnień

Dariusz Wdowczyk prawie zakończył wzmacniać drużynę. Szuka dobrego napastnika, niektórym – jak Sebastianowi Olszarowi – odmawia. Bo są zbyt słabi - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Udało się panu wypocząć podczas czterech dni urlopu?

Nie. To był bardzo aktywnie spędzony czas.

Ale chyba turystycznie, a nie zawodowo?

Na szczęście turystycznie. Zwiedziłem z rodziną Rzym, ale teraz znowu biorę się do roboty.

Czyli „selekcja nie jest jeszcze skończona”?

Kadra Legii wymaga jeszcze uzupełnień. Potrzebujemy przede wszystkim napastnika. W tym roku nikt już raczej fizycznie nie pojawi się przy Łazienkowskiej, co nie oznacza, że nie prowadzimy pertraktacji. Być może kupimy dwóch piłkarzy do ataku, a być może jednego napastnika i jednego zawodnika drugiej linii.

Zaczął pan z wysokiego C, mówiąc o sprowadzeniu Emmanuela Olisadebe i Artura Wichniarka. Do Legii dołączyli jednak mało znani zawodnicy.

Wstrzymałbym się z ocenami tych piłkarzy do końca rundy. W ramach uzupełnień traktuję Macieja Gostomskiego i Artura Chałasa, a reszta może wskoczyć do składu od zaraz.

O Edsonie powiedział pan, że kibicom w Polsce nie trzeba go przedstawiać – to chyba jednak przesada?

Ten piłkarz ma najbogatszy życiorys ze wszystkich obecnych legionistów. Takie nazwy jak Olympique Marsylia, Corinthians Sao Paolo czy Sporting Lizbona chyba robią wrażenie? Ma bardzo dużo do zaoferowania, jak na obrońcę strzela dużo bramek, grywał zresztą również w pomocy – nawet na środku tej formacji.

Nie zmienia to jednak faktu, że czterech z sześciu nowych piłkarzy to zawodnicy defensywni, dochodzi do tego jeszcze bramkarz. A wydawało się, że akurat z obrony Legii mógł pan być zadowolony.

Bo byłem zadowolony, ale sprowadzeni gracze występują po bokach defensywy, grają bardzo nowocześnie, często włączają się do akcji ofensywnych.

Taj jak Roberto Carlos i Cafu?

Mniej więcej (śmiech).

Komentarz

• Nie ma co się odwracać do tyłu. Jarza miał wiele szans na udowodnienie swojej przydatności. Przecież kontrakt został podpisany po burzliwych negocjacjach. Miał szanse, a ze wybrał nieodpowiedniego lekarza, to już wyłącznie jego wina. Nie bronie go i nie atakuje, ale jesli Wdowczyk chce mieć kadre 22-24 piłkarzy grających na najwyższym poziomie pierwszoligowym nie może pozwolić sobie na jakieś znaki zapytania. a druga kwestia to, to ze Jarza za dużo by kosztował gdyby grywał w III lidze i Zygo nie chce mieć sytuacji jak z Poledicą i Dudkiem.

Komentarz

• Najzdolniejszy spośród zawodników Górnika Zabrze, 18-letni pomocnik Marcin Siedlarz, jest blisko Legii. Klub ze Śląska ma wielkie problemy finansowe i organizacyjne, jest obecnie licytowany, zmienia się prezes (Zbigniewa Koźmińskiego zastępuje Jerzy Frenkiel) i obecnie każdy piłkarz jest na sprzedaż za w miarę niewielkie pieniądze. Według Faktu rozmowy na temat tego transferu trwają. W dodatku trzeba im kibicować, ponieważ reprezentant Polski juniorów zdążył się już pokazać z dobrej strony w lidze, w tym w meczach z Legią. Ostatnio zdobył nawet ładną, zwycięską bramkę w meczu Górnika z Groclinem w Grodzisku Wielkopolskim.

Siedlarz jest wychowankiem Hutnika Kraków, wszystkie mecze w pierwszej lidze rozegrał jednak w barwach Górnika, a uzbierał ich na razie przed dwa sezony 25 (strzelił w nich jednego gola). W zeszłym sezonie występował na pozycji środkowego pomocnika, obecnie najczęściej gra przy lewej linii bocznej. Przed meczem z Górnikiem pisaliśmy o nim następująco: "atutem Siedlarza jest dobra technika, jak również zawziętość i ambicja, często przechodząca w nadmierną ostrość w grze." Siedlarz jest również zawzięty poza boiskiem. Na jednym ze zgrupowań kadry juniorów wdał się, wraz z kolegami, w uliczną bójkę, w efekcie czego wylądował 'na dołku'.

Radosław Mikołajczak z MSP Szamotuły w styczniu znów pojawi się w Warszawie. Prawy pomocnik reprezentacji juniorów był już na testach w Legii i zagrał nawet w sparingu ze Zniczem Pruszków. Spodobał się trenerom i został zaproszony na kolejne testy. - Byłem w Legii i grałem w sparingu. Na początku było mi trudno, bo nikogo nie znałem z tych, z którymi wystąpiłem w jednej drużynie. Ale z upływem czasu było coraz lepiej - opowiada piłkarz, który ma za sobą staż w angielskim Fulham. Chciałbym zostać legionistą...

