Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Brawo! Okienko transferowe na plus. Jego bilans i umiejętności przestały mieć znaczenie 21.06.2020
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Nie przyłączam się do tych zachwytów. Jutro zamyka się okienko transferowe a on i tak musiał rozwiązać kontrakt przed jego końcem, żeby podpisać umowę z nowym klubem. Więc czekał do samego końca. Wziął też pewnie pensje za luty. Zresztą to samo Rocha.

Na te 2,5 roku co on tu oficjalnie był (bo nie można napisać, że grał) to ile on miał tych zajebistych meczów? 5? 8?

Krzyżyk na drogę.
        „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Na te 2,5 roku co on tu oficjalnie był (bo nie można napisać, że grał) to ile on miał tych zajebistych meczów? 5? 8?
          [/IMG2]

Krzyżyk na drogę.
          Mam świadomość, że to nie świadczy o "zajebistych meczach", ale w zeszłym sezonie 5 razy był kozakiem meczu, 5 razy vicekozakiem i raz na trzecim miejscu (w 27 meczach) i został kozakiem sezonu (do tego raz lebiega meczu i dwa razy na trzecim). Dwa sezony temu był 3 razy kozakiem meczu, dwa razy vicekozakiem, 3 razy vicelebiegą i raz na tzrecim miejscu wśród lebieg.
          Czuwaj

Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Krzyżyk na drogę.
          I kop w dupę.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• 22-letni napastnik Nazarij Rusyn będzie występował w Legii Warszawa na zasadzie wypożyczenia do końca 2021 roku. Stołeczny klub będzie miał opcję wykupu byłego młodzieżowego reprezentanta Ukrainy z Dynama Kijów.

(legia.com)

Ostatnio edytowany przez Gabro; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Mam świadomość, że to nie świadczy o "zajebistych meczach", ale w zeszłym sezonie 5 razy był kozakiem meczu, 5 razy vicekozakiem i raz na trzecim miejscu (w 27 meczach) i został kozakiem sezonu (do tego raz lebiega meczu i dwa razy na trzecim). Dwa sezony temu był 3 razy kozakiem meczu, dwa razy vicekozakiem, 3 razy vicelebiegą i raz na tzrecim miejscu wśród lebieg.

to już czekam na transfer Luquinhasa bo na tej podstawie będziemy żegnać piłkarza ostatniego 50lecia.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Nie wiem gdzie to wyczytałeś.
                Sugarman zastanawiał się ile zajebistych meczów zagrał Kante, więc wskazałem, że wg forumkowego vox populi w dwóch poprzednich sezonach w 8 meczach był uznany za najlepszego w drużynie, a w siedmiu za prawie najlepszego (co nie znaczy, że zagrał zajebiste mecze). I tyle.

Gdybym był fanem Kante, to bym napisał: "Ciekawe, kiedy Lopes osiągnie chciaż połowę tych liczb). Ale nie jestem, więc nie napiszę.
                Przy całej mizerii drużyny był moment, że był bardzo przydatny i ciągnął grę. Jednym zachowaniem przekreślił to wszystko i bardzo dobrze, że odchodzi; szkoda, że dopiero teraz.

Komentarz

• 19-letni napastnik Ernest Muci, uważany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia na Bałkanach, podpisał kontrakt z Legią Warszawa obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku.

Ernest Muci to młodzieżowy reprezentant Albanii i były czołowy zawodnik mistrza kraju FK Tirany. W 60 meczach w jej barwach zdobył 18 bramek.

- Legia to wielki klub i wielka szansa dla mnie. Muszę się tu dobrze pokazać i być najlepszą wersją siebie. Legia posiada doskonałą bazę treningową, obejrzałem też stadion, przyjrzałem się zawodnikom, którzy reprezentują wysoki poziom. Chcę jeszcze dojrzeć i cieszyć się grą. Staję przed nową szansą i choć to trudne wyzwanie, czuję, że jestem na nie gotowy - mówi Ernest Muci.

Nowy zawodnik podpisał z Legią Warszawa 4,5-letni kontrakt.