Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Celeban jest chyba najciekawszym graczem Pogonii- młody, waleczny, dobry technicznie, bramkostrzelny. Do tego dochodzi młody wiek, co jest niewątpliwym atutem oraz fakt, iż od najmłodszych lat jest kibicem (a wręcz fanatykiem) Pogonii- od dzieciaka oglądał mecze szczecinian na żywo na stadionie. Jakby dostał oferte z Legii i np. z Lecha czy Wisły to chciażby z tego powodu sądze, że wybralby stolicę.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10
      On chyba nie przyjechal aby grzac lawe. W Boltonie to robil. :/
      dokładnie. O ile nie jest fanatykiem to zamieniać ławkę z Premiership na tą z Orange Extraklasy jest co najmniej dziwne.

Komentarz

• A co do Bąka- jest piłkarzem, przed którym taki Janczyk musiałby czuć respekt, który mógłby mieć duży wpływ na atmosferę w szatni oraz od którego wielu piłkarzy Legii mogłoby się bardzo dużo nauczyć. A czy jest w stanie realnie wzmocnić Legię- trudno powiedzieć.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Osobiscie mysle, ze Bak nie przyjdzie. Oferte z Legii traktuje jako karte przetargowa w innych klubach. Przedtem wybral pieniadze, teraz wybierze mocniejsza lige. Jesli jednak przyjdzie mam nadzieje, ze wezmie za ryjek mlodych grajkow.
          Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Kilkanaście dni temu dostałem SMS-a od dyrektora sportowego Legii Mirosława Trzeciaka, że jak tylko przyjadę do Polski, usiądziemy do konkretnych rozmów w sprawie kontraktu z warszawskim klubem - mówi kapitan reprezentacji. 34-letni obrońca jest bliski podpisania umowy z Legią. Wysłał Trzeciakowi, swojemu koledze jeszcze z reprezentacji Polski, wstępne warunki rocznego kontraktu (z możliwością przedłużenia o kolejny sezon).
            - Mirek napisał, że musi porozumieć się z właścicielami klubu, a potem przysłał mi SMS-a, że sprawa jest aktualna. Rozbieżności drobne są, ale ja jestem ukierunkowany na Legię. Chcę wreszcie wrócić do kraju. Mam ofertę z Niemiec, ale to ostateczność - powiedział piłkarz.
            Ile kosztuje roaming w Katarze? Swoja droga Bak, Augustyn ladnie nam sie szykuje obrona na przyszly sezon. Jeszcze napadziora i srodkowego

Komentarz

• Dobrze, że przez gg albo grono sie nie zgadywali

ps.gratki baj de włej
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Widocznie Bąk swoje serwisy w gazecie zamieszcza

Komentarz

• Młody nigeryjczyk w Legii?

Jak informuje serwis legia.com.pl Legia bardzo chciałaby wykupić z warszawskiej Polonii młodego nigeryjczyka Martinsa Ekwueme. Pomimo swojego wieku, zawodnik już jest nazywany mianem "młodego talentu" a świadczyć może nawet to, że właśnie został powołany do olimpijskiej reprezentacji Nigerii!

Piłkarza "wyśledził" były piłkarz a obecnie scout Legii Cezary Kucharski, który był obecny na ostatnim meczu przy Konwiktorskiej.

Martins Ekwueme - brat słynnego w Polsce Emmanuela - w Polonii rozegrał prawie wszystkie mecze, strzelając jedną bramkę.
                  Potrzebny nam szybki dobrze grający murzyn

Komentarz

• To nie jest taki glupi pomysl. Po dzisiejszym meczu widac wyraznie ze na gwalt potrzebujemy defensywnego pomocnika. Kiedys ten Ekwueme raczej sie nie wyroznial, ciekawe jak teraz. Mozna tez zastanowic sie nad Rachwalem-jezeli Wisla.P spadnie z ligi to bedzie do wziecia za mniejsze pieniadze, a w razie jakby okazal sie za slaby napewno znajda sie na niego chetni w naszej lidze.

Komentarz

• Z tego co widziałem w TV , to Ekwueme naszym zbawcą nie będzie, przynajmniej jeszcze nie teraz... Jak dla mnie jakiś delikatny... Nie znaczy to, by go nie brać...
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• A to nie jest ten Ekwueme, co kiedyś u nas już był w rezerwach, po czym podpisał kontrakt z Wisłą i potem jakaś afera była, że niby miał naraz 2 kontrakty?
                        Legia
                        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Augustyn jednak zostanie w Boltonie?
                          Gazeta Wyborcza

Błażej Augustyn przeszedł już testy medyczne w Warszawie i od lipca miał być zawodnikiem Legii. Nie wiadomo jednak, czy tak się stanie, bo Bolton Wanderers, z którym 30 czerwca kończy mu się kontrakt zaproponował nową umowę. Angielski klub właśnie zwolnił czterech piłkarzy, jednocześnie proponując przedłużenie umów dwóm młodym graczom. W tym 19-letniemu polskiemu obrońcy.

Komentarz

• Nie. U nas w rezerwach grał Pascal Ekwueme, a w Wiśle Martins Ekwueme, a podwójny kontrakt podpisał Emmanuel Ekwueme. Żeby było ciekawiej wszyscy rodzeni bracia

Komentarz

• Zamieszczone przez majak

Ile kosztuje roaming w Katarze? Swoja droga Bak, Augustyn ladnie nam sie szykuje obrona na przyszly sezon. Jeszcze napadziora i srodkowego
                              Napewno sporo, gdybys Ty wiedział jakie rachunki za telefon płacą pilkarze, którzy mają telefon w Orange a grają w polskiej lidze.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Wisła zgarnie Bąka?
                                Arti, źródło: Przegląd Sportowy

Wydawało się, że kolejnym przystankiem w piłkarskiej karierze będzie dla Jacka Bąka Legia Warszawa. Tymczasem nieoczekiwanie w środę do kontrataku ruszyła Wisła Kraków, która zaoferowała wybitnemu reprezentantowi Polski (84 mecze) intratny kontrakt - pisze "Przegląd Sportowy".
                                Podobno 34-letni zawodnik zażyczył sobie za rok gry około 250 tysięcy euro netto. Nad tą kwotą poważnie zastanawiali się działacze Legii.
                                Czemu Legia zawsze musi tak długo mówic kogo to ona ściągnie? Przez to inni dają wyższe oferty i tracimy zawodników. A poza tym działacze nie żałowali dla edsona i rogera ogromnych kontraktów a dla reprezentanta Polski żałują. Legia powinna robic transfery z zaskoczenia jak to było w przypadku Włodarczyka, którego kupiono nieoczekiwanie i nikt o tym nie wiedział.
                                Futbolistki.pl - Dziewczyny i piłka nożna - http://futbolistki.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X