Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Każdy z wypisujących się tutaj mógł na sektorze w Kielcach podejść i zerwać transparent albo wywiesic swój "Radovic= jesteś zerem"

Podpisuję się pod słowami Niko, powodzenia Rado
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
      Jak ma byx w formie to niech wraca.

Druga sprawa to jak bedzie w formie w chinach to pewnie i za te 20 miesiecy nie wroci. Trzeba szukac kogos nowego i tyle.
      Podobnie myślę, że jak będzie się dobrze prezentował to 3/4 ligi będzie się o niego zabijać ! Podbije swoją cenę jeszcze
      Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
      Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
      To jest Służewiec To są Nasze Termopile
      Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
      Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
      Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
      W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
      A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta

Rado niech wraca. Cały, zdrowy i bogaty. Do Legii Warszawa.

Nie ma co się oszukiwać, ze pojechał tam odcinać kupony. Wątpie, by za 2 lata, to był ten sam Rado.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Wy jeszcze o tym Radoviciu? Był chłop nie ma go i co tu rozpaczać, będą następni.
          We are the best, fuck the rest!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
            Nie ma to jak się wypierdolić na kilka metrów przed metą.

Od bohatera do zera.
            Zera? Zapewniam, że w tym klubie grały o wiele większe "zera" a niektóre nawet...

Rozumiem wiele, ale nigdy nie zrozumiem tego typu wpisów.

Wróci i czy to zrobi za 2 lata jako piłkarz czy za 4 jako manago, a nawet za 20 jako sprzedawca Hot Dogów to będę mieć do tego gościa ogromny szacunek.
            http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
              Zera? Zapewniam, że w tym klubie grały o wiele większe "zera" a niektóre nawet...

Rozumiem wiele, ale nigdy nie zrozumiem tego typu wpisów.
              Ty masz swój system wartości, w którym być może ktoś dla kogo liczy się tylko hajs zasługuje na miano autorytetu, czy legendy.
              Dla mnie to zero. Pozostaje mi jedynie mieć nadzieję, że dla Ciebie, jak i większości użytkowników tego forum pieniądze to jednak nie wszystko, że istnieje dla Was coś ważniejszego w życiu niż zera na koncie, a dalej w uproszczeniu - dupy, kluby, koks i wóda. Oprawę fajnie się trzyma, fajnie komentuje, ale trzeba jeszcze ją zrozumieć. A tu wieje hipokryzją na kilometr.

Bo z drugiej strony kto o zdrowych zmysłach może stawiać na równi zapierdalanie w fabryce, w trzy zmianowym systemie pracy za 2,5 koła brutto z pykaniem w piłeczkę w topowym polskim Klubie za 300 tys. euro rocznie? Gdzie w środku zimy odbywają się dwa zgrupowania w "ciepłych krajach" a dziennie pracuje się cztery godzinki, od 10. Myślicie, że ktoś kto pracuje przy wtryskarce pierd0li takie bzdury, że nigdy nie zmieni pracy, że nigdy nie odejdzie za lepsze pieniądze? Gdzie tu jest ten wspólny mianownik? Bo ja go jakoś nie widzę.

Zrozumcie jedną zasadniczą rzecz - on nie ma 23 lat żeby się zawijać do piłkarskiego trzeciego świata za pieniędzmi, bo jest z biednej rodziny i wszyscy w około głodują. Przez te osiem lat w Legii zarobił tyle, że na samym końcu, kiedy miał nakreśloną dalszą ścieżkę kariery, wyrobioną markę i przede wszystkim szacunek, mógł się zachować HONOROWO, a nie jak tania dziwka.
              Jak widać niektórzy dla bańki rocznie zdejmą gacie w try miga.

PS. Z kolei ja nie rozumiem wpisów typu "temat Rado jeszcze trwa?". Dziś podpisał, więc dziś komentuję - chyba logiczne, prawda?

