Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crolick
    Ale ja bym chciał się dowiedzieć czy ten Chałas i Bronowicki są lepsi od Kiełbowicza i Szali?!
    A ja tak sobie myślę że kiedys ktoś pewnie siedzial na Legii i mówił że ten Deyna to nigdy Strzykalskim / Zientarą nie będzie a ten Pieszko to Apostelowi do pięt nie dorośnie

Spoko, poczekamy - zobaczymy. Kiełb i Szala już się nie rozwiną, za starzy na to...
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez onet.pl
      Brytyjska prasa: Duże zainteresowanie napastnikiem Legii

Przedstawiciele klubu angielskiej ekstraklasy piłkarskiej West Bromwich Albion są zainteresowani pozyskaniem napastnika Legii Warszawa Piotra Włodarczyka - informuje gazeta "Birmingham Mail"

Włodarczyk był obserwowany przez przedstawicieli WBA podczas niedawnego meczu z Wisłą w Krakowie. Zdaniem gazety, jego grze przyglądali się również wysłannicy West Ham United, Plymouth, szkockiego Aberdeen oraz kilku niemieckich drużyn.

W zespole WBA występuje już inny polski piłkarz - Tomasz Kuszczak.

Komentarz

• Rany ja nie mówie że oni są do bani! Ja chce się dowiedzieć jaką klase sportową reprezentują! Taka to zbrodnia?!

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
          Rany ja nie mówie że oni są do bani! Ja chce się dowiedzieć jaką klase sportową reprezentują! Taka to zbrodnia?!
          A kto mówi że zbrodnia?
          Ja tylko proszę żeby nie malkontencić na zapas Z tym się zawsze zdąży - niech się pokażą
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez legialive.pl
            Artur Chałas legionistą
            Artur Chałas, obrońca Hetmana Zamość będzie zawodnikiem Legii od 1 stycznia 2006 roku. Dariusz Wdowczyk poinformował dziś, że Legia wypożyczyła niespełna 20-letniego zawodnika na rok, z opcją pierwokupu.
            Legia od dłuższego czasu obserwowała piłkarza z Zamościa, który zagrał w obu meczach Hetmana z Legią w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Jego postawa najwyraźniej przypadła do gustu legijnemu sztabowi szkoleniowemu.
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Wypozyczenie z opcja pierwokupu to idealne rozwiazanie. W przypadku niewypalu nie bedzie trzeba wysylas go do Szkocji.
              ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• mądrze zrobili że go wypożyczyli, zobaczym co z tego będzie

Komentarz

• nie wiem czy czytaliście wczorajszy wywiad z Bronowickim w Gazecie Stołecznej??

miałem wrażenie czytając tę rozmowę że Bronowicki strasznie słodzi...

Legia to,Legia tamto,uwielbiam Legie,lubiłem Wisłę teraz wolę Legię itd i tak przez cały wywiad
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez el talibbo
                    nie wiem czy czytaliście wczorajszy wywiad z Bronowickim w Gazecie Stołecznej??

miałem wrażenie czytając tę rozmowę że Bronowicki strasznie słodzi...

Legia to,Legia tamto,uwielbiam Legie,lubiłem Wisłę teraz wolę Legię itd i tak przez cały wywiad
                    Zaczyna sie... Tak samo bylo z wieloma innymi, ktorzy do Legii trafili (np Bojarski) i z tymi, ktorzy byli blisko przejscia do Legii ( ostatnio Dudka). Nienawidze jak tak piłkarz gada po czym odchodzi kiedy pojawia sie jakakolwiek oferta z zachodu. A taki Sagan byl darzony szacunkiem wlasnie dlatego ze nie ukrywal za kim jest...

Komentarz

• Prawdziwym legionistą można być jednynie po kilku ładnych latach gry na Ł3, a nie głupim gadaniem o przywiązaniu do (L). Trochę to dla mnie dziwne, ale mi się zdaje że jedynym miarodajnym wskaźnikiem jest brak gadania o Legii, tylko gra, która pokazuje wielkośc naszego klubu, a nie rzucanie słów na wiatr. Ostatnio czytałem o JAcku Bąku w Metrze. Gościu tak się podniecał grą w (L), a raczej możliwości grania w Legii, że poszedł do Kataru. Kontrakt kończy się w czerwcu i jakoś nie wspomina o powrocie do polskiej ligi. a raczej wymienia tylko jedną propozycje, która nie jest z Europy. Ja powoli zaczynam tracić szacunek do tego gościa.
                      A jesli chodzi w kwestii przydatności tych wszystkich piłkarzy, to powiem żebyśmy się tak nie podniecali, bo żadne pieniądze nie są gwarantem dobrej gry zespołu. Jak będą dobrze grali, to wtedy uznam że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini
                        Zamieszczone przez Yevaud

Wdowczyk.
                        Wprawdzie nie zawodnik, ale jego przyjście na PLUS
                        ale też Zieliński. zdecydowanie MINUS
                        Ale Zielińskiego zarząd nie ściągnął. On w (L) już był.
                        Wprawdzie nie jako trener, ale był. Trenerem został awaryjnie.
                        I mimo wszystko zmiana nie przyszła, kiedy już po "ptokach".

Poprzedni sezon i tak był stracony. W tym nie jest źle, na półmetku.
                        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• No i Milijas podpisał (wróć - dziś podpisuje)

(Hyyyyyyppppp...)
                          Bez kitu mamy majstra w tym roku
                          (ufffffff....)
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                            No i Milijas podpisał (wróć - dziś podpisuje)

(Hyyyyyyppppp...)
                            (ufffffff....)
                            Tylko co za przyjemność dla Ciebie świętowania go przed telewizorem?

Komentarz

• Sagan jest ełkaesiak. jest z poważnego klubu który ma kibiców.
                              co ma powiedzieć taki Bronowicki ( wychowanek Łęcznej), Dudka (wychowanek Celulozy Kostrzyn) czy inny paź z innej wsi ? Albo mówią to co kibice (tylko że tacy jak ci pożądani przez iti) chcieliby usłyszeć, albo rzeczywiście gdzieś tam u siebie nie mając silnego klubu z którym można się identyfikować kibicowali kiedyś Legii. Jak Legia w pierwszej połowie lat 90tych zdobywała majstra trzy razy z rzędu to Bronowicki miał 13-15 lat - akurat tyle żeby zacząć sympatyzować z jakimś poważnym klubem....

nigdy nie wiadomo jak to jest i wrzucanie wszystkich do jednego wora z Bojarski i innymi frajerami to też przesada.

nie przejmowac się.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                                Zamieszczone przez Nazgul
                                No i Milijas podpisał (wróć - dziś podpisuje)

(Hyyyyyyppppp...)
                                (ufffffff....)
                                Tylko co za przyjemność dla Ciebie świętowania go przed telewizorem?
                                Zależy gdzie ten telewizor będzie stał
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together

Komentarz

Pracuję...
                                X