Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robson_
    Czy on gwarantuje 15 bramek w sezonie?... Nie ma nawet gwarancji, że będzie grał w pieszym składzie.

Przyznam, że liczyłem na dużo większego hiciora. Mam nadzieję, że Urban wie co robi.
    Czasami zastanawiam się, czy on w ogóle wie o tych ruchach transferowych...

I jeszcze jedno.

http://legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=15672

Mdli mnie, gdy czytam takie teksty

Czy tylko ja tak mam? Jeszcze brakuje słów: "Od dziecka marzyłem aby tu grać".

Grać, a nie gadać
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Co Wy tak z tym hitem

Słabym napastnikiem na pewno nie jest, pokazał pare przyzwoitych akcji w Grodzisku (wtedy pisaliście, że my go oczywiście puściliśmy...)

Naprawde się spodziewaliście kogoś pokroju Raula? Troche realizmu...
      ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• No... Zajebisty jest. Rozegrał całe 3 mecze dobre w Grodzisku. A setek zmarnował niemało
        Co roku te same błędy transferowe...

Komentarz

• Ale kilka brameczek strzelił dla Groclinu ;-).

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty
            No... Zajebisty jest. Rozegrał całe 3 mecze dobre w Grodzisku. A setek zmarnował niemało
            A ile setek zmarnowal dla Legii??
            Co roku to samo narzekanie, bez kopnięcia piłki...
            Poczytaj sobie komentarze na temat Grosickiego miesiąc temu i teraz.
            Poczekajmy do konca rundy i wtedy skomentujmy.

P.S.
            Kogo mieli kupić? Na kogo liczyłeś?

Komentarz

• Ja liczylem jak Fizi , na F.Torresa

A tak serio to chcialbym jakiegos napastnika(bez konkretnego nazwiska) ktory strzelal w sezonie 15 bramek lub wiecej.
              "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez Mościak
                Ale kilka brameczek strzelił dla Groclinu ;-).
                No no, równo 3 pukną w lidze

Komentarz

• Kolejne wzmocnienie drużyny młodej ekstraklasy
                  No bez przesady, on ma 25 lat.
                  ...

Komentarz

• na pierwszy rzut oka zamienił stryjek siekierkę na kijek - robi dużo szumu ale nie trafia, czyli Włodar bis, a pośmiać się analogicznie nie będzie można bo od razu rasizm :O

ale z drugiej strony, wszystkimi poprzednimi transferami się podniecałem (nawet takim Chmiestem Klattem i młodymi) a ten mnie rozczarował... wniosek - będzie dobrze
                    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE
                      Zamieszczone przez pusty
                      No... Zajebisty jest. Rozegrał całe 3 mecze dobre w Grodzisku. A setek zmarnował niemało
                      A ile setek zmarnowal dla Legii??
                      Co roku to samo narzekanie, bez kopnięcia piłki...
                      Poczytaj sobie komentarze na temat Grosickiego miesiąc temu i teraz.
                      Poczekajmy do konca rundy i wtedy skomentujmy.

P.S.
                      Kogo mieli kupić? Na kogo liczyłeś?
                      Tak co roku to samo narzekanie i co roku wychodzi, że niestety rację mają ci co narzekają. To jest Legia, to klub, w którym nie powinno być miejsca na eksperymenty. Bo to już przerabialiśmy nie raz.
                      A co do Grosickiego to ja się nim jak nie zachwycałem tak nie zachwycam. Jeśli będzie dobrze grał w lidze to zwrócę honor Tobie i innym, którzy co rundę tak zaciekle bronią polityki transferowej ITI. Nie wiem czy sobie przypominasz, ale dotychczas tylko raz byłem zmuszony przyznać Tobie rację - w przypadku Fabiańskiego, którego po przyjściu do Legii nie doceniłem.
                      A kogo mieli sprowadzić? Niedzielan, Piszczek... Wiem, że kosztują sporo. Ale tak się buduje mocne kluby, że trzeba dużo zainwestować żeby do czegoś dojść.

Komentarz

• Czyli od czasu przyjscia ITI, w Legii sprawdził sie tylko Fabiański? (bo obaj dobrze wiemy że narzekałeś na każdy transfer ).

No właśnie Legia to jest Legia i przychodziło tu wielu zawodników sprawdzonych , z nazwiskiem i nie radzili sobie bo właśnie Legia to specyficzny klub...

Co do Piszczka i Niedzielena to to że Ty chcesz to nie wystarczy żeby przyszli (oni też muszą wyrazić jakieś chęci). O ile Niedzielana przegraliśmy z Wisłą (chociaż nie wiem czy on w ogole był brany pod uwage ze względu na koncepcje Urbana) to Piszczek takiej chęci nie wyrażał.

Dziwi mnie poprostu wieczne narzekanie za nim się zobaczy jak dany zawodnik gra. Rozumiem że jesli sie nie sprawdzi w trakcie sezonu to krytyka jest uzasadniona. Ale co, teraz narzekamy bo to takie polskie czy bo Hugo sie nie sprawdził to Chinyama też sie nie sprawdzi...
                        Prorok?

Komentarz

• Ktos przed sezonem mowil chyba Urban (?) ze prawdziwe transfery dopiero beda w zime. Trzymam go za slowo.

Komentarz

• Prawdziwe transfery beda jak bedzie stadion. Ten murzyn gral bardzo dobrze w meczach , ktore widzialem w tv. Bedzie dobrze, uwazam ze to wzmocnienie. Teraz jeszcze tylko wyjebac Korzyma
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Myslę że to dobry transfer. Atak Chinyama-Grzelak.z rezerwy wchodziłby Janczyk,a jednego z dwóch ...(nie będę znowu się nad nimi pastwić) wypozyczyłbym za karę,o ile nie dwóch;p
                              Ciagły trening w drodze do chwały, Świat jest zbyt wielki by być małym...

Komentarz

• Ile on strzelił bramek dla Dyskobolii,w zeszłym sezonie,w lidze?
                                Narkotyki i Spirytus

Komentarz

Pracuję...
                                X