Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Elegansio, w Ząbkach będą mieli swoją VAGS

Komentarz

• A ja mam teorię, że ten Toni to tak naprawdę jest nabytek do jedynki. W mediach mówią, że do dwójki, żeby nie było płaczu...

Komentarz

• Też jestem podobnego zdania. Dziwne, że gość nie miał aż tak ofert, że niby zgodził się na Legie II. Pogra pół roku tam a w lecie okaże się, że będzie w jedynce.

Kojarzycie jakiś inny transfer do rezerw ogłaszany z taką "pompa"? Dziwne to.
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• A gdzie ta pompa? Przecież to transfer na zasadzie albo się uda albo nie. Wielkiego ryzyka nie ma.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Pompa medialna bo z Realu przyszedł
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Wielkich nadziei też nie ma. Stawiam, że za 12 miesięcy już go tu nie będzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                Wielkich nadziei też nie ma. Stawiam, że za 12 miesięcy już go tu nie będzie.
                Jak pokazało już kilka przykładów, z niższych lig Hiszpańskich można wyciągnąć do Ekstraklasy ciekawych kopaczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                  Jak pokazało już kilka przykładów, z niższych lig Hiszpańskich można wyciągnąć do Ekstraklasy ciekawych kopaczy.
                  Już w tych rezerwach było tyle wynalazków - Iloski, Kudrjavcevs, Sulley, Matić. Zawsze była ta sama gadka, że tani, że nie ma ryzyka. Żaden się niczym nie wyróżnił. Kilka bezbarwnych występów i wyjazd. Kulenović to wyjątek potwierdzający regułę. Legia II powinna być polska. Ewentualnie z jakimiś doświadczonymi ligowcami jak Pruchnik. A nie szukają jakichś perełek po piłkarskich śmietnikach.

Komentarz

• Czech doszedł.

Komentarz

• Mi się też wydaje, że minie troche czasu, tak jak kolega wspomniał 12 miechów i powiedzą mu bay bay

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Czech doszedł.
                        Ciekawe w jakiej jest obecnie formie i kiedy zobaczymy go w akcji.
                        Miejmy nadzieję że to nie będzie Necid 2.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                          Ciekawe w jakiej jest obecnie formie i kiedy zobaczymy go w akcji.
                          Miejmy nadzieję że to nie będzie Necid 2.
                          Zaczął dobrze, jeb.nięcie ze łba ma potężne, przy golu znalazł się idealnie tam gdzie powinien, wieżowiec . Jak wpasuje się w styl zespołu będzie pociecha .
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Slisz oficjalnie potwierdzony. Ciekawy transfer, na pewno wykorzystana okazja chociaż ja bym wolał za takie kwoty bardziej ofensywnych piłkarzy.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                              Slisz oficjalnie potwierdzony. Ciekawy transfer, na pewno wykorzystana okazja chociaż ja bym wolał za takie kwoty bardziej ofensywnych piłkarzy.
                              Na chłopak i na pewno duża presja, ale jeśli sobie poradzi i wskoczy w Legii na wysoki poziom to może być w pewien sposób przełomowy ruch.
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                                Na chłopak i na pewno duża presja, ale jeśli sobie poradzi i wskoczy w Legii na wysoki poziom to może być w pewien sposób przełomowy ruch.
                                Nie powiedziałbym. Po prostu wykorzystana głupota Zagłębia z niską klauzulą. Nic się nie zmieni.

Komentarz

Pracuję...
                                X