Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pablo84
    Zamieszczone przez Raffi
    za stroną oficjalną:

Dziś jestem legionistą i bardzo się z tego powodu cieszę, że będzie mi dane grać w niewątpliwie najlepszym polskim Klubie” – powiedział nowy nabytek warszawskiej Legii.
    Nie, żebym się czepiał, ale koles jest jeden dzien piłkarzem Legii, i juz łapie go skleroza kto od 3 lat jest mistrzem Polski...
    Może ma dar jasnowidzenia..
    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• no ciekawe czy coś z niego wyrośnie
      Garwo(L)in

Komentarz

• Perspektywiczny zawodnik póki co bez nazwiska
        Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
        to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysieek
          Perspektywiczny zawodnik póki co bez nazwiska
          Wydaje mi sie ze po ostatniej jesieni wrecz przeciwnie Z 5 razy byl wybierany do 11 kolejki PS no i generalnie głośniej o nim bylo

Komentarz

• Ja go zabardzo nie znam ale mam nadzieje ze bedzie dobrze gral w naszej druzynie
            Futbolistki.pl - Dziewczyny i piłka nożna - http://futbolistki.pl

Komentarz

• Jeszcze jezlei chodzi o prawa strone to szkoda ze odpuscili sobie Przemyslawa Kuliga z Jagi. Interesowalem sie troche jego wyczynami od czasu jak Legia sie nim interesowala no i w PS zwykle oceny 6-7. Jakies tam bramki zdarza mu sie strzelic. Widzialem go tez w meczu PP z Łeczna i wywarl na mnie pozytywne wrazenie.
              BRAC GO

Komentarz

• No i mamy zastepce Szali, wreszcie.
                Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zamieszczone przez legia.net
                  Po Rogerze Guerreiro na Łazienkowską mają trafić kolejni Brazylijczycy. I to nie byle jacy. Jeden z nich przenosi się do Warszawy wprost ze słynnego Sportingu Lizbona. To lewy obrońca 28-letni Edson Luis da Silva. Piłkarza reprezentuje znany brazylijski menedżer Jorge Baidek (współpracował m.in. z samym Jose Mourinho). Według dziennika "Correio de manha" wypożyczenie Edsona jest pewne.

- Legia nic nie zapłaci. Weźmie tylko na siebie utrzymanie piłkarza - twierdzą dziennikarze tej gazety. - Baidek twierdzi, że negocjacje jeszcze trwają, ale jest już bardzo blisko porozumienia - mówi z kolei dziennikarz gazety "Record", Joao Lopes w rozmowie z "Super Expressem". - Zapewne już dziś menedżer potwierdzi przejście Edsona do Legii - dodaje.

Edson ma imponujące CV (m. in.: Corinthians, Olympique Marsylia, Sporting).

- W Lizbonie sobie nie poradził, ale to dobry piłkarz - zapewnia Lopes. A to nie koniec brazylijskich zakupów Legii. Dowiedzieliśmy się, że Legia właśnie finalizuje kontrakt z kolejnym Brazylijczykiem, reprezentowanym przez Mariusza Piekarskiego.

- Byłem w poniedziałek na Legii z pewnym Brazylijczykiem. To świetny piłkarz, ale nie mogę nic więcej zdradzić - powiedział Piekarski. Wygląda na to, że wiosna przy ulicy Łazienkowskiej upływać będzie w rytmie samby.
                  troche duzo tych obroncow

Komentarz

• Wisła przechwyca właśnie Kazmierczaka i Grzelaka...

brawo dla naszych działaczy kaarwa
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez el talibbo
                      Wisła przechwyca właśnie Kazmierczaka i Grzelaka...

brawo dla naszych działaczy kaarwa
                      .... i dobrze. Kaźmierczak miał kilka dobrych meczów, ale jak dla mnie jest to jeden z najbardziej obecnie przereklamowanych zawodników. Z Grzelakiem podobnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez pjoneczek

troche duzo tych obroncow
                        niby czemu?

Bronowicki za Szalę na prawej, a ten Edson (o ile to jest prawda) na lewej za bardzo słabego w tym sezonie Kiełbowicza i w końcu może będziemy mieli przyzwoite boki obrony

Co do Kaźmierczaka i Grzelaka również uważam, że są przereklamowani, szczególnie Kaźmierczak - na jego pozycję mamy lepszego moim zdaniem Burkhardta.

A to nie koniec brazylijskich zakupów Legii. Dowiedzieliśmy się, że Legia właśnie finalizuje kontrakt z kolejnym Brazylijczykiem, reprezentowanym przez Mariusza Piekarskiego.

- Byłem w poniedziałek na Legii z pewnym Brazylijczykiem. To świetny piłkarz, ale nie mogę nic więcej zdradzić - powiedział Piekarski
                        A w brazylijskie wynalazki Piekarskiego to ja już nie wierzę
                        To jest miejsce na Twoją reklamę!

Komentarz

• No fajowo że Grzesiu B. został Legionistą, ale to było pewne.

Za rok, dwa Łukasz Fabiański wyjedzie do Anglii, ale już się nie martwię o jego następcę, zostanie nim Maciej Gostomski

Komentarz

• szczególnie Kaźmierczak - na jego pozycję mamy lepszego moim zdaniem Burkhardta.
                            Kaźmierczka moze grać zarówno jako Defensywny jak i ofensywny pomocnik,jeżeli u nas miałby grac na pozycji defensywnego pomocnika,to bardzo byłbym rad z pozyskania Przemka.
                            Po rozwiązaniu kontraktu z Jarzą pozostał nam tylko jeden defensywny pomocnik na poziomie - Djoković niestety leczy on kontuzję.
                            Surma jest beznadziejny a Rzeźniczak i Rosloń na tej pozycji się nie sprawdzają.
                            Skoro niewypalił transfer Miljasa , tak więc morze dobrze byłoby gdyby szefowie Legii przypomnieki sobie o Kaźmierczaku.

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
                            F.Nietzsche

Komentarz

• IMO Kazimierczak jako defensywny pomocnik przydalby sie Legii ale mysle ze zawazyl tez pakiet bo na lewa pomoc mamy juz Rogera.
                              Bronowicki na pewno sie przyda bo na prawa jest obecnie tylko Szala (lepszy na srodku)
                              No i plus za kolejnego utalentowanego bramkarza.
                              Czekam na napastnika... i troche zaluje ze nie bedzie to Jelen
                              ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Bardzo dobrze, że nie będzie to Jeleń.

Komentarz

Pracuję...
                                X