Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jastrząb
    To rozwiążmy wszystko w pizdu nie grajmy w ogóle, bo po co

Lige tez rozwiązać? po **** grac o mistrza, jak potem dwa szybkie w dupę w o LM można zapomnieć.

Dla mnie to:
    - gamonie bez ambicji
    - Tchórze
    - Głupie chłopki - roztropki.

Mam nadzieję, ze nic nie osiągną w swojej "karierze".
    Nie chodzi mi o rozwiązanie tej reprezentacji, tylko, że zawodnicy sami czują, że nie powinni jechać, bo albo nie są w formie, albo boją się porażki. Jak mają jechać bez wiary w zwycięstwo i z obawą o swoją postawę, to chyba lepiej niech nie jadą. To jest turniej juniorski i to nie jego dokonania przesądzają o całej karierze, choć napewno szkoda, że zawodnicy już u progu dorosłej kariery mają wątpliwości w to, co robią.
    "Jak ja nienawidzę Twojej generacji
    Twoja generacja chora od przemocy(...)
    Zwykła nienawiść dymi wam z dyni(...)
    Młodzi policjanci, młodzi kibice
    Kretyni kontra kretyni(...)
    Hej hej jak nazywa się Twój Bóg
    Na imię ma zgiełk(...)
    Stwór monstrum
    Z cybernetycznego nieba"

Komentarz

• To nie tylko unich chyba. Ja jutro gram mecz w który dostaniemy po zembach 3:0, 4:0. Niekture mendy udają kontuzjie itd. Ja nie mogę się doczekać. Wiem że to co innego ale tok myślenia ten sam.

Wiedzą Podupie będzie i mało zarobią to poco jechać taki kawał do Kanada. A co tam. Ambicji zero.

Komentarz

• pizdeczki i primadonny nie piłkarze! chłopak ma 19 lat i mu szkoda urlopu, wydaje mu sie ze jak zostanie w klubie i bedzie gral w intertoto to dostanie pierwsze miejsce w skladzie z marszu, to widać jeszcze dzieci są...

Komentarz

• Zamieszczone przez El Presidente
          Nie chodzi mi o rozwiązanie tej reprezentacji, tylko, że zawodnicy sami czują, że nie powinni jechać, bo albo nie są w formie, albo boją się porażki. Jak mają jechać bez wiary w zwycięstwo i z obawą o swoją postawę, to chyba lepiej niech nie jadą. To jest turniej juniorski i to nie jego dokonania przesądzają o całej karierze, choć napewno szkoda, że zawodnicy już u progu dorosłej kariery mają wątpliwości w to, co robią.
          Jak nie mają w sobie wiary w zwycięstwo i obawiają się o swoją postawę, to niech sobie futbol jako zawód odpuszczą, bo z takim podejściem nie osiągną niczego. "Młodzi, ambitni"- ***** jego mać .

Dwudziestoletnie gwiazdeczki- bez kitu, takie zachowania u jakiegokolwiek piłkarza są naganne, a u młodych zawodników wręcz przerażają.

Kiedyś piłkarze mieli ambicję- piłka to była szansa na lepsze życie: mieszkanie, samochód, w końcu wyjazd do zagranicznego klubu i ucieczkę od polskiego bagienka. Przykłady?? Boniek, Młynarczyk, Kosecki, Warzycha- ludzie, którzy ciężką pracą wywalczyli sobie trwałe miejsce w historii liczących się w Europie klubów. A teraz mamy bandę wyżelowanych pedałków po solarium, którzy w wieku 20 lat za siedzenie na ławie, czy grę w rezerwach zarabiają miesięcznie tyle, co normalny człowiek w pół roku. I jeszcze mają czelność wybierać sobie imprezy, w których się pokażą.

