Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Elegansio, w Ząbkach będą mieli swoją VAGS

Komentarz

• A ja mam teorię, że ten Toni to tak naprawdę jest nabytek do jedynki. W mediach mówią, że do dwójki, żeby nie było płaczu...

Komentarz

• Też jestem podobnego zdania. Dziwne, że gość nie miał aż tak ofert, że niby zgodził się na Legie II. Pogra pół roku tam a w lecie okaże się, że będzie w jedynce.

Kojarzycie jakiś inny transfer do rezerw ogłaszany z taką "pompa"? Dziwne to.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• A gdzie ta pompa? Przecież to transfer na zasadzie albo się uda albo nie. Wielkiego ryzyka nie ma.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Pompa medialna bo z Realu przyszedł
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Wielkich nadziei też nie ma. Stawiam, że za 12 miesięcy już go tu nie będzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                Wielkich nadziei też nie ma. Stawiam, że za 12 miesięcy już go tu nie będzie.
                Jak pokazało już kilka przykładów, z niższych lig Hiszpańskich można wyciągnąć do Ekstraklasy ciekawych kopaczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                  Jak pokazało już kilka przykładów, z niższych lig Hiszpańskich można wyciągnąć do Ekstraklasy ciekawych kopaczy.
                  Już w tych rezerwach było tyle wynalazków - Iloski, Kudrjavcevs, Sulley, Matić. Zawsze była ta sama gadka, że tani, że nie ma ryzyka. Żaden się niczym nie wyróżnił. Kilka bezbarwnych występów i wyjazd. Kulenović to wyjątek potwierdzający regułę. Legia II powinna być polska. Ewentualnie z jakimiś doświadczonymi ligowcami jak Pruchnik. A nie szukają jakichś perełek po piłkarskich śmietnikach.

Komentarz

• Czech doszedł.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      Czech doszedł.
                      Ciekawe w jakiej jest obecnie formie i kiedy zobaczymy go w akcji.
                      Miejmy nadzieję że to nie będzie Necid 2.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                        Ciekawe w jakiej jest obecnie formie i kiedy zobaczymy go w akcji.
                        Miejmy nadzieję że to nie będzie Necid 2.
                        Zaczął dobrze, jeb.nięcie ze łba ma potężne, przy golu znalazł się idealnie tam gdzie powinien, wieżowiec . Jak wpasuje się w styl zespołu będzie pociecha .
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

• Slisz oficjalnie potwierdzony. Ciekawy transfer, na pewno wykorzystana okazja chociaż ja bym wolał za takie kwoty bardziej ofensywnych piłkarzy.

Komentarz

Slisz oficjalnie potwierdzony. Ciekawy transfer, na pewno wykorzystana okazja chociaż ja bym wolał za takie kwoty bardziej ofensywnych piłkarzy.
                            Na chłopak i na pewno duża presja, ale jeśli sobie poradzi i wskoczy w Legii na wysoki poziom to może być w pewien sposób przełomowy ruch.
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                              Na chłopak i na pewno duża presja, ale jeśli sobie poradzi i wskoczy w Legii na wysoki poziom to może być w pewien sposób przełomowy ruch.
                              Nie powiedziałbym. Po prostu wykorzystana głupota Zagłębia z niską klauzulą. Nic się nie zmieni.

Komentarz

Nie powiedziałbym. Po prostu wykorzystana głupota Zagłębia z niską klauzulą. Nic się nie zmieni.
                                też tak to widzę. Legia dobrze wie, że teraz wystarczy, że młody rozegra kilka dobrych spotkań i jest wart 3-4 mln euro. Jak takiego rece sprzedawali za prawie 4 banki, to i on jak będzie grał na takim samym poziomie jest do sprzedania za tyle
                                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Pracuję...
                                X