Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.legialive.pl/news.php?id=22315
    Włodarczyk na celowniku Trabzonsporu

Piotr Włodarczyk być może niedługo opuści Legię Turecki Trabzonspor, podobnie jak warszawska Legia, wywalczył prawo wzięcia udziału w rozgrywkach o Puchar Intertoto. Zarząd klubu znad Morza Czarnego poszukuje potencjalnych wzmocnień, dzięki którym były zespół Mirosława Szymkowiaka miałby zapewnić sobie awans do Pucharu UEFA.
    Prasa twierdzi, iż szkoleniowiec bordowo-niebieskich, Ziyi Doğana, szuka zawodników przede wszystkim w Polsce. Kilka dni temu wspominało się, że na jego liście życzeń są Michał Karwan (Cracovia), Rafał Murawski oraz Zbigniew Zakrzewski (obaj Lech Poznań).

Teraz jedna z trabzońskich gazet poinformowała, że trener 4. zespołu I ligi tureckiej interesuje się również Piotrem Włodarczykiem, który w zakończonym w sobotę sezonie zdobył dla Legii 10 bramek. W przypadku ewentualnego transferu, nie byłby to pierwszy wyjazd napastnika z Łazienkowskiej za granicę, gdyż kilka lat temu próbował on swoich sił we francuskim Auxerre.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• turki chyba nie widziały żadnego meczu ligowego z jego udziałem, ale mam nadzieję że Włodar zniknie z Legii jak najszybciej byle gdzie

Komentarz

• Też mam nadzieję że w końcu nie będę musiał go już oglądać, a co do Grosickiego to uważam że będzie to znów wielki niewypał i zamiast skutecznego gracza dostaniemy Nędzę w młodszym wydaniu... EDSON - WYPIERDOLIĆ "GWIAZDORKA" - modlę się by Zagłębie go kupiło to jeszcze parę groszy się na nim zarobi.
        Skaba - dobre posunięcie. Ale fakt jest taki że Mucha zasłużył na grę w pierwszej jedenastce. Ja bym na niego postawił w najbliższym sezonie a po roku sprzedać i postawić na Skabę a Gostomski wtedy jako nr 2.
        Mam nadzieję że to dopiero początek transferów, bo wzmocnienia są potrzebne szczególnie w obronie i ataku, a i jakiś rozgrywający z prawdziwego zdażenia by się też przydał.
        Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...

Komentarz

• jak dla mnie Mucha to bardzo dobry bramkarz i powinien być nr1 w bramce jak narazie

Komentarz

• Jak Włodar przejdzie do Trabzonu i będzie tam marnował każdą sytuacje na strzelenie gola, to nie wróże mu ciekawego życia. U nas, w Polsce, polecą co najwyżej bluzgi, natomiast u kebabów może polecieć coś ostrzejszego, albo go zlinczują po kolejnej niewykorzystanej setce

Komentarz

• Przerobią go na KEBABY
              Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...

Komentarz

• pewnie zrobią z niego kebab, ale to już będzie jego zmartwienie

Komentarz

• Ja bym Włodara nie sprzedawał. Wtedy już w ogole nie bedziemy strzelać bramek - znaczy chodzi o napastników. Opieranie napadu na Grzelaku mi sie nie usmiecha. Korzym jest słabiutnki, a Janczyk... kto to jest Janczyk ? Mozna wiele zarzucac Włodarowi - Sanoki, Wiednie itd itp. Ale gole wbrew pozorom strzela. Drugi sezon z rzedu (albo i 3) jest najlepszym strzelcem ekipy. Jego odejscie będzie osłabieniem. Mówię poważnie.
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• no oczywiście trzeba kupić kogoś na jego zastępstwo

Komentarz

• no ta, wszystko ekstra, tylko że z kim my zostaniemy tutaj jak Włodar wyjedzie? bo, o zgrozo, poza nim i Grzelakiem napastników nieeee maaaa. Janczyk - jak można tak obniżyc loty w ciągu jednego roku? Korzym - wszystko pięknie, ale do tej pory 1 bramka. Grosicki nawet jak przejdzie to też jest póki co efektownym królem zmarnowanych szans. Szałachwoski - przewlekła kontuzja.
                      Poza tym Włodar nie jest taki gupi i do Turasów raczej się nie wybierze.