Komentarz

• Co najgorsze - to chyba chodzi o urlop właśnie

Komentarz

• Tak tak, teraz to Legia najważniejsza. Szkoda, że w czasie sezonu co innego było ważne. Jak się obsrają w Intertoto, to zacznie się pierdolenie, że i tak najważniejsza liga. Zawsze najważniejsze jest to co nie teraz tylko potem.
              raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
              ------------------------
              Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Dla mnie to kara z PZPN dla Korzyma i rozwiązanie z nim kontraktu przez Legię. Aaa i odpuszczenie "transferowania" Grosickiego. Po co na goście, ktorzy za rok moga odpuścic mecze sparingowe albo coś innego, bo mają urlopy. A odpuszczanie wystepów z Orzełkiem na piersi (gdzie wiekszośc facetów w ich wieku o tym marzy) to skandal.
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jastrząb
                  Jest też jakiś Adamski czy inny gamoń, który nie jedzie, bo obiecał dziewczynie wakacje
                  pewnie mu obiecała , że w te wakacje da mu pierwszy raz

albo, że jak jej nie zabierze to już mu więcej nie da
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Fizi za mocny jesteś

Komentarz

• Zamieszczone przez Z.
                      Dla mnie to kara z PZPN dla Korzyma i rozwiązanie z nim kontraktu przez Legię.
                      i obciąć mu obie ręce.
                      Motywy odmowy gry w reprezentacji dla mnie niezrozumiałe, ale może jest coś na rzeczy, jakieś drugie dno, skoro nagle tak masowo odmawiają kopacze wyjazdów na te turnieje?
                      ropzierdala mnie tłumaczenie "bo obiecałem swojej dziewczynie". A no chyba że tak, sorry, jesteś usprawiedliwiony. ehhehe.
                      Korzym już lepszą wymówkę obmyślił.

Komentarz

• Mi to się w głowie nie mieści.Gra na MŚ,mecz z Brazylia a młodzi piłkarze walą fochy.Bo dziewczyna,bo odpoczynek,bo intertoto?Phi,kuźwa.Żenująco żałosne.
                        Niech taki nasz Korzym sobie pomyśli co go bardziej wypromuje- bramka(i) w Intertoto czy dobry występ w meczu z Brazylią na MŚ...
                        Jeśli Korzym nie pojedzie do Kanady,to dla mnie w Legii jest już skreślony.
                        Zero ambicji!

Komentarz

• Nie wymagajmy od gwiazd za dużo. Urlop po ciężkim i pełnym sukcesów sezonie należy się. Przecież waląc w ***** z Łęczną przegrali tylko 0:2. Nie jest sukces?
                          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Ja nie rozumiem o co wam chodzi. Raz jedziecie po zawodnikach, ze olewaja to, ze graja w wielkiej Legii i macie im to za zle, drugim razem, jak olewaja coś co im tak naprawde w obecnej formie nic nie da, bo jestem w 100% pewien, ze grajac na poziomie jaki teraz reprezentuja plus przemeczenie plus ostre trenigi przed meczem i aklimatyzacja nie pokaza nic, a juz na pewno nie przeci brazylijczykom. Widzicie po repie doroslej co sie dzieje po sezonie i przelotach do dalekich rejonow swiata. W meczu z Armenia nie mieli juz sil. Zreszta co bede sie rozpisywal, swiadczy najdobitniej o rozpieprzeniu cyklu treningowego obecna gra Janczyka. I co z tego, ze sieknal 3 bramki Belgom w eliminacjach??. Ktos po tym sie o niego pytal, czy moze jego kariera nabrala skrzydel??. Nie, popsuty cykl przygotowan zabral mu rok z zycia pilkarskiego, warto bylo??.

Kiubz piszesz
                            [color=darkred]pizdeczki i primadonny nie piłkarze! chłopak ma 19 lat i mu szkoda urlopu, wydaje mu sie ze jak zostanie w klubie i bedzie gral w intertoto to dostanie pierwsze miejsce w skladzie z marszu, to widać jeszcze dzieci są...
                            [/color]

To po co on jest w klubie??. Chyba po to by walczyc o pierwszy sklad, a grajac w mistrzostaw sie tego pozbawi. I znow rok w plecy jak u Janczyka i bedziesz potem na niego jechal, ze co on robi w Legii??. Ma 19 lat i jezeli czuje sie na silach walczyc o pierwsza jedenastka to niech to robi, chyba swiadczy to o jego ambicji gry w Legii, a nie siedzieniu na lawce lub ewentualnie gry w rezerwach. To chyba dobrze.

