Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• w dużym pokoju
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
      w dużym pokoju
      Bryndza.
      Nie odbiera ceplusa

Knajpa zostaje.
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
        Zamieszczone przez Fizi
        w dużym pokoju
        Bryndza.
        Nie odbiera ceplusa

Knajpa zostaje.
        zamknięta :hihi:

Komentarz

• No i niech teraz tylko tego nieszczęśnika Surme sprzedadzą w pizdu do Cracovii i powinno być elegancko...

6 goli w lidze jako defensywny pomocnik robią wrażenie
          Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Bardziej robią wrażenie kluby które miał do wyboru

Cska Moskwa :O
            Szachtar :O
            Lokomotiv :O
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• jest jeszcze pytanie ile chciały zapłacić
              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• w każdym razie mogły dać więcej,podejrzewam
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Myślę, że Drago mu poradził, gdzie najlepiej iść

Birth Date: 30.04.1983

www.ua-football.com/ukrainian/high/43833f59.html
                  polecam laurkę na tej stronie W skrócie - był obecny wszędzie - w obronie, w pomocy i w ataku

i jeszcze jedno z Jadransport
                  Except for Milijas who’s recognized as the best defensive midfielder beside Albert Nadj (Albert Nað) in the Serbian-Montenegrin domestic championship Legia also revealed that they are interested in Partizan Beograd’s striker Srdjan Radonjic (Srðan Radonjić).

Allegedly, if we are to trust the Polish newspaper ‘’Fakt’’ and the website Legia.net Legia succeeded to convince the Blacks & Whites to lower the price of their top goal scorer who netted 9 goals in 12 league matches on 750,000 Euros from 1 million Euros.

This of course is highly doubtful to happen both for Milijas and Radonjic. Milijas is a top Serbian U21 international and unless the Polish side really opens up their treasury and overbids Crvena zvezda he wont join their ranks. Meanwhile Radonjic is the only ‘’workable’’ striker in Partizan’s ranks and it would be ridiculous to sell the 24 year old until Jurgen Rober finds an adequate replacement for his attack, something he haven’t done yet.

But let’s wait and see what will happen out of that, January transfer window is pretty close…

hehehe
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• ciekawe jaką działkę dostanie Crvena od transferów z Legii tych zawodników - nie ma nic za darmo

na razie cieszmy się i czekajmy co pokażą na boisku
                    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                      ciekawe jaką działkę dostanie Crvena od transferów z Legii tych zawodników - nie ma nic za darmo

Crvena???
                      Milijas jest z FK Zemun a Radonjić z Partizana

BTW fajnie - odrzucił oferty Crvenej, Szachtara, CSKA i Lokomotiwu Moskwa...

Zamieszczone przez Mini
                      Zamieszczone przez Nazgul
                      Zamieszczone przez Fizi
                      w dużym pokoju
                      Bryndza.
                      Nie odbiera ceplusa

Knajpa zostaje.
                      zamknięta :hihi:
                      "Pod Satelitą" na Plutonu Torpedy zawsze otwarta
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                        Zamieszczone przez Fizi
                        ciekawe jaką działkę dostanie Crvena od transferów z Legii tych zawodników - nie ma nic za darmo

Crvena???
                        Milijas jest z FK Zemun a Radonjić z Partizana
                        celne spostrzeżenie

jakos tak mam, że jak myślę Jugol to mówię Crvena
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• ja tez sie ciesze ze mamy tego goscia bo wychodzi na to ze Okuka dobrze mu doradzil i wybral wlasciwy klub i miejmy nadzieje ze bedziemy mieli z niego bardzo duzą pocieche ) a co do Bronowickiego to mysle ze chlopak sie sprawdzi mi on zdeka troche przypomina Szale ale coz widocznie Wdowiec uwaza ze sie nadaje i nie bede kwestionował jego zdania
                          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

• Zamieszczone przez Ju(L)ek
                            No i niech teraz tylko tego nieszczęśnika Surme sprzedadzą w pizdu do Cracovii i powinno być elegancko...

6 goli w lidze jako defensywny pomocnik robią wrażenie
                            A kilkanaście goli w bodajże 126 występach w 1. lidze też robi wrażenie?
                            ....bo to cały dorobek Milijasa

Podobno jest niesamowity w strzałach z rzutów wolnych
                            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• póki co to go jeszcze nie mamy. Jak pzreczytałem rano news ze przyjeżdza to byłem zadowolony, bo sobie pomyślałem ze nie przyjeżdzałby na zwykłe pogaduszki. Jak się jednak okazało - przyjechał i nic nie podpisał. Szkoda, bo moim zdaniem dopóki nie podpisze nie ma co się nad nim tak powaznie rozwodzić. Wiem wiem mało to optymistycze ale taka jest moim zdaniem prawda.

Co do tego drugiego Serba to myśle że już jest po ptakach. Sprawa jakby ucichła i póki co nasi isę chyba skoncentrowali na tym Milijasie. Wątpie aby ITI w taki krótkim czasie zdecydowało się na dwa duze (jak na polskie warunki) wydatki. Sam Wdowiec mówi że Włodar zostaje. Klatt się wyleczy, doszedł ten Gottwald jest Janczyk, Chmiesta pewnie też nie opchną wiec z ich punktu widzenia napastników na wiosnę bedziemy mieć w brud. Swoją drogą ze jakość tych napastników jest moim zdaniem mocno średnia. Obawiam się jednka ze ten Radonjić zostanie uznany za zbędny wydatek - przynajmniej na tą chwilę.

EDIT:
                              Własnie pzreczytałem że na legia.com.pl pisza ze transfer Milijasa jest załatwiony, wiec nie wiem co o tym myśleć....
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                                póki co to go jeszcze nie mamy. Jak pzreczytałem rano news ze przyjeżdza to byłem zadowolony, bo sobie pomyślałem ze nie przyjeżdzałby na zwykłe pogaduszki. Jak się jednak okazało - przyjechał i nic nie podpisał.
                                A tego to nie wiadomo Wiadomo na razie, że klub niczego oficjalnie nie potwierdził.

Zamieszczone przez e(L)egion
                                Chmiesta pewnie też nie opchną
                                Sprzedaż Chmiesta byłaby godna nagrody Nobla w dziedzinie menedżerki sportowej - biorąc pod uwagę, że każdy chętny na jego usługi może go mieć za pół roku za darmo.... A potencjalni kandydaci raczej nadmiarem kasy grzeszyć nie będą.
                                All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

Pracuję...
                                X