Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Czy ktoś wie na jakim poziomie jest klauzula wykupu tego nowego gracza? W sensie czy jest tak jak mówi Midzi (?), że już dziś wiadomo, że raczej niz z tego, bo to bańka czy to np. 300 tys?

Najlepsze, że na oficjalnej Tuluzy kompletna cisza o transferze. Mają nawet facebooka uaktualnianego co godzinę i nic. Dziwne w czasach globalizacji.
    Z tą klauzulą strzelałem, ale pewnie będzie to więcej niż te 200-300 tys. euro. Jeśli za Dudę krzywią się na taką kwotę to za Brazylijczyka spokojnie mogą zawołać więcej.

Wracając do Furmana to raczej trzeba śledzić fora Tuluzy. Dzisiaj wrzucili tylko przedruki z naszej prasy.
    http://www.forumtfc.net/topic/38445-tfc-14012014/

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
      strzelałem, ale pewnie
      To ja strzelam, że 750 tysięcy euro. Postrzela ktoś jeszcze?

Komentarz

• Nie wiem do czego pijesz? Pisałem o wcześniejszych klauzulach Cabrala i Mezengi, które opiewały na ponad 1 mln dolarów za każdego. Teraz Z. się do tego odniósł to napisałem, że sądzę, że może to być więcej niż wspomniane 300 tys. euro. Z czym problem?

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
          Nie wiem do czego pijesz? Pisałem o wcześniejszych klauzulach Cabrala i Mezengi, które opiewały na ponad 1 mln dolarów za każdego. Teraz Z. się do tego odniósł to napisałem, że sądzę, że może to być więcej niż wspomniane 300 tys. euro. Z czym problem?
          Z. się spytał, czy ktoś WIE, ty nie wiesz. Jak każdy zacznie walić swoimi kwotami z dupy, to ten temat będzie jeszcze bardziej cieżki w czytaniu niż jest obecnie.

Komentarz

• Wiem, a może lepiej zabrzmi, że wiemy jakie kwoty padały w przypadku Cabrala i Mezengi, więc napisałem, że pewnie będzie to więcej niż przysłowiowe 300 tys. jurków. Co w tym trudnego do zrozumienia?

Właśnie tego typu bezsensowne przepychanki rozwalają ten temat.

Komentarz

• inna czasy, inne zarządzanie (i zarządzający), inni piłkarze. Nie wiem jak w ogóle można te dwie opcje próbować porównywać...

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                inna czasy, inne zarządzanie (i zarządzający), inni piłkarze. Nie wiem jak w ogóle można te dwie opcje próbować porównywać...
                Otóż to...Skoro Leśny krytykował Jóźwiaka za klauzulę w kontrakcie Salinasa (przede wszystkim jej wysokość), to logicznym w takiej sytuacji byłoby, żeby nie dopuszczał do umieszczania w umowach takich zaporowych klauzul w przyszłości, w tym i w przypadku Guilherme. Tu chyba nie trzeba być geniuszem, choć oczywiście możliwe, że w przypadku transferów logiki niekiedy brakuje. Ale wtedy źle to wróży klubowi i osobom w nim pracującym (vide odpowiedzialnym za transfery).
                Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Z tego co się orientuję to tego typu klauzule są raczej narzucane przez agencje menadżerskie/kluby wypożyczające zawodnika, a nie przez klub, który wypożycza zawodnika. W tym wypadku trzeba się liczyć z tym, że nie nastąpiły duże różnice, gdyż co najwyżej można negocjować wysokość takiej klauzuli, bądź dążyć do tego, aby kwota w niej zapisana była jak najmniejsza.

Przykładowo mówi się teraz o powrocie Pawłowskiego z Malagi do Widzewa. Został wypożyczony za 350 tys. euro, a kwota pierwokupu to była dopłata 750 tys. euro. Malaga raczej nie jest skora zapłacić tej kwoty, więc zawodnik będzie ją kosztował jedynie 350 tys. euro + pensja.

Komentarz

• Tylko, że Cabral i Mazenga mieli ważne kontrakty ze swoimi klubami, a w przypadku Guilherme jest trochę niejasności.
                    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Więcej nawet niż trochę. Sytuacja tamtego duetu była dosyć klarowna (Flamengo i Velez), ale wcześniejszy zaciąg brazylijski (Roger, Edson i Elton) również mieał dosyć skomplikowane umowy, gdzie najpierw było wypożyczenie, a później trzeba było dopłacić jakąś tam kwotę (zwykle koło 0,5 mln euro). Zobaczymy co ewentualnie będzie działo się za rok jak będą chcieli wykupić Guilherme.

Co do Furmana to ponoć oprócz Tuluzy mocno w ostatnim okresie interesowały się nim HSV i Stuttgart, więc może jeszcze wsiądzie do innego samolotu?
                      Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Transfer Furmana do Tuluzy za 2,7 mln EUR (12 mln zł), jak twierdzą media, to MISTRZOSTWO ŚWIATA. Sobota poszedł za 1 mln. Lewandowski od leszków za zbliżoną kwotę. Cena za tego rodzaju zawodnika jest naprawdę ok. Pytanie, co Legia (czytaj Mioduski-LEśny) zrobią z tą kasą. Jeżeli 700 tyś. EUR przeznaczą na pensje nowych graczy, 1 mln przeznaczą na transfery, 700 tyś odłożą, a tylko resztę przejedzą (w przenośni), to będzie super. Dzięki serdeczne PANIE FURMAN , grałeś w Legii (czasem dobrze, czasem tak sobie), ale klub na Tobie zarobi. Zatem powodzenia, trenuj, graj na tyle dobrze, żeby móc wrócić na emeryturę do innej już LEGII, bo mimo wszystko jestem przekonany, że (L) osiągnie sukces, choć bez Ciebie. Powodzenia i do zobaczenia.

Komentarz

• A co najlepsze to my chyba też się nie znamy na kopaczach, kibice Tuluzy się rozpływają nad nim, widzą w nim ogromną konkurencję dla zawodników 1 składu obecnego, jeden nawet go do Stevena Gerrarda porównuje
                          Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez met(L) Zobacz posta
                            A co najlepsze to my chyba też się nie znamy na kopaczach, kibice Tuluzy się rozpływają nad nim, widzą w nim ogromną konkurencję dla zawodników 1 składu obecnego, jeden nawet go do Stevena Gerrarda porównuje
                            Z Gerrardem lączy go chyba tylko kolor skóry.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

A co najlepsze to my chyba też się nie znamy na kopaczach, kibice Tuluzy się rozpływają nad nim, widzą w nim ogromną konkurencję dla zawodników 1 składu obecnego, jeden nawet go do Stevena Gerrarda porównuje
                              Magia jutuba
                              My też to już przy różnych zakupach przerabialiśmy.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

jakby Furman grał tak jak na niedawno przedstawionym tutaj filmie też byśmy się nim jarali

Komentarz

Pracuję...
                                X