Po trzecie. Przyszedl nowy trener, koles, ktory trenowal malolatow i kazdy z mlodych widzi w tym szanse pokazania sie, nauczenia czegos i wywalczenia gry w podstawowej jedenastece. Ile mozna czekac??. Potem beda pojazdy w stylu, ze ma juz 20 lat, wiec jezeli bylby taki dobry jak mowia, to powinien grac juz w pierwszym skladzie. Duzy blad, bo jezli ktokolwiek z was rozegral przynajmniej jeden pelny sezon w 1 lidze powinien doskonale wiedziec jak wazny jest odpoczynek po sezonie, zwlaszcza gdy do waznych meczy jest tak malo czasu.
                            W pelni popieram mlodych w tej decyzji. Gra w repie w tym wypadku to sztuka dla sztuki, a czegos takiego w zawodowej pilce nie znosze.

Pozdrawiam.

Komentarz

• Zamieszczone przez żywik
                              Ja nie rozumiem o co wam chodzi. Raz jedziecie po zawodnikach, ze olewaja to, ze graja w wielkiej Legii i macie im to za zle, drugim razem, jak olewaja coś co im tak naprawde w obecnej formie nic nie da, bo jestem w 100% pewien, ze grajac na poziomie jaki teraz reprezentuja plus przemeczenie plus ostre trenigi przed meczem i aklimatyzacja nie pokaza nic, a juz na pewno nie przeci brazylijczykom. Widzicie po repie doroslej co sie dzieje po sezonie i przelotach do dalekich rejonow swiata. W meczu z Armenia nie mieli juz sil. Zreszta co bede sie rozpisywal, swiadczy najdobitniej o rozpieprzeniu cyklu treningowego obecna gra Janczyka. I co z tego, ze sieknal 3 bramki Belgom w eliminacjach??. Ktos po tym sie o niego pytal, czy moze jego kariera nabrala skrzydel??. Nie, popsuty cykl przygotowan zabral mu rok z zycia pilkarskiego, warto bylo??.

Kiubz piszesz
                              [color=darkred]pizdeczki i primadonny nie piłkarze! chłopak ma 19 lat i mu szkoda urlopu, wydaje mu sie ze jak zostanie w klubie i bedzie gral w intertoto to dostanie pierwsze miejsce w skladzie z marszu, to widać jeszcze dzieci są...
                              [/color]

To po co on jest w klubie??. Chyba po to by walczyc o pierwszy sklad, a grajac w mistrzostaw sie tego pozbawi. I znow rok w plecy jak u Janczyka i bedziesz potem na niego jechal, ze co on robi w Legii??. Ma 19 lat i jezeli czuje sie na silach walczyc o pierwsza jedenastka to niech to robi, chyba swiadczy to o jego ambicji gry w Legii, a nie siedzieniu na lawce lub ewentualnie gry w rezerwach. To chyba dobrze.

Po trzecie. Przyszedl nowy trener, koles, ktory trenowal malolatow i kazdy z mlodych widzi w tym szanse pokazania sie, nauczenia czegos i wywalczenia gry w podstawowej jedenastece. Ile mozna czekac??. Potem beda pojazdy w stylu, ze ma juz 20 lat, wiec jezeli bylby taki dobry jak mowia, to powinien grac juz w pierwszym skladzie. Duzy blad, bo jezli ktokolwiek z was rozegral przynajmniej jeden pelny sezon w 1 lidze powinien doskonale wiedziec jak wazny jest odpoczynek po sezonie, zwlaszcza gdy do waznych meczy jest tak malo czasu.
                              W pelni popieram mlodych w tej decyzji. Gra w repie w tym wypadku to sztuka dla sztuki, a czegos takiego w zawodowej pilce nie znosze.

Pozdrawiam.

Wszystko fajnie, super :O Tylko dlaczego to co jest problemem tutaj nie jest problemem w innych reprach?
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• [color=darkred]Wszystko fajnie, super :O Tylko dlaczego to co jest problemem tutaj nie jest problemem w innych reprach?[/color]

Wiesz, ja nie wiem jak jest w innych reprezentacjach juniorskich. Nie sledze ich powolan i spraw klubowych, wiec sie nie wypowiadam co jest tam problemem, a co nie. Ja tylko mowie jak to wyglada z mojego punktu widzenia.
                                Zreszta ja bym nie porownywal reprezentacji krajow ktore graja w mistrzostaw, bo chyba nie bedziesz mi teraz udowadnial, ze w naszym kraju praca z mlodymi jest na porownywalnym poziomie??.

Komentarz

Pracuję...
                                X