Komentarz

• Władek zostań ....
                        na pohybel wszystkim

Komentarz

• "Hugo Alcantara wyjechał do Portugalii na testy" - informowali trenerzy Legii tłumacząc nieobecność brazylijskiego defensora w końcówce bieżącego sezonu. Okazuje się, że pozostający w niełasce u trenera Jacka Zielińskiego zawodnik próbuje oczarować swoimi umiejętnościami nie byle kogo, bo trenera AEK Ateny Lorenzo Serra Ferrera.

Zespół wicemistrza Grecji wystąpił w niedzielę, na stadionie Giants w New Jersey, w towarzyskim spotkaniu z Benficą Lizbona. Benfica wygrała 2:1, a Hugo grał przez 90 minut. Zarówno legionista, jak i drugi testowany Brazylijczyk, Roversio Rodriguez z Gil Vicente, nie zachwycili fanów AEK-u. "On jest straszliwie wolny. Nie sądzę, żeby podpisali z nim kontrakt" - czytamy na jednej ze stron internetowych.

Nam też trudno sobie wyobrazić sytuację, że Hugo załapie się do ateńskiej drużyny (mocarstwowe plany na następny sezon), choć oczywiście szczerze mu tego (Legii również) życzymy
                          Oby tylko go wzięli. Jak narazie to jest zainteresowanie zawodnikami których chętnie byśmy oddali. Hugo, Edson, Włodar

A jeśli chodzi o zawodników do Naszej drużyny to tak jak w przypadku yusty pierwszy transfer z mojej listy zrealizowano (Skaba). Szkoda że zrezygnowano z Pietrasiaka, gościu ma to czego brakuje w Naszej drużynie (no może poza Vuko) - ma charakter! Wystarczy już Nam panienek i gwiazdorów, które pojadą do Zabrza gdzie przeciwnicy przestawiają ich po boisku.
                          'mniej pisać, więcej czytać'
                          _______
                          Jest tylko jedno takie miejsce ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Aureliusz
                            Poza tym, nie jestem pewnie czy ten Skaba jest juz gotowy do gry w pierwszej 11.
                            Zobacz sobie chociazby ostatni mecz Lecha z Odra.

Komentarz

• dla mnie to Włodek powinien odejść już bardzo,bardzo dawno temu.Co z tego,że teraz zaczął strzelać bramki jak w następnym sezonie wróci do ''formy''.Za pieniądze które otrzymamy za Fabiana i innych powinien przyjść jakiś bardzo dobry napastnik,defensywny pomocnik i jakiś typowy rozgrywający,który bierze na siebie gre,tylko gdzie my takich znajdziemy?
                              Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotruś
                                dla mnie to Włodek powinien odejść już bardzo,bardzo dawno temu.Co z tego,że teraz zaczął strzelać bramki jak w następnym sezonie wróci do ''formy''.Za pieniądze które otrzymamy za Fabiana i innych powinien przyjść jakiś bardzo dobry napastnik,defensywny pomocnik i jakiś typowy rozgrywający,który bierze na siebie gre,tylko gdzie my takich znajdziemy?
                                Tak , Władek za niektóre okresy swojego bytowania w Legii powinien kilka razy być wyjebany ale niestety trzeba pamiętać o tym warunku który napisałeś później - musi być ktoś na jego miejsce.

Choćby sie paliło waliło , nie można uszczuplać składu o Włodarczyka który jest najlepszym strzelcem ( czy to sie komuś podoba czy nie ) , bez następcy.
                                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                                X