Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Za LL!:
    Legia Warszawa poinformowała, że rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Dominikiem Nagyem. Jego umowa obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku.

Nagy trafił na Łazienkowską zimą 2017 roku. W jesienią ubiegłego sezonu na murawie pojawił się 17 razy i zanotował jedno trafienie. Wiosną 2020 został wypożyczony do Panathinaikosu, a po sezonie wrócił do Warszawy, ale sztab szkoleniowy nie widział dla niego miejsca w drużynie. Węgier trenował z rezerwami, a ostatnio leczył uraz.

W sumie 25-letni pomocnik rozegrał w koszulce z "eLką" na piersi 84 mecze i zdobył w nich 13 bramek.

https://legionisci.com/news/82109_Do...l_z_Legii.html

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Gdieś mi mignęło, że ktoś powiedział, że Karbo jest w dziwnym momencie kariery. Odchodzi z drużyny, która go już nie potrzebuje do drużyny, która go jeszcze nie potrzebuje. Co myśliscie? Mi się wydaje, że jeszcze by się tu przydał.

Komentarz

• Przecież zostaje przynajmniej do zimy.
        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Dżizas, przez chwilę myślałem że odszedł do Lecha...

Komentarz

Pracuję...
          X