Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co do Rogera Guerreiro to mysle ze jest to mocne wzmocnienie dla druzyny.
    Futbolistki.pl - Dziewczyny i piłka nożna - http://futbolistki.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez pitik
      Co do Rogera Guerreiro to mysle ze jest to mocne wzmocnienie dla druzyny.
      A widziales jak gra? Czy sugerujesz sie tylko ta Celta w jego zyciorysie?

Komentarz

• A po czym wnosisz?
        Widziales chociaz jedno jego kopniecie?
        Prorok jakis czy jak?

A tak w ogole to ilu sie sprawdzilo Brazylijczykow w Polsce?
        Mi na mysl przychodzi tylko Batata. Ligowy sredniak. Solidny, ale i tak zanim zaczal grac minelo kilka lat nauki jezyka i polskich ligowych zwyczajow.
        Bez podniet.
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
          Mi na mysl przychodzi tylko Batata. Ligowy sredniak. Solidny, ale i tak zanim zaczal .
          Rodrigo Carbone

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini
            Zamieszczone przez arczi
            Mi na mysl przychodzi tylko Batata. Ligowy sredniak. Solidny, ale i tak zanim zaczal .
            Rodrigo Carbone
            Giuliano.
            Bez problemu w trójce najlepszych cudzoziemców jacy grali w Legii - razem z Zeigbo i Svitlicą.
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• "Swoją karierę rozpoczynał w zespole Sao Caetano. Następnie występował w tak znanych klubach jak Corinthians w 2003. Rozegrał w tym czasie 25 spotkań w ramach Copa Libertadores i lidze brazylijskiej.
              W 2004 roku jako zawodnik Flamengo wystąpił w 60 spotkaniach strzelając 12 goli. Rok później był już podstawowym zawodnikiem Celty Vigo, z którą awansował do I ligi hiszpańskiej. Ostatnio występował w zespole Juventude."

To już o czymś świadczy wkońcu miejsca w składzie Corinthians, Flamengo czy Celta Vigo nie dostaje każdy.

Komentarz

• A poza tym myśle że Wdowczyk zna się na piłkarzach

Komentarz

• Zamieszczone przez hary1988
                  Zamieszczone przez pitik
                  Co do Rogera Guerreiro to mysle ze jest to mocne wzmocnienie dla druzyny.
                  A widziales jak gra? Czy sugerujesz sie tylko ta Celta w jego zyciorysie?
                  Celta Celtą, ale patrząc w życiorys każdy będzie od niego wymagał super gry i gdy się okaże, że nowy nabytek ma np. problem z aklimatyzacją to szybko stanie się takim pośmiewiskiem że Szala i Włodar to przy tym pikuś...

Krótko mówiąc łatwiej tu o rozczarowanie niż o miłe zaskoczenie...

No ale mam nadzieję że zagra na dobrym poziomie.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                    A po czym wnosisz?
                    Widziales chociaz jedno jego kopniecie?
                    Prorok jakis czy jak?

Mi na mysl przychodzi tylko Batata. Ligowy sredniak. Solidny, ale i tak zanim zaczal grac minelo kilka lat nauki jezyka i polskich ligowych zwyczajow.
                    Bez podniet.
                    Nie wiem, po czym wnosi Arczi, ale ja poszperałem trochę i dowiedziałem się, że koleś łapał się dość często w składzie Juventude, nawet parę bramek huknął- nie jest to może żadna gwiazda, ale solidny ligowiec z Brazylii...
                    Mieliśmy kiedyś takiego w Polsce?
                    Kojarzę tylko samych ogórasów w drugiej ligi bądź głębokich rezerw pierwszej
                    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Ja nie wiem czemu prawie wszyscy uwazacje ze z niego nic nie bedzie. Ja wierze ze bedzie z niego solidny pilkarz, napewno lepszy od Daniela Lopesa Cruza

Komentarz

• toż to Surma jest podstawiony :O
                        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• surma w czasie kontuzji pojechał na Hawaje, wrocil opalony, i teraz wielki hicor ze niby jakis gwiazdor przychodzi

Komentarz

• skoro Łęczna nas leje bez połowy zawodników to nie mamy prawa narzekać jak ściągają nam piłkarzy z tego klubu

Komentarz

• za stroną oficjalną:

Grzegorz Bronowicki piłkarzem Legii
                              13.12.2005, godz.: 12:12:00

Informujemy, że Kluby Górnik Łęczna i KP Legia Warszawa osiągnęły porozumienie w sprawie transferu do Klubu z Łazienkowskiej piłkarza, Grzegorza Bronowickiego. Od dnia 12 grudnia 2005 roku Grzegorz Bronowicki jest zawodnikiem KP Legia Warszawa. Zawodnik podpisał czteroletni kontrakt.

Grzegorz Bronowicki urodził się 4 sierpnia 1980 roku w Jaszczowie (niedaleko Łęcznej). Grzegorz wyróżniał się już w grupach młodzieżowych i nie mając jeszcze skończonych 18 lat wiosną 1998 roku zadebiutował w drugoligowym zespole Górnika prowadzonym wówczas przez Władysława Łacha.

Z Górnikiem Łęczna Grzegorz wywalczył w 2003 roku awans do ekstraklasy i występował w niej przez 2,5 sezonu.

Do tej pory w ekstraklasie rozegrał 51 spotkań zdobywając 2 gole.

W II lidze w barwach swojego macierzystego klubu Grzegorz Bronowicki rozegrał łącznie 79 spotkań zdobywając 9 bramek.

„Od jakiegoś czasu obserwowałem to co się dzieje w Legii i w momencie, w którym zorientowałem się, że Władze Klubu zaczynają zatrudniać młodych zawodników uznałem, że mogę mieć szansę na występy przy Łazienkowskiej. Dziś jestem legionistą i bardzo się z tego powodu cieszę, że będzie mi dane grać w niewątpliwie najlepszym polskim Klubie” – powiedział nowy nabytek warszawskiej Legii.

Menedżer KP Legia Warszawa, Dariusz Wdowczyk: ”Pozyskaliśmy kolejnego bardzo obiecującego, a już doświadczonego zawodnika. Grzegorz może grać zarówno na prawej i jak i lewej stronie obrony, a co za tym idzie jest zawodnikiem uniwersalnym. Obserwowaliśmy go już od dłuższego czasu i jestem przekonany, że Grzegorz będzie kolejnym wzmocnieniem naszej drużyny”.

Prezes Górnika Zbigniew Krasowski uznał, że podobnie jak to miało miejsce z Sebastianem Szałachowskim, Klub nie będzie stwarzał przeszkód, by kolejny ambitny piłkarz wychowany w Łęcznej rozwijał swój talent i spełniał sportowe aspiracje w renomowanym zespole: „Z Legii zawsze było bliżej do reprezentacji, a o tym Grzesiek zawsze marzył. Z życzliwym zainteresowaniem będziemy więc śledzili dalszą karierę naszego wychowanka.”
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                                za stroną oficjalną:

Dziś jestem legionistą i bardzo się z tego powodu cieszę, że będzie mi dane grać w niewątpliwie najlepszym polskim Klubie” – powiedział nowy nabytek warszawskiej Legii.
                                Nie, żebym się czepiał, ale koles jest jeden dzien piłkarzem Legii, i juz łapie go skleroza kto od 3 lat jest mistrzem Polski...
                                Wisła Kraków

Komentarz

Pracuję...
                                X