Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bąk Ci w dupe.
    Tyle.
    ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Bez kitu- jaki to jest frajer. Jak można aż tak z gęby robić cholewę?

Niech się jebie, mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy za rok ściągać go tutaj. Rzekome marzenie o zakończeniu kariery w Legii niech zostanie na zawsze już tylko marzeniem.

Podejrzewałem, że tak może być, a jednak czuję się na maksa oszukany.
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Witam,Bąk jest kolejnym przykładem piłkarza,któremu nie można wierzyć.Chociaż przyznam,że mu ufałem.Wydawało mi się,że już na kasie mu nie zależy i chce naprawde grać w Legii a on potraktował Legie jak karte przetargową w rozmowach z Austrią.Facet nie ma wstydu jak większość piłkarzy od których kurtuazją wali na pare kilometrów.

Komentarz

• No to podziękujmy naszym sparwnym "Menago" za przejebanie kolejnego transferu.

I całej reszcie za takie zdewaluowanie nazwy Legia, że nie są w stanie przebic jakiegoś austriackiego kondona. Kiedys każdy piłkarz chciał tu przyjść, a teraz pozostaje nam wyciaganie takich własnie Kosmalskich i jemu podobnych bo reszta ma to w dupie. Bo teraz Legia ni egwarantuje nic: ani mistrza, dobrej promocji w Europie, ani nawet bliskości reprezentacji. A finansowo z zachodem nie powalczymy.

A że Bąk to osioł to inna sprawa.
          jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Zamieszczone przez Bartek 83
            Witam,Bąk jest kolejnym przykładem piłkarza,któremu nie można wierzyć.Chociaż przyznam,że mu ufałem.Wydawało mi się,że już na kasie mu nie zależy i chce naprawde grać w Legii a on potraktował Legie jak karte przetargową w rozmowach z Austrią.Facet nie ma wstydu jak większość piłkarzy od których kurtuazją wali na pare kilometrów.
            100% racji!

***** co za pajac :/
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Na ile podpisał kontrakt ? Jeśli na rok to nie zdziwię się jeśli za rok znów pojawi sie w przymiarkach transferowych .

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
                Na ile podpisał kontrakt ? Jeśli na rok to nie zdziwię się jeśli za rok znów pojawi sie w przymiarkach transferowych .
                dwa

Komentarz

Na ile podpisał kontrakt ? Jeśli na rok to nie zdziwię się jeśli za rok znów pojawi sie w przymiarkach transferowych .
                  Na szczęście na 2 lata. I niech sobie zakończy w Austrii karierę. Dla mnie to jest pajac.

Komentarz

• Ciekawe czy wysłał do Mirka jakiegoś sms-a

Komentarz

Ciekawe czy wysłał do Mirka jakiegoś sms-a
                      Zamieszczone przez Bąk
                      fak ju

Komentarz

Ciekawe czy wysłał do Mirka jakiegoś sms-a

Panowie... Drugi raz Jacuś nas tak załatwił- podejrzewam, że raczej to nie jest wina działaczy. Po prostu w ten sposób wynegocjował sobie lepszy kontrakt.

Komentarz

• Jakoś specjalnie zaskoczony nie jestem- jakby Bąk w Legii chciał grać, to grałby tu już 2 lata. Nie ma się nad czym rozpisywać- kolejny kopacz zrobił z gęby cholewę.

Komentarz

• Nieźle najebane we łbie on ma.
                            ...

Komentarz

• Nie pierwszy i nie ostatni piłkarzyk co sobie Legią mordę wyciera.

Pierd ******
                              Tylko Legia

Komentarz

• Bąk miał do wyboru grać o nic za małą kasę albo o nic za dużą. Wybór naturalny, też bym tak wybrał. Kupujmy dalej całe klasy licealistów zamiast naprawdę wzmacniać Legię dając tym samym sygnał, że naprawdę chcemy się liczyć. Piłkarze na pewnym poziomie na pewno nie przyjdą tu, żeby rozmienić się na drobne. Chyba, że chcą dorobić sobie na emeryturę, ale jak pokazuje przykład Bąka i o to trudno. Taka rzeczywistość.
                                raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                                ------------------------
                                Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

Pracuję...
                                X