Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Już się zaczyna ściąganie większych i mniejszych pseudogwiazdeczek z Hiszpanii

Komentarz

• No wiesz Urban tam by i coś wie na ten temat. Oby więcej niż Piekarski na temat Brazylijczyków.

Komentarz

• Zapewne 'coś' wie Co nie zmienia faktu, że jestem przeciwnikiem jakichkolwiek kolonii Hiszpanów, Serbów czy Brazyljany, ale to chyba temat na inną dyskusję.
        Tak czy siak piłkarzom z Hiszpanii w Legii mówie stanowcze NIE!

A tak odnośnie tego Calle, to całkiem nieźle gra głową...
        No i przypatrzcie się obrońcy przy bramce oznaczonej numerem 4

Komentarz

• O jakie "nieprawidłowości" w sprawie Augustyna chodziło?

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
            O jakie "nieprawidłowości" w sprawie Augustyna chodziło?
            zapewne te z oddychaniem

chłopak astme ma ponoć

Komentarz

• Zamieszczone przez Szkopek
              estem przeciwnikiem jakichkolwiek kolonii Hiszpanów, Serbów czy Brazyljany, ale to chyba temat na inną dyskusję.
              Tak czy siak piłkarzom z Hiszpanii w Legii mówie stanowcze NIE!
              O jakiej kolonii Ty mówisz? Na razie chodzi o jednego zawodnika, więc do kolonii jeszcze daleko. Jeśli ma być dobry i pomóc Legii to niech przychodzi, zakładanie z góry, że piłkarzy z kraju X nie bierzemy to głupota.

Daimos, wykryli u niego astmę.
              raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
              ------------------------
              Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• A sorry to nagle teraz astma już nie przeszkadza? Zmieniło się coś w jej leczeniu przez ostatni miesiąc?

Co do Hiszpana- nawet niech będzie Eskimos o ile będzie umiał skierować piłkę do bramki przynajmniej kilkanaście razy w sezonie.
                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Grosicki ma ogromny talent, no chłopak potrafi wkręcić nie jednego wyjadacza 1 Ligi w ziemie.
                  Jak w Legii wbiją mu do głowy tylko piłkę to kwestia czasu i będziecie z niego mieli pociechę, jednak pierw trzeba go nakierować na dobrą drogę, chociaż ostatnio się ponoć ogarnął, chyba zobaczył, że w I lidze nie jest tak łatwo i trzeba trochę pobiegać, bo w juniorach mu wszystko z łatwością przychodziło.

Kto pisał, że w 20 iluś meczach strzelił 2 bramki, fakt dużo grał końcówek potem pod koniec sezonu grał w 1 składzie, ale ***** ludzie z kim on tam miał grać ? z dwoma/trzema piłkarzami, ja jestem bardzo ciekaw jak sobie poradzi w Legii kiedy będzie miał szanse na kilka sytuacji na mecz. Coś czuje, że będzie lepiej niż wam się wydaje.

PS. Wiele osób z Pogoni oglądając ostatnie mecze Pogoni zgodnie twierdziło, że Grosicki jest najbardziej brazylijski z ówczesnych piłkarzy. (Chociaż trudne to nie było :P)
                  Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10

chyba o tego chodzi
                    Calle z Albacete
                    http://www.youtube.com/watch?v=_EA4-KqKKGE
                    Bramka nr 4 - no jakbym widział Włodara w akcji
                    ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Czy ktoś ma jakąś z bramek tego Grosickiego???

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE
                        Zamieszczone przez numer_10

chyba o tego chodzi
                        Calle z Albacete
                        http://www.youtube.com/watch?v=_EA4-KqKKGE
                        Bramka nr 4 - no jakbym widział Włodara w akcji
                        dokładnie to samo miałem napisać za bardzo przypomina mi Władeczka, nawet biega tak jak on, odrazu się do niego zraziłem

Komentarz

• Jeszcze nie wiadomo czy to on

Komentarz

• Sprowadzanie do klubu 30 letniego hiszpańskiego grajka przypomina mi trochę widzewski manewr sprzed lat ze ściągnięciem Uli Borowki, czy też "cud Bekdasa" Król strzelców MŚ 94 Salenko w Pogoni.

Jakoś mam poważne obawy aby podstarzała gwiazdka z zagranicy mogła się maksymalnie zmotywować i grać na najwyższym poziomie w jakiejs tam lidze polskiej. Ot.. raczej spokojna emeryturka. Lekkie kopanko, zbytnio się nie wysilając na treningach.
                            No ale jak Urban twierdzi, że się nada, to jakiś tam kredycik zaufania na dobry początek mu się chyba należy.
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Me(L)u, ale na kolonie się zanosi. Z piłkarzami z Brazylii było podobnie, najpierw dwóch, a potem przybyli następni i zaczęły się brazylijskie figle. Jazdy po pijaku, fochy, foszki, tajemnicze wyjazdy (A właściwie ucieczki). Raz trzeba przyznać rację Piekarskiemu - Im więcej brazylijczyków tym gorzej. Podobnie będzie w przypadku hiszpanów, anglików, serbów itd.
                              Z kolei jak się zrobi mieszankę wybuchową też będzie źle, bo zaczną się różne bariery językowe. Chociaż faktem jest, że w tym przypadku Urban z Hiszpanem się dogada.

pzdr.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
                                A sorry to nagle teraz astma już nie przeszkadza? Zmieniło się coś w jej leczeniu przez ostatni miesiąc?
                                Nic się nie zmieniło. Jak nie przeszkadzała tak nie przeszkadza.
                                To było raczej wymyślone na prędce wytłumaczenie.
                                P.S. Wiem, że to była ironia

Komentarz

Pracuję...
                                X