Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Darek-Mok Zobacz posta
    Legia Warszawa chce sprowadzić z Widzewa Łukasza Brozia. Sprawa może się rozstrzygnąć jeszcze w tym tygodniu - dowiedział się Łódź.sport.pl
    O ile to prawda to albo sprzedają Jędzę albo szykują go na stopera. Szkoda, że nie udało się wypchnąć Sulera póki przez chwilę był zdrowy...
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
      O ile to prawda to albo sprzedają Jędzę albo szykują go na stopera.
      Piekarski działa na Wchodzie, więc wielce prawdopodobne, że dziś lub jutro Jędrzejczyk przeniesie się do Rosji. Za dużo by już było tych transferów, jak na jedno okienko.

Komentarz

• Rany boskie, co my zrobimy z tymi wszystkimi piłkarzami?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
          Piekarski działa na Wchodzie, więc wielce prawdopodobne, że dziś lub jutro Jędrzejczyk przeniesie się do Rosji. Za dużo by już było tych transferów, jak na jedno okienko.
          Mam nadzieje, że dopiero ewentualnie latem. Przecież on dopiero co podpisał nowy kontrakt. Pewnie z sumą odstępnego.
          Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak, Florian Siwicki i Tadeusz Tuczapski stanowili związek przestępczy o charakterze zbrojnym, który przygotował i z zaskoczenia doprowadził do nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego w PRL

Komentarz

• Noo to tak jak Komorowski rok temu.
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez milton Zobacz posta
              Mam nadzieje, że dopiero ewentualnie latem. Przecież on dopiero co podpisał nowy kontrakt. Pewnie z sumą odstępnego.
              Tak też było w zeszłym roku z Komorowskim (z Borysiukiem i Rybusem zresztą też, z tym że oni podpisali nowe umowy nieco wcześniej). To są tylko domysły z mojej strony, ale niczego nie można wykluczać. Zwłaszcza, że zainteresowanie ze strony Rosjan jest, a osoba Piekarskiego dodaje swoje trzy grosze. Smaczku dodaje fakt, że Legia prowadzi rozmowy z nowym zawodnikiem (mówi się, że to Broź - wypisz wymaluj za Jędrzejczyka).

Komentarz

• budujemy skład na LM latem odejdzie Żewłakow Choto tyle że jest w kadrze pogonią Schulera i jest miejsce dla Brozia

Komentarz

• Mateusz Borek na twitterze

Potwierdzam info lodzkiej GW:Legia zainteresowana zatrudnieniem Lukasza Brozia.Druga opcja 10- krotny repr. Macedonii- Aleksandar Todorovski

Komentarz

• Akurat z uwagi na specyficzną sytuację naszej obrony, Broź złym pomysłem nie jest. Zakładając jego przyjście, w obronie mamy taki zestaw:

Wawrzyniak, Żewłakow, Astiz, Jędrzejczyk, Brzyski, Jodłowiec, Broź, Rzeźniczak, Suler, Choto, Michalak, Cichocki, Zbozień, Bereszyński

Niby na tę chwilę tłum, ale z powyższej grupy za chwilę albo odchodzący (również „potencjalnie”), albo do odstrzału są Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Rzeźniczak, Choto i Suler. Gdyby wszyscy odeszli/udało się wypchnąć, zostalibyśmy ze składem:

LO: Wawrzyniak, Brzyski,
                    ŚO: Jodłowiec, Cichocki, Michalak
                    PO: Broź, Zbozień, Bereszyński

Tak więc bardzo dobrze, że Jodłowiec (i może Broź) już teraz grać będą w Legii, bo lada moment to oni mogą stać się podstawowymi obrońcami, a nie trzeba będzie w ten sposób komponować obrony od zera. Oczywiście wątpliwy jest taki kataklizm, że wszyscy poodchodzą, ale odejście Żewłakowa i Choto jest w zasadzie pewne, na Rzeźniczaka i Sulera nie za bardzo można liczyć, a Astiz i Jędza są kwestiami bardzo niewiadomymi na tę chwilę.

Za pół roku dobrze mieć kogoś, kto nas zabezpieczy na wypadek, gdyby nam się obrona zupełnie rozsypała.

Komentarz

• Druga opcja 10- krotny repr. Macedonii- Aleksandar Todorovski
                      Co za dużo czarnulek to nie zdrowo
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Poza tym z Komorowskim była inna sytuacja. Latem kończył mu się kontrakt więc przedłużył go tylko dlatego, żeby Legia coś na nim zarobiła. I za to piwo dla niego.

Co do Jędrzejczyka to stary kontrakt kończył mu się latem 2014 więc sytuacja jest inna. Jeśli mieliby go sprzedać za godne pieniądze to nowy kontrakt nie był do tego potrzebny.

Mam nadzieję, że zakup Brozia oznaczałby definitywne przesunięcie Jędrzejczyka do środka, bo to jest dla niego pozycja i ma ku niej najwięcej predyspozycji. Wtedy też niejako nie trzeba by było budować nowej obrony w letnim okienku, bo już teraz wyglądałaby na dobrze zabezpieczoną. Mianowicie Wawrzyniak Jodłowiec Jędrzejczyk Broź. Więc nawet w przypadku odejścia Choto, Sulera i Żewłakowa trzon byłby zachowany. Wystarczyłoby wtedy dokupić latem jednego środkowego.

e: Jeszcze jedno. Podoba mi się, że w tym okienku myślimy o krok do przodu. W sensie, że jak jest okazja wziąć dosyć dobrego zawodnika za małe pieniądze to to robimy. A nie czekamy aż będzie mus wzmocnić jakąś pozycję, a relatywnie tanich i dobrych już nie będzie. Według mnie właśnie przez takie głupie myślenie, latem nie wzięliśmy Traore
                        Ostatnio edytowany przez alfa; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Witam Wszystkich to co się stało w tym okienku transferowym jest bardzo optymistyczne tylko czy za moment sie nie okaże, że dług względem iti osiągnął niebotyczne rozmiary i nie będzie praktycznie do spłacenia.

Komentarz

• Zamieszczone przez brutus Zobacz posta
                            Witam Wszystkich to co się stało w tym okienku transferowym jest bardzo optymistyczne tylko czy za moment sie nie okaże, że dług względem iti osiągnął niebotyczne rozmiary i nie będzie praktycznie do spłacenia.
                            1) tu jest o transferach, nie o długu
                            2) on już jest nie do spłacenia
                            3) dodaj pieniążki za sprzedaż Wolskiego (2 mln €) i wcale wielkiego wkladu finansowego nie ma
                            "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Komentarz

• Bardzo przepraszam oczywiście się trochę rozpędziłem i nie w temacie się wpisałem. No i jeszcze zapomniałem o transferze Wolskiego.

Komentarz

• Za hajs z Wolskiego baluj.
                                Nie ustanę w walce, wciąż jestem sobą
                                Wierzę w prawdę, honor i serbskie Kosowo.

Komentarz

Pracuję...
                                X