Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ręce opadają - jak pisałem ja, jak napisał Melu - zostają partacze w stylu Włodarczyka, Surmy czy Kiełbowicza, a sprzedajemy najlepszych. O ile transfer Fabiańskiego za naprawdę uczciwe pieniądze rozumiem, o tyle sprzedaż Radovicia za raptem 400 tysięcy drożej niż go kupiliśmy to raczej żart. Zagrajmy w Europie, pokażmy naszych zawodników i wtedy nimi handlujmy, a nie oddawajmy byle Rumunom
    Co do transferów do Legii - Wawrzyniak? Czy nie ma w kadrach U-19, U-21 lewych obrońców zapewne o zbliżonych umiejętnościach, a o wiele tańszych? Czy nie ma nikogo w drugiej lidze takiego? Nie wierzę. Wawrzyniak nie jest specjalnie dobrym zawodnikiem, nie słyszałem, aby podłączał się niczym Roberto Carlos. Zresztą o czym mowa? Po co wydawać 1,5 mln na lewego obrońcę skoro możemy grać Szalą i Bronowickim na bokach, a zdecydowanie ważniejszy jest zakup środkowego obrońcy do pary z Choto!
    Grosicki ok. Niech będzie. Ale gdzie są: obrońca, defensywny pomocnik, napastnik z prawdziwego zdarzenia?

ps. dlaczego nie odchodzi Surma? Czemu nic o tym nie słychać? W weekend chyba jakąś petycję napiszę
    Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
      Zamieszczone przez crolick
      Jeśli serio chcą ściągnąć Bonina to oznacza, że przypuszczalnie Rado niedługo zmyka z Legii
      BINGO
      Ehh - szkoda że miałem rację

1 mln € to zysk rzędu 200 tys € na Radovicu. Trochę mało
      Ale dobre i to, że się ubezpieczają na wypadek sprzedaży

Komentarz

• Chciałbym zauważyć że to że interesuje się nim Dinamo, nie oznacza że już go sprzedali.
        ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE
          Chciałbym zauważyć że to że interesuje się nim Dinamo, nie oznacza że już go sprzedali.

dobrze gada, dać mu wódki!

Komentarz

• Chciałbym zauważyć, że przedstawiciele Dinamo drugi dzień siedzą w Warszawie......

...ale to oczywiście nie oznacza, że się dogadają.
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Jeśli dojdzie do tego transferu to już nie wiem co myśleć ... Piłkarz na którym opiera się nasza gra ofensywna , bez niego to będzie totalna padaka. Ja rozumiem taki transfer za czasów Pol-Motu - Fabian , Radovic , kasa się liczy . No ale nie gdy właścicielem jest koncern , który miał budować tutaj silną drużynę . Myślę , że ja , jak i większość kibiców odczuwa już skutki wpierdalania tego "dania" łyżeczką . Odczuwa to też drużyna uszczuplana o lepsze kąski . Albo dostaniemy to co nam obiecywano , albo *********** . Bestia robi się głodna

Zamieszczone przez legia.com.pl
              Kto filarem? Kto balastem?
              1.Miroslav Radović (pomocnik) 4.49

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u
                dramatu nie ma, miniony sezon uratowany, bo przecież jest "pudło" i Intertoto
                Sezon nie odratowany, bo jest pudlo, tylko ze sprzedali Fabianskiego. O to wlasnie chodzi ITI - moga tak ciagnac latami, sukces sportowy jest niewazny - byleby raz na jakis czas opchnac jakiegos grajka za gruba kase i sie odkuc. Druga Sparta Praga pamietacie?

Komentarz

• Swoja droga zeby gracze z Legii odchodzili do Rumunii to juz ***** zenada

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                    Sezon nie odratowany, bo jest pudlo, tylko ze sprzedali Fabianskiego. O to wlasnie chodzi ITI - moga tak ciagnac latami, sukces sportowy jest niewazny - byleby raz na jakis czas opchnac jakiegos grajka za gruba kase i sie odkuc.
                    Tak, wiem to doskonale, nawet napisałem mniej więcej to samo w innym temacie. Chodziło mi o uratowanie od strony sportowej. Dla nich ideałem byłby taki Real za prezydentury Pereza (tylko bez galaktycznych) - wyników mogłoby nie być, byle koszulki się świetnie sprzedawały, a do tego kasa z jakiegoś turnee po Azji. Do dziś pamiętam jak w którymś z wywiadów Zygo powiedział, że Real co rok odnosi sukces, bo... gra w Lidze Mistrzów.

Nie ma też w Legii też niczego takiego, że niektórzy zawodnicy nie są na sprzedaż, bo montujemy jakąś tam pakę, która ma powalczyć w Europie. Teraz sprzedali za naprawdę dobrą kasę Fabiana, ale jak pozbyliśmy się Boruca czy Sagana? Byle szybko, byle już, za byle ile. Boruca na rok przed Mundialem, gdzie była szansa, że zagra i cena wzrośnie, wypożyczyli. Jakimi byli pazernymi idiotami pokazało od razu te kilka pierwszych meczów Artura w Szkocji, po których Celtic momentalnie go wykupił.

Czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda sprawa szkółki/ośrodka piłkarskiego? Jakiś czas temu mówiło się o terenach Hutnika, ale sprawa chyba upadła i gmina Bielany chce tam zdaje się wybudować inne obiekty sportowe. Czy ITI robi w ogóle coś w tym kierunku? Bo gołym okiem widać, że podjarali się tym Fabianem i znów wracamy do koncepcji "Legia młodzieżą stoi". Tyle, że kiedy w C+ Trzeciak, jak to on, wkręcił się już w te swoje gadki o Realach i Barcelonach i tym ile to ich szkółki wychowują piłkarzy, a u nas tak nie ma, Mielcarski spytał go, skąd się u nas mają oni brać, skoro młodzież trenuje na piachu między drzewami. Chętnie bym się więc dowiedział gdzie nasi działacze mają zamiar tę młodzież szkolić.
                    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                    ------------------------
                    Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Sprzedaż Radovica za ok.miliona euro wydaje się mało rozsądne ale jeżeli pojawia się konkretny interesant to warto porozmawiać.Rumuni mają teraz chyba cztery drużyny w pucharach a w pszyszłym mają mieć jeszcze więcej zatem stoją wyżej niż Polska.Jeżeli wyłożą 1.5-2 miliony to pewnie go sprzedadzą.Oczywiście jestem przeciwny sprzedaży takiego piłkarza no ale nie oszukujmy się za Wdowczyka gruba kasa poszła w błoto i nie dziwie się,że chcą sobie to odbić.A Włodarczyk I Surma nie odejdą bo tak naprawde nie ma kogo wprowadzić w ich miejsce.Co by nie mówić o Włodarczyku ale 11 brameczek strzelił w lidze a sprowadzenie napastnika który gwarantuje z 18 bramek pewnie kosztuje z milion euro.Surmy też nie lubie no ale jest to przyzwoity piłkarz potrafi się dobrze ustawić,odebrać piłke to są jego główne zadania.Sprowadzenie dobrego defensywnego pomocnika znowu kolejne kilkaset euro.Pewnie na jesieni wystąpi podobna jedenastka jak w ubiegłym sezonie,jeżeli tej drużynie będzie się chciało i trener ich dobrze ustawi to są w stanie osiągać sukcesy.Natomiast po ewentualnie dobrej rundzie jesiennej właściciele zaufają Trzeciakowi i Urbanowi i wyłożą na transfery grupszą kase.To jest plan otymistyczny.

Komentarz

• Gra Surmy jest dla oka kibica mało przyjemna. Ale wynika to głównie z zadań, jakie się przed nim stawia. On nie musi grać efektownie. Ma grać efektywnie. Ot taki człowiek od czarnej roboty. A że kibicom się jego styl gry mało podoba- to i pisoczą. Tyle tylko, że w sumie nie ma w Legii nikogo, kto mógłby od zaraz przejąć obowiązki Surmy... Też wolałbym widziać na jego miejscu innego grajka, ale jest co jest i puki co trzeba cieszyć się i z Surmy
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Napastnik Nysy Zgorzelec jedzie podbijać Legię
                          Słowo Polskie Gazeta Wrocławska | 2007.06.14 08:50
                          Marcin Orłowski napastnik Nysy Zgorzelec ma szansę na angaż w warszawskiej Legii. Klub z Łazienkowskiej sprawdzi niespełna 19-letniego piłkarza (ur. 7.10.198 podczas dzisiejszych jednodniowych testów.

Orłowski ma za sobą świetny sezon w którym został królem strzelców IV ligi. W 31 meczach strzelił 25 bramek i miał 9 asyst. Zawodnikiem interesuje się także Zagłębie Lubin i Śląsk Wrocław.

Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
                          Pewnie lepszy od tego Grosickiego i napewno taniej.

Komentarz

• Marek Dupnica na celowniku Legii

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", Legia Warszawa rozważa możliwość pozyskania bułgarskiego napastnika Enio Krastowczewa. Ten 22-letni piłkarz występował w ostatnim sezonie w ekipie Marek Dupnica, która zajęła w bułgarskiej ekstraklasie 12. miejsce. Krastowczew zdobył w rozgrywkach 16 goli.

Komentarz

• http://www.dinamomania.net/articol.php?aid=6993
                              Nu e Radovic, e Mijailovic! (Nie Radovic, ale Mijailovic!)

Pojebali im się grajki

Komentarz

• "Rado, nu in Romania, te rog!"

Articolul aparut astazi pe DinamoMania, referitor la transferul lui Radovic a fost preluat de site-ul oficial al suporterilor lui Legia Varsovia, starnind nemultumirea fanilor. Se pare ca mijlocasul e iubit la Varsovia suporteriii Legiei anuntand apocalipsa in cazul plecarii lui Miroslav. De la mesaje in care "Rado" e rugat sa nu plece de la Legia, pana la mesaje care il jignesc pe mijlocasul sarb, fanii au umplut siteul Legiei dezbatand situatia lui Miroslav Radovic: "Rado, nu in Romania, te rog" il implora un suporter pe Radovic iar altul in numeste "cretin" pe mijlocasul sarb in cazul in care ar accepta oferta lui Dinamo.

Dinamo reia negocierile pentru Miroslav Radovic in cursul zilei de joi cand "cainii" spera sa obtina semnatura jucatorului sarb.

de ( Cosmin ) ( 14.06.2007 02:00 )

da rade ktos to przetlumaczyc?

Komentarz

Pracuję...
                                X