Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fajnie ten Bąk gada. Ściągnąć go z tego Kataru i Rzeźniczaka z Izraela, niech się młody uczy grać od profesora i może w końcu spełni pokładane w nim nadzieje.

Komentarz

• Bąk w Legii... Ehh marzenie. Ja się nie napalam, bo przeważnie z wielkiej chmury to ledwie pokropi

Panowie działacze- do roboty. Trzeba odkuć ten sezon z nawiązką!
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
        Zamieszczone przez e(L)egion
        Dokładnie, zwalszcza ze chyba z rok temu, każdy podniecał się Kaczmarkiem z Korony. Tez było marudzenie, ze mógł grać u nas a wykupiła go z KSZO, Korona. Facio zagrał kilka dobrych meczów, dostał nawet powolanie do reprezentacji, a teraz jak sie w ogóle załapie do pierwszego składu, to gra taki piach, że żal na niego patrzeć.
        Idac tym tropem mozna dojsc do wniosku, ze zaden pilkarz na swiecie nie jest na tyle dobry by zasilic nasz klub. W koncu kazdy kiedys ma znizke formy
        Poprostu uważam, ze zawodników co im wychodzi jeden, czy kilka meczów w rundzie, podczas każdego sezonu, pojawia się kilku lub kilkunastu i nie ma co ich pchać od razu do nas.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
          Poprostu uważam, ze zawodników co im wychodzi jeden, czy kilka meczów w rundzie, podczas każdego sezonu, pojawia się kilku lub kilkunastu i nie ma co ich pchać od razu do nas.
          W pełni popieram. Takich jak Majewski jest w każdej rundzie kilkunastu. Niech pokaże przez cały sezon, że potrafi to wtedy można pomyśleć. Myślę, że jesteśmy w takiej sytuacji i takim klubem, że teraz należy ściągnąć po prostu reprezentantów Polski i młodych zawodników. Młodzież musi mieć od kogo się uczyć. O naszych wychowankach narazie to możemy rozmawiać w kategorii s-f.

Komentarz

• Dawid Janczyk is the best!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
              W pełni popieram. Takich jak Majewski jest w każdej rundzie kilkunastu. Niech pokaże przez cały sezon, że potrafi to wtedy można pomyśleć. Myślę, że jesteśmy w takiej sytuacji i takim klubem, że teraz należy ściągnąć po prostu reprezentantów Polski i młodych zawodników. Młodzież musi mieć od kogo się uczyć. O naszych wychowankach narazie to możemy rozmawiać w kategorii s-f.
              Sam sobie zaprzeczasz w jednym poście :O

Po pierwsze, to Majewski pokazywał że potrafi nie tylko jeden sezon, tyle że w trzeciej lidze. Po drugie czekając aż ktoś pokaże że potrafi w pierwszej lidze, to nigdy nie trafimy np. tak jak Wisła na Błaszczykowskiego (swoją drogą to kolejna porażka naszego skautingu).
              Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
                Fajnie ten Bąk gada. Ściągnąć go z tego Kataru i Rzeźniczaka z Izraela, niech się młody uczy grać od profesora i może w końcu spełni pokładane w nim nadzieje.
                Rzezniczak to niech spierdala. Za pajacowanie w meczu z Widzewem na jesieni (przypominam: dwie czerwone kartki dla naszych) niech juz tam zostanie. Zwlaszcza ze chujowy jest.

Komentarz

• To kogo mamy kupować? Młodych - nie, bo za młodzi, starych - nie, bo nie perspektywiczni, zagraniczni - nie, bo nie związani emocjonalnie z klubem. Ja myślę, że powinniśmy ściągać zawodników, którzy nam będą potrzebni (jeżeli chodzi o młodych). Ostatnio prezentowana myśl transferowa powala mnie na kolana. Uzupełniamy skład na pozycjach gdzie mamy braki, a jak przychodzi do gry to się okazuje, że dalej nam kogoś brakuje. Mamy kłopot ze środkiem pola, to kupujemy środkowego pomocnika i dalej mamy problem o kolejny już gracz nie spełnia naszych oczekiwań. Rozwiązaniem tego problemu, nie jest kupno następnego pomocnika, ale tego u nas nie wiedzą i kupują kolejnego. Napastników mamy mnóstwo, tylko że żaden, na dłuższą metę nie naddaje się do gry w pierwszym składzie.
                  Janczyk, Korzym, Polniak, Paluchowski, Wocial to zawodnicy młodzi, którzy jeszcze przez długi czas nie będą czołowymi postaciami drużyny i myślę, że zrobiono im już dużą krzywdę zwłaszcza pierwszym dwóm, że wmówiono im, iż są już tak dobrzy, że pierwszy skład to dla nich pestka.

Co do transferów na nowy sezon, to do kupienia jakiegoś zawodnika z krajowego podwórka nie mam żadnego kandydata. A w odwrotną stronę jest ich spora grupa: Edson, Kiełbowicz, Surma, Vukovic, Włodarczyk, Dick, Hugo, Burghardt. Jeśli się nie sprawdzi w następnym sezonie to do tej listy dojść powinien jeszcze Junior.
                  "Jak ja nienawidzę Twojej generacji
                  Twoja generacja chora od przemocy(...)
                  Zwykła nienawiść dymi wam z dyni(...)
                  Młodzi policjanci, młodzi kibice
                  Kretyni kontra kretyni(...)
                  Hej hej jak nazywa się Twój Bóg
                  Na