Komentarz

dupy, kluby, koks i wóda.
                „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Ludzie, do knędzy ja rozumiem Against Modern Football itp. itd. ale sorry, piłkarze od x lat grają nie dla oklasków/kurew z trybun tylko za $, które z dekady na dekadę są coraz większe.
                  Rozumiem traktowanie piłkarza w innej kategorii niż dekarza, czy tam stolarza, ale sorry koniec końców to biega on na boisku w celach zarobkowych, dlatego też nie widzę żadnego powodu, aby zakładać, że będzie on miał inne podejście do swoich zarobków niż wspomniani wyżej pracownicy.
                  Ja tam nie traktowałem nigdy Rado jako jakiegoś nadczłowieka, więc nie bardzo widzę o co mógłbym mieć do niego pretensje. Jak ktoś miał takie podejście to może mieć co najwyżej pretensje sam do siebie.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    Ludzie, do knędzy ja rozumiem Against Modern Football itp. itd. ale sorry, piłkarze od x lat grają nie dla oklasków/kurew z trybun tylko za $, które z dekady na dekadę są coraz większe.
                    Rozumiem traktowanie piłkarza w innej kategorii niż dekarza, czy tam stolarza, ale sorry koniec końców to biega on na boisku w celach zarobkowych, dlatego też nie widzę żadnego powodu, aby zakładać, że będzie on miał inne podejście do swoich zarobków niż wspomniani wyżej pracownicy.
                    Ja tam nie traktowałem nigdy Rado jako jakiegoś nadczłowieka, więc nie bardzo widzę o co mógłbym mieć do niego pretensje. Jak ktoś miał takie podejście to może mieć co najwyżej pretensje sam do siebie.
                    Ja do Rado nic nie mam, podkresliłem tylko co lubię. No może bez tych klubów...
                    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Nie oszukujmy się, w obecnych czasach nie ma co liczyć na to, że kopacze będą całą karierę spędzali w jednym klubie. Mówią o miłości do klubu itp, ale takie sytuacje to weryfikują. Prawdopodobnie dla 99% z nich kasa to numer jeden, w końcu za coś trzeba kupować najnowsze ciuszki i najszybsze auta. Legendy rodziły się lata temu, kiedy wyjazd był nierealny. Teraz piłkarze przychodzą i odchodzą a Legia na razie nie jest topowym klubem europejskim, który będzie w stanie oferować dużą kasę. Nadal jesteśmy gdzieś w środku tego łańcucha i piłkarze będę tu spędzać tyle czasu, ile będą potrzebowali na wypromowanie się i transfer do lepszego klubu. Taka kolej rzeczy w czasach, gdy dla znacznego odsetka ludzi na 1 miejscu są dobra materialne

Komentarz

• Nudny ten temat o Rado i ciągnie się powoli jak flaki z olejem. Że też chce się jeszcze komuś o tym pisać.

Odszedł Rado i dzięki mu za wszystko. Dorobi się przez 2 lata ładnej sumki, a my przyspieszymy wymianę generacyjną w drużynie za okrągłą sumkę 2,4 mln euro (10 mln złotych).

Wilk syty i owca cała

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                          Nudny ten temat o Rado i ciągnie się powoli jak flaki z olejem. Że też chce się jeszcze komuś o tym pisać.

Odszedł Rado i dzięki mu za wszystko. Dorobi się przez 2 lata ładnej sumki, a my przyspieszymy wymianę generacyjną w drużynie za okrągłą sumkę 2,4 mln euro (10 mln złotych).

Wilk syty i owca cała
                          I o to chodzi.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ge(L)o Zobacz posta
                            Oby cały i zdrowy. I byle nie do Legii.
                            Będzie mecz pożegnalny, Legia - Hebei. Bilety po 30 pln jakby co ;]

Komentarz

• Interesująco to będzie, jak się okaże, że bożyszcze części kibiców z Łazienkowskiej wróci do domu, ale przez Poznań, bo jednak milion miesięcznie w Chinach okaże się za mało żeby ustawić pięć pokoleń

Ale nie ma co tam zło wróżyć. Jutro sto lat, tort i tyle świeczek ile milionów.
                              I transparent...

Z numerem konta.

Komentarz

Interesująco to będzie, jak się okaże, że bożyszcze części kibiców z Łazienkowskiej wróci do domu, ale przez Poznań, bo jednak milion miesięcznie w Chinach okaże się za mało żeby ustawić pięć pokoleń

Ale nie ma co tam zło wróżyć. Jutro sto lat, tort i tyle świeczek ile milionów.
                                I transparent...

Z numerem konta.
                                Nie popadaj już w skrajność
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X