Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ZW
    Następca Mihajlovicia został legionistą

Nenad Milijas podpisał wczoraj w Warszawie czteroletni kontrakt z Legią. Serb będzie kosztował klub 450 tys. euro.

Działacze z Łazienkowskiej nie potwierdzają na razie tego transferu. 22-letni środkowy pomocnik młodzieżowej reprezentacji Serbii i Czarnogóry spotkał się wczoraj w południe z menedżerem Legii Dariuszem Wdowczykiem. Rozmawiali oczywiście o jego grze w stołecznym klubie. Wieczorem Serb wyleciał jednak do swego kraju. Biuro prasowe klubu podało informację o rozmowach z piłkarzem, ale nie potwierdziło, że został z nim podpisany kontrakt. Nie można się było także dowiedzieć, czy rozmowy z Milijasem zostały zerwane. Telefon menedżera Dariusza Wdowczyka nie odpowiadał.

Z naszych informacji wynika, że Nenad Milijas, który miał zimą wzmocnić Crvenę Zvezdę Belgrad, wczoraj podpisał jednak czteroletni kontrakt z Legią. Serbski środkowy pomocnik będzie kosztował klub z Łazienkowskiej 450 tys. euro.

Tydzień temu na konferencji prasowej szef Crvenej Zvezdy Dragan Stojković powiedział, że umowa między Crveną a Zemunem została podpisana i że sam piłkarz wkrótce założy koszulkę z czerwoną gwiazdą.

Były trener Legii, a obecnie szkoleniowiec serbskiej młodzieżówki, w której gra Milijas, Dragomir Okuka, mówi, że zawodnik jest wart każdych pieniędzy.

Milijas jest wychowankiem FK Zemun, w barwach którego rozegrał 128 spotkań i strzelił 18 goli. W tym sezonie wystąpił w 13 meczach i zdobył dziewięć bramek (cztery z karnych). Serbscy dziennikarze piszą, że jest wielkim talentem, a lewą nogę ma tak ułożoną jak Sinisa Mihajlović. Ponadto świetnie strzela z rzutów wolnych i karnych,

Oddala się natomiast możliwość sprowadzenia do Warszawy Pawła Sobolewskiego z Jagiellonii. Zawodnik deklaruje chęć odejścia z klubu. Ofertę Legii 350 tys. zł. przebił jednak właściciel Kolportera Korony Kielce. Wiesław Klicki jest gotowy zapłacić białostockiemu klubowi nawet milion zł.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Hmmm...
      z Legia.net
      Sprawa Milijasa otwarta
      Wtorek, 2005-12-06 01:01
      Nenad Milijas był w poniedziałek na Legii i rozmawiał na temat podpisania czteroletniego kontraktu. Pomocnik młodzieżowej reprezentacji Serbii i Czarnogóry nie doszedł jednak do porozumienia z menedżerem Dariuszem Wdowczykiem. Poszło o indywidualny kotnrakt zawodnika. Sprawa jest otwarta.

Przed południem w sali konferencyjnej zainstalowała się ekipa TVN 24 - stacji telewizyjnej należącej do ITI, czyli właściciela warszawskiego klubu. Nagrano krótką rozmowę z prawie legionistą, która miała zostać wyemitowana niedługo po tym, jak klub wypuści w eter oficjalny komunikat. Nie została wyemitowana, bo do porozumienia nie doszło, a w komunikacie stało tylko, że Milijas był i rozmawiał. Poszło o szczegóły dotyczące indywidualnego kontraktu. Z klubem piłkarza FK Zemun większość kwestii została już uzgodniona. Powinien kosztować ok. 500 tysięcy euro. A tej miary transfer zapowiadał menedżer Wdowczyk w trakcie przerwy zimowej w rozgrywkach.

- W serbskiej prasie napisano, że Milijas najprawdopodobniej przeniesie się do Crvenej Zvezdy Belgrad. Ale skoro przyjechał do Warszawy, to wydawałoby się, że jest zdecydowany. W każdym razie ja mówiłem mu, że przychodząc do Legii, dobrze by zrobił - powiedział "Gazecie" Dragomir Okuka, były trener Legii, który prowadzi Milijasa w serbskiej młodzieżówce. Obaj z tą drużyną odnoszą sukcesy. Ostatnio awansowali do ćwierćfinału mistrzostw Europy, po dwukrotnym pokonaniu Chorwacji.

Przyjście Milijasa byłoby czymś zupełnie innym niż dotychczasowe transfery Serbów do Legii. Aleksandar Vuković czy Stanko Svitlica przed przyjazdem do Warszawy byli mało znani nawet u siebie w kraju. Veselin Djoković renomę też zdobywał w polskiej lidze, tylko w innych klubach. O Milijasa tymczasem bije się pół wschodniej Europy. Oprócz Crvenej Zvezdy także Szachtar Donieck, Lokomotiw i CSKA Moskwa.

dodał: Adam Dawidziuk
      źródło: gazeta.pl
      To podpisał czy nie podpisał?
      "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Znając naszych działaczy to moim zdaniem jeszcze nie podpisał
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jakby podpisal to by bylo oswiadczenie klubu...
          To chyba oczywiste.
          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Ściągają bez opamiętania jakiś ogórasów, a jak trafił się klasowy grajek to nie mogą dogadać się w kwestii hajsu :/
            Only You

Komentarz

• Ogórasy się o pieniądze pewnie nie kłócą, dostają to samo, albo i lepiej jak w poprzednim klubie i se grają w Legii...
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Dziś przeczytałem na jakimś serbskim forum, że prawdopodobnie nici z transferu
                Milijas ma podpisać w następnym tygodniu lukratywny kontrakt z jednym z pierwszoligowych klubów rosyjskich
                "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Jeżeli to prawda, że nici z transferu... Po prostu załamać się można z bezradności naszych działaczy- nie zwalałbym winy na ITI całkowicie.

Za Daewoo też było podobnie: Gorawski, Żurawski, Szymkowiak, Głowacki, Kosowski, Kałużny itd itp. Potem Ci piłkarze wyprzedzali nas co roku w lidze grając w klubie z Krakowa.

Legia coś nie ma szczęścia do zaradnych działaczy jeżeli chodzi o transfery...
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer

Za Daewoo też było podobnie: Gorawski, Żurawski, Szymkowiak, Głowacki, Kosowski, Kałużny itd itp. Potem Ci piłkarze wyprzedzali nas co roku w lidze grając w klubie z Krakowa.

Jego to bym akurat nie żałował
                    jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• FAKT:

"- Bardzo ciężko się z panem skontaktować. Odbiera pan jeden telefon na dwadzieścia.
                      - Bo w tych dniach nie zależy mi na rozgłosie. Docierają do mnie wieści z Polski, że już podpisałem kontrakt z Legią. To nieprawda. Teraz odpoczywam w swoim domu w Belgradzie i rozmyślam.
                      - A nad czym?
                      - Chyba wiecie najlepiej. Po rozmowach z Legią dałem sobie cztery-pięć dni do namysłu. W Warszawie dostałem dobrą ofertę i muszę to wszystko poukładać. Nie ukrywam, że mam atrakcyjne propozycje także z innych klubów.
                      - Legia ma jakieś szanse?
                      - Pożyjemy, zobaczymy. Legia jest okay, Wdowczyk też. Muszę się zastanowić, gdzie będę miał najlepsze warunki do rozwoju. Legia nie jest bez szans...."

podobno chodzi o sumę odstępnego po odejściu z Legii
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Myślę, że ten Mijas przyjdzie do Legii. Ten wyjazd i groźby że w końcu nie zagra w Legii są tylko po to żeby kontrakt lepszy wynegocjować. Jak postawią sprawę że ,,albo taki kontrakt albo żaden" to od razu zmieni zdanie . Co do tych młodych z Hetmana Białystok to jeśli mają to być takie niewypały jak ci z Igloopolu Dębica co grają w rezerwach to nie, dziękujemy...
                        www.gabo.blo.pl
                        www.pennywise69.prv.pl
                        www.fcporto-poland.com
                        www.liganet.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik
                          Zamieszczone przez detoxizer

Jego to bym akurat nie żałował

Ja podałem tylko przykład jacy to piłkarze mieli już "podpisane" kontrakty z nami. Zawsze tak jest- teraz też miałem obawy i jak widać słuszne.
                          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                            Ściągają bez opamiętania jakiś ogórasów, a jak trafił się klasowy grajek to nie mogą dogadać się w kwestii hajsu :/
                            ... I oni chcą ściągnąc Radojevic'a z Partizanu
                            Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ju(L)ek
                              Zamieszczone przez yusta
                              Ściągają bez opamiętania jakiś ogórasów, a jak trafił się klasowy grajek to nie mogą dogadać się w kwestii hajsu :/
                              ... I oni chcą ściągnąc Radojevic'a z Partizanu
                              Rozmawiałem z jednym z kibiców Partizana na temat obu graczy
                              Napisał mi, że zdecydowanie lepszy jes wybór Milijasa- bo to jak napisał gwiadzda przyszłości
                              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zła wiadomość:

Zamieszczone przez legialive.pl
                                Mirko Poledica od stycznia wyląduje w rezerwach lub znajdzie inny klub, Tomasz Sokołowski trafi do Górnika Łęczna, Marcin Chmiest wróci do GKS Bełchatów lub przejdzie do Cracovii, a Jacek Magiera do trzecioligowego Rakowa Częstochowa. Z Ahmedem Ghanemem Legia chce rozwiązać kontrakt. Mówi się także, że odejść będzie musiał Tomasz Jarzębowski. Klub ma oficjalnie poinformować o tym na czwartkowej konferencji prasowej.
                                Poledica usłyszał niedawno, że nie mieści się w koncepcji trenera Wdowczyka i musi szukać sobie klubu. A jeśli pozostanie na Łazienkowskiej, to tylko w rezerwach. W grę wchodzi też rozwiązanie kontraktu. Tomasz Sokołowski trafi do Łęcznej w ramach rozliczenia za Bronowickiego. Zaskoczony decyzją Wdowczyka był Ghanem.
                                "Przecież w ostatnich tygodniach łapałem się do meczowej osiemnastki. A teraz zostałem odstawiony. Szkoda, bo w Legii czułem się coraz lepiej" - mówi Egipcjanin.
                                Z kolei Jacek Magiera nigdy nie ukrywał, że będzie chciał wrócić do swojego macierzystego klubu.
                                Jarza...
                                A jednak?

Poprawka na źródło: Fakt.
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X