Według Faktu Legia podpisała już kontrakty z innymi 18-latkami, Adrianem Paluchowskim i Jakubem Polniakiem. Obydwaj wystąpili w test-meczu ze Zniczem Pruszków. Są zresztą obserwowani od dłuższego czasu, a zwłaszcza od momentu, kiedy napisał o nich Fakt. Biuro Prasowe Legii zaprzecza tym doniesieniom, zresztą według dziennika obaj jeszcze przez pół roku grać będą w Delcie/Agrykoli. - To bardzo dobre rozwiązanie - twierdzi ich trener Wiesław Golonka. - Oni muszą w tym wieku jak najwięcej grać. A jakby trafili do rezerw Legii, nie wiadomo, czy często dostawaliby szansę. Młodzi chłopcy tam trenują, a jak przychodzi mecz to pojawia się cały tabun zawodników z pierwszego zespołu - twierdzi Golonka i trudno odmówić mu racji.

Czyżby nowy zaciąg młodzieży, która ma stanowić siłe Legii za kilka lat .
                Legia Warszawa

Komentarz

• Są zresztą obserwowani od dłuższego czasu, a zwłaszcza od momentu, kiedy napisał o nich Fakt.
                  To zdanie mnie rozwalilo. Fakt ma naprawde wysoka samoocene...

Komentarz

• Wichniarek odrzucił ofertę Herthy

Jak poinformował jeden z niemieckich serwisów sportowych, Artur Wichniarek, napastnik Herthy Berlin, odrzucił propozycję tego klubu dotyczącą rozwiązania przed czasem kontraktu.

Działacze klubu ze stolicy Niemiec mieli zaproponować Wichniarkowi milion euro za rozwiązanie kontraktu przed upływem jego ważności.

Wichniarek od dłuższego już czasu nie ma miejsca w składzie Herthy.
                    A ktoś ostatnio mówił, że Wichniarowi nie zależy na kasie [bo ma bogatego tatusia czy coś w tym stylu] tylko na grze

Dobrze że nie trafił do Legii

Czy ktoś zorientowany może powiedzieć czy plotka o Jeleniu to prawda?! Jak można takiego jełopa brać do drużyny?! Nie dość że słabo gra to jeszcze polskiego nie zna

Komentarz

• oj gdyby nie Jeleń to tej Wisły Płock juz nie byłoby w ekstraklasie, a w tym roku mieliby ostatnie miejsce, taki słaby to on nie jest i w Legii by sie przydał.
                      heh wade wymowy ma, zreszta niepotrzebna piłkarzowi znajomosc polskiego, niech dobrze gra.

Komentarz

• Sorry - a gdzie te wielkie transfery i wzmocnienia zapowiadane przez Wdowca?
                        He he... jak zwykle dużo dymu a ognia nie widać.
                        Bronowicki do kadry to już zupełna parodia westernu Chłop wygląda jak od płóga oderwany z pola w Łęcznej.

P.S. Kogo zabolało moje cięte pióro tego przepraszam

Komentarz

• Zamieszczone przez magic76
                          Chłop wygląda jak od płóga oderwany z pola w Łęcznej.

P.S. Kogo zabolało moje cięte pióro tego przepraszam
                          "Pługa" pisze się przez "u". Jeśli Cię to zabolało, to przepraszam. I nie martw się o Legię. Jakoś sobie damy z tym wszystkim radę..
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez magic76
                            Chłop wygląda jak od płóga oderwany z pola w Łęcznej.
                            Jesteś zajebisty, nie ma co :/

Komentarz

• Magic76 jesteś chyba bardzo wielkim optymistą. O stadionie w Lubinie piszesz jakby już po nowym roku mieli go zacząć budować. O formie Zagłębia też wypowiadasz sie bardzo dobrze, i juz widzisz ich w finale.
                              To może powiesz nam kogo kupiło Zagłębie?

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty
                                Magic76 jesteś chyba bardzo wielkim optymistą. O stadionie w Lubinie piszesz jakby już po nowym roku mieli go zacząć budować. O formie Zagłębia też wypowiadasz sie bardzo dobrze, i juz widzisz ich w finale.
                                To może powiesz nam kogo kupiło Zagłębie?
                                Nie poruszam tu koleżko tematu (celowo) transferów lubińskich, bo nie o tym ten topic jest, nie sądzę by zbyt wielu Tutejszych to zajmowało i... dlatego że w temacie tym narazie cisza, co nie znaczy że przed burzą
                                Optymizm i wiara moja wypływa stąd iż skład Zagłębia nie potrzebuje jakiś radykalnych zmian lecz kilku (najwyżej) retuszy.
                                Nie ulega dla mnie natomiast żadnej wątpliwości, że możnego sponsora stać na praktycznie każde wzmocnienie, niestety za zgodą wszechobecnej u nas opcji politycznej (jedynie słusznej w danym momencie). I to jest tragedia tego klubu od wielu już lat.

P.S. Kogo choć trochę zainteresowałem to fajnie..

Komentarz

Pracuję...
                                X