Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Skaba jest na 95% u nas. Gram w lidze PESa z gościem, który pracuje z jego bratem i ponoć prawie wszystko z Legią jest już dogadane.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik
      Zamieszczone przez Aureliusz
      Mam nadzieję, że przyjdzie ten Bąk.
      Potrzebujemy takiego zawodnika. Ma co prawda 34 lata, ale może grać jeszcze przynajmniej 2 lata na wysokim poziomie (a może jak Maldini pociągnie nawet do 40. ). Oprócz walorów czysto piłkarskich, mógłby być dobrym kapitanem (no chyba, że Szala ). Człowiek z doświadczeniem, obyciem, mógłby być przykładem dla młodych i cieszącym się autorytetem w drużynie.
      Oczywista rzecz jasna
      i nie ma że inaczej

czy ktoś mógłby wrzucić skrót meczu Odry, tak mówicie ze z Leszkami dobrze grał chciałbym zobaczyć

Komentarz

• http://magazynligowy.interia.pl/kolejka/30/12050

Komentarz

• Dziś w Warszawie dojdzie do spotkania Jacka Bąka z przedstawicielami Legii. 34-letni obrońca ma rozmawiać na temat rocznej umowy z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Większość warunków została już ustalona.- Na 90 procent się dogadamy, mamy taką nadzieję. Kontraktu na pewno nie podpiszę, bo klub będzie chciał abym przeprowadził badania lekarskie, ale jeśli obie strony powiedzą w poniedziałek tak, ja swojej decyzji nie odwołam, choćby zgłosiła się do mnie Barcelona - mówi Bąk.
          - Ostatnio pojawiła się kolejna bardzo ciekawa oferta z zagranicy, ale ja chcę grać w Legii. Dzwoniono do mnie z Wisły Kraków i przez grzeczność z nimi porozmawiałem, natomiast wolę grać w Legii - powiedział "Gazecie" reprezentant Polski.
          ale fajnie

Komentarz

• Jakoś jestem sceptyczny wobec takich informacji... Dopóki nie podpisze- nie uwierzę.
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Za 25min Fabian na czacie w wp

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10
                Za 25min Fabian na czacie w wp
                Dzięki za info
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Witam,

Widzę, że piszecie tu o priorytetowych pozycjach, które należy wzmocnić. Nie zgodzę się co do pozycji lewego obrońcy, gdzie za nowego trenera, mam nadzieję, będzie występował Grzesiek Bronowicki. Leo Beenhakker, człowiek, w którego osąd wierze zdecydowanie bardzije niż w swój (czego nie mogłem napisać np. o Janasie), uważa go za najlepszego w Polsce lewego obrońcę. Także i jak tak uważam, wydaję mi się, że potrzeba mu jedynie trenera, który by go odpowiednio poprowadził. Dlatego nie sugeruję się beznadziejnymi występami Bronowickiego np. w Wiedniu, tylko tymi świetnymi, jak w Chorzowie.. Jako zmiennik Edson, w razie odejścia Kiełbowicz niestety, ale i tak tragedii nie ma.
                  Do środka obrony dochodzi Bąk, mam nadzdieję, wtedy z Choto stworzy naprawdę konkretny środek defensywy. Jako zmiennik Szala (który pewnie wróci na prawą obronę i będzie miał za zmiennika Piotra Bronowickiego, który już pare razy pokazał, że ta rola go nie przerośnie). O czwarte miejsce na środku rywalizować będą Dick i powracający z wypożyczenia Kuba Rzeźniczak (któremu jak wody brakuje trenera-opiekuna, takiego Jacka Magiery).
                  Umiejętność gry na dwóch pozycjach w bloku defensywnym braci Bronowickich i Szali jeszcze zwiększa pole manewru.

Weźmy teraz atak. I znowu oceniajać Bartka Grzelaka prędzej zaufam Leo, który stawia go wyżej niż wielu wielu innych (lista rezerwowa kadry, mimo okrojonego przez kontuzje sezonu). Trzeba dać chłopakowi szansę, myślę że na jesień się zaaklimatyzuje i rozwinie pod okiem dobrego trenera (tu jest właśnie problem). Pod okiem Jacka Magiery (którego bardzo szanuję za jego pracę) bardzo ładnie sie rozwija Korzym, trochę szkoda, że w udanej końcówce sezonu przeszkodził mu wyjazd do Izraela. Wróci Szałachowski - Janczyk pójdzie na wypożyczenie. Nie wiadomo co z Włodarczykiem, ale właśnie za niego należałoby pozyskać jednego klasowego napastnika. Jeśli spuszczą Zagłębie, to z Herthy można spróbować wyciągnąć Piszczka, jakimś pomysłem mógłby być Niedzielan (negocjujący podobno z Widzewem). No albo zagranica. Potrzebne wzmocnienie, ale czy to priorytet?

O bokach pomocy, czyli na lewej Roger i zmiennik Smoliński, na prawej Radović i zmiennik Szałachowski, nie ma się co rozpisywać, bo to nasze najsilniejsze pozycje.

Na bramce jest Mucha, młody Gostomski (może by tak śladami Boruca i Fabiana?) oraz na 95% Skaba.

No i wychodzi mi największa potrzeba- środek pomocy. Najbardziej besztany tutaj zawodnik ostatnich czasów- Vuković, wydaje się być jedynym piłkarzem, którego warto zostawić. Burkhardt to straszny leń, w dodatku kontuzjogenny. Junior to samo, tylko 5 lat starszy i do tego ma kłopoty z aklimatyzacją. Poza tym w środku pomocy nie ma miejsca dla tak delikatnie grających piłkarzy, tam trzeba walczyć! Surma to już kompletna tragedia, nawet na rozgrzewce nie potrafi celnie podać na 10 metrów, zero strzału, zero szybkości, zero myślenia. Jak jeszcze można wierzyć, że przy nowym trenerze Burkhardt lub Junior się odrodzą i powalczą z Vuko o ofensywnego pomocnika, to dla Surmy nie widzę żadnej nadziei. Trzydziecha na karku, bez ambicji i robi za gwiazdę, lidera drużyny (przecież kapitan). Nawet nie mam siły przytaczać ile punktów w tym sezonie przez niego straciliśmy.

Podsumowując, potrzeba dwóch klasowych defensywnych pomocników od zaraz! Tylko problem w tym, że jak słucham o przymiarkach na tę pozycję, to się słabo robi. Rachwał, Martins Ekwueme, Strąk.. Ja stawiam na Tomka Jarzębowskiego (100tys. euro klauzuli odstępnego- ale i tak pewnie ITI go nie odkupi, bo wyjdzie czarno na białym że stracili kasę) i kogoś z zagranicy.

Komentarz

• Za to hajsidło ze sprzedanych zawodników można naprawdę porządnie wzmocnić skład. To, że ITI podobno przykręca kurek nie byłoby w tym momencie wytłumaczeniem, bo kwota za Fabiańskiego, Bronowickiego i jeszcze 2-3 maruderów to przynajmniej 5 mln Euro bez konieczności wykładania przez ITI nowych środków.

Można kupić kogoś za Bronowickiego, napastnika, defensywnego i ofensywnego pomocnika płacąc po milion Euro za każdego i jeszcze zostaje na takich jak Bąk, czy Skaba.

Mam tylko nadzieję, że Trzeciak nie zmarnuje tej kasy.
                    "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Zamieszczone przez wp.pl
                      Paweł Strąk w Boaviscie?
                      www.GOOOL.pl | 2007.05.28 18:21 Już niedługo może się okazać, że jeden z najlepszych defensywnych pomocników Orange Ekstraklasy Paweł Strąk odejdzie z drużyny wicemistrzów Polski i przeniesie się zagranicę.

Podstawowy piłkarz GKS-u Bełchatów ma bowiem ofertę przejścia do portugalskiej Boavisty Porto, w której występują już Rafał Grzelak i Przemysław Kaźmierczak. Portugalczycy obserwowali Strąka w meczu ligowym z Wisłą Kraków i chcieliby wykupić Polaka na rok przed wygaśnięciem jego umowy z bełchatowianami. O zainteresowaniu Strąkiem informuje menadżer piłkarza, Radosław Osuch. "Rzeczywiście Boavista złożyła ofertę nabycia Pawła Strąka, ale pozostały jeszcze kwestie finansowe. Paweł bardzo dobrze czuje się w GKS-ie i niekoniecznie musi odchodzić z niego rok przed wygaśnięciem umowy. Pieniądze, które oferują Portugalczycy nie są rewelacyjne, gdyż za tyle to grają moi zawodnicy w najlepszych polskich klubach, a im się wydaje, że wszystkie nasze zespoły płacą tyle, co Pogoń Szczecin. W tej chwili rozmawiamy, zatem o kontrakcie ponad dwukrotnie wyższym".

Oferta Boavisty nie jest jednak jedyną, jaką utalentowany pomocnik otrzymał w ostatnim czasie. "Do walki o Pawła włączyła się także Austria Wiedeń, która również niedawno obserwowała jego poczynania, a także Legia Warszawa. W najbliższym czasie wybieram się do Niemiec i w czwartek po powrocie spotkam się z prezesem Ożógiem by porozmawiać o przyszłości Pawła. Mogę dodać, że mamy również ofertę z Niemiec i drugiej ligi angielskiej" - zakończył Radosław Osuch.
                      No nie wiem... Hmmm

Komentarz

• Strąk u wasz ??
                        bierzcie go bierzcie potem będziecie go wyklinać tak jak Surmę
                        Wisła pany Cracovia dziady. Taka jest istota rzeczy. amen

Komentarz

• Zamieszczone przez emjot
                          Strąk u wasz ??
                          bierzcie go bierzcie potem będziecie go wyklinać tak jak Surmę
                          Obawiam się, że masz rację...

PS. No i przede wszystkim: u WAS.

Brazylijski piłkarz Edson odmówił wyjazdu na spotkanie o Puchar Ekstraklasy do Łęcznej - donoszą niespodziewanie dziennikarze "Życia Warszawy". To nie pierwsze tego typu zachowanie Brazylijczyka. Już wcześniej były z nim problemy: obrażał się i wyjeżdżał, wyprowadzając z równowagi Mariusza Piekarskiego, który załatwił mu pracę w Legii. Edson ma dzisiaj jechać z zespołem do Łęcznej na spotkanie ćwierćfinałowe o Puchar Ekstraklasy. Odmówił. Stwierdził, że musi lecieć do Brazylii.

Tymczasem trener Jacek Zieliński ma poważne problemy z zestawieniem linii obrony. Nie będzie mógł skorzystać z trzech stoperów: Dicksona Choto i Herberta Dicka, powołanych do reprezentacji Zimbabwe, oraz przebywającego na testach w Portugalii Hugo Alcantary. Boczni obrońcy: Grzegorz Bronowicki (kadra) i Tomasz Kiełbowicz (kontuzja) też nie zagrają w Łęcznej.

Wracaj do Brazylii

Kłopoty z Edsonem zaczęły się po zdobyciu mistrzostwa Polski. Wychwalany pod niebiosa zawodnik szybko obrósł w piórka. Najpierw skonfliktował Brazylijczyków z resztą drużyny. Obrażał się, nie chciał trenować ani grać. Później doszło do rękoczynów w szatni z menedżerem Mariuszem Piekarskim, który sprowadził go do Legii.

W mijającym sezonie rządził grupą brazylijską. Niektórzy piłkarze z Kraju Kawy chcieli się integrować z pozostałymi zawodnikami z drużyny, ale Edson im zabraniał, odciągał ich, wymyślając choćby zajęcia na siłowni.

To jego zasługą jest wyjazd z Polski Eltona Brandao. Utalentowany piłkarz został dwukrotnie złapany na prowadzeniu samochodu, gdy był pod wpływem alkoholu. Towarzyszem popijaw Eltona był Edson.

Doświadczony obrońca Legii co pewien czas mówi, że chce wrócić do Brazylii. Innym razem, że jednak zostanie w Polsce. Chce rozwiązywać kontrakt, po czym mówi o jego przedłużeniu. Wczoraj stwierdził, że zamiast do Łęcznej poleci jednak do Brazylii. Zostawił drużynę w momencie, gdy trener Jacek Zieliński jest zmuszony sięgać do rezerw po Artura Jędrzejczyka, Przemysława Rawę i Przemysława Wysockiego.

Edson pomógł zdobyć Legii mistrzostwo Polski w ubiegłym sezonie, ale w tym przyczynił się do tego, że Legia go nie obroniła. „Pierwszy po pieniądze, ostatni do treningu” – mawiają o Edsonie koledzy z drużyny. Może rzeczywiście niech wraca do Brazylii.
                          dodał: Redakcja
                          źródło: Życie Warszawy
                          Jeżeli to prawda to z całą sympatią do niego: niech spada.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zainteresowanie Grosickim
                            Mariusz, źródło: Przegląd Sportowy

Legia jest poważnie zainteresowana transferem Kamila Grosickiego z Pogoni. Działaczy z Łazienkowskiej nie odstrasza nawet wysoka cena - milion złotych, jaką za piłkarza zażądał Antoni Ptak. W czwartek napastnik polskiej kadry U-19 przejdzie w stolicy testy medyczne. W sobotę jego występ przeciwko GKS Bełchatów oglądali wysłannicy Hansy Rostock i Stade de Reims. "Jestem po wstępnych negocjacjach z działaczami Legii. Nie wiem, jak wypadnę na testach. Pogoń wysłała Legii wyniki moich badań wydolnościowych ze stycznia tego roku. Były fatalne. No ale za czasów Libora Pali prawie wcale nie trenowaliśmy, trudno więc żeby wyniki były zadowalające" - mówi Grosicki.

Wychowanek Pogoni twierdzi, że teraz jest w lepszej dyspozycji.
                            "Ostatnio dostałem trochę w kość od trenera Bogusława Baniaka. Do Warszawy na badania zaproszony byłem na poniedziałek, ale wolałem je przełożyć, aby odpocząć nieco po trudach sezonu" - wyjaśnia zawodnik.
                            Przy Łazienkowskiej oficjalnie nikt informacji o planowanym transferze nie chce potwierdzić. "Jeśli będziemy mieli coś do zakomunikowania, to wszyscy się o tym dowiedzą. Na razie nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia" - powiedział Mirosław Trzeciak.

Transfer Grosickiego nie jest do końca przesądzony. Wiele zależy od rozmowy z piłkarzem i wyników badań. Niedawno, właśnie dopiero po ich przeprowadzeniu, zrezygnowano ze sprowadzenia Błażeja Augustyna z angielskiego Boltonu. Grosicki ma podpisany kontrakt z Pogonią do końca 2011 roku.

Komentarz

• Mi się podoba gra Łabędzkiego z Łęcznej. Ma strzał, szybkość, jest młody. Ogólnie sprawia wrażenie wszędobylskiego.

Nie oznacza to oczywiście, że nadawałby się u nas, ale możnaby zaryzykować. Dużo raczej nie kosztuje.

Komentarz

• Bąk nie spotkał się z przedstawiecielami Legii :/ a Edsona chcą w... Lublinie :hihi:

Komentarz

Pracuję...
                                X