Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Marek, Marek Ju.....

Komentarz

• Nasza strategia, że Mistrzem Polski jest Legia...

Kosmalski :O

Nie no zaczynam się powoli martwić o przyszły sezon...
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Jak kupia Kosmlaskiego to pewnie bedzie koniec z zakupami napastników. Będzie wtedy 6:
        3 "obiecujących": Jnczyk, Korzym, Grosicki
        3 "Do grania": Włodar, Grzelak i Kosmalski.

Czyli nie zmieni się zbyt wiele :/
        jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Sam już nie wiem czy działaczom bardziej zależy na osłabieniu Polonii czy wzmocnieniu Legii Bo żaden z tych piłkarzy nie jest lepszy od tych których już mamy (mówie o grajkach z KSP)
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Chociaż właśnie tacy w Legii się najbardziej sprawdzają. Jak przypomnę sobie jaka fala sprzeciwu poszła, gdy do Legii przychodził Saganowski... Co prawda Sagan był wcześniej ( przed wypadkiem) uznawany za ogromny talent.

Kosmalskiemu daję takie same szanse na zaistnienie w Legii jak... Krzysiowi Szewczykowi. Ahhh co to był za grajek

Komentarz

• Nie wiem kogo wam sprowadzic trzeba zebyscie byli zadowoleni. Dla mnie Kosmalski - jesli chodzi o umiejetnosci pilkarskie - na pewno nie jest gorszy od Wlodara. Dlatego mam nadzieje ze Nedze niedlugo pozegnamy

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                Dlatego mam nadzieje ze Nedze niedlugo pozegnamy
                a ten pociągnie za rączkę kapitano Surmo i razem pójdą w pizdu

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                  Nie wiem kogo wam sprowadzic trzeba zebyscie byli zadowoleni. Dla mnie Kosmalski - jesli chodzi o umiejetnosci pilkarskie - na pewno nie jest gorszy od Wlodara. Dlatego mam nadzieje ze Nedze niedlugo pozegnamy
                  Tuzin tu nie chodzi o bycie niezadowolonym. Po prostu wcale nie uważam, żeby 31 letni Kosmalski był dla nas wzmocnieniem jakiego potrzebujemy. Oczywiście mogę i chciałbym się mylić, bo zależy mi na sukcesach Legii. Zresztą zastanawia mnie jedna rzecz: jak muszą być prowadzone treningi dla napastników, że Ci mają problemy z wykorzystaniem 10-12 okazji w 1 meczu :O O ile w ogóle są prowadzone...

Może się okazać, że problem nieskuteczności tkwi w nieskuteczności treningów. Niby proste...

Komentarz

• Oni jeszcze do nas nie przyszli, wiec nie ma co az tak bardzo psioczyć. Co do Kosmalskiego (bo o niego się tu głównie sprawa rozbija) to ja tez nie uważam go za jakiegoś tragicznego grajka. Moim zdaniem i tak nie ma zbytnich szans, na sprowadzenie kogoś konkretnego z zagranicy, a z polskich napastników grajacych u nas w kraju, to też nie widzę kogoś kto w 100% odpowiadałby naszym oczekiwaniom.
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez kkk
                      Zamieszczone przez Tuzin

do tego jeszcze dodał bym Burkhardta.
                      Swoja droga ciekawe co z Edsonem.Zadnego oświadczenia klubu w jego sprawie ,
                      pewno ktoś chce go kupić,dlatego nic nie piszą.
                      Tylko Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                        Zamieszczone przez Portowiec_1948
                        Przegląd pola, niezłe uderzenie - zgadzam się. Natomiast jest to zawodnik bardzo słaby pod względem kondycyjnym, widoczny spory "bębenek" - coś na wzór Ronaldo z Milanu.
                        Dla mnie to on może pół meczu stać. Wystarczyłoby jakby wykorzystywał w każdym meczu jakieś dobre podanko, a jestem pewna że potrafi to robić.
                        Tyle, że w Pogoni musiałby sobie sam dogrywać, więc nie miał szans zaprezentować w pełni swoich umiejętności.
                        Poza tym kto niby miał go w Pogoni przygotować pod względem kondycyjnym?
                        Staniem w miejscu nic się nie zdziała, tym bardziej, że Edi nie jest typem takiego zawodnika.

Wiadomo, iż w Pogoni nie miał szans na zaprezentowanie wszystkiego co potrafi, lecz z tym przygotowaniem motorycznym to bzdura. Gdyby chciał, to by mógł. Jakoś Lilo takich kłopotów nie miał, fakt że był jeźdźcem bez głowy, ale to już zupełnie inna para kaloszy...

Komentarz

• Zamieszczone przez Slay
                          Zamieszczone przez kkk
                          Zamieszczone przez Tuzin

do tego jeszcze dodał bym Burkhardta.
                          Swoja droga ciekawe co z Edsonem.Zadnego oświadczenia klubu w jego sprawie ,
                          pewno ktoś chce go kupić,dlatego nic nie piszą.
                          A co tu pisać. Wyjebac w pizdu i tyle.

Dla mnie całe nieszczęście zaczęło się od "wyrzucenia" Włodara. Klub pokazał, że bardziej od porzadku zależy im na paru euro, które moga wydrzeć za grajka. W tym momencie wyszło na to, że moga robić w sumie co chcą bo i tak **** im zrobią (Eltona pomiajm, bo za drugim razem już musieli go wywalić.). No i grali wtedy, kiedy im się chciało.

Druga sprawa: do kiedy ten Surma z Włodarem mają kontrkty? Bo ***** grają i grają a końca nie widać.
                          jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Tez mnie to interesowalo. Surma niestety dlugo za dlugo Wlodarczyk niewiele krocej..
                            Za Legialive:
                            Surma - kontrakt do: 31.12.2009
                            Wlodarczyk - kontrakt do: 30.06.2009
                            Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• nie macie co odliczać, do końca kontraktów. przedłużą pewnie niedługo
                              Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                              Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                              Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                              ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                              A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                              będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Istny dramat. Urban z Kosmalskim. No rece opadaja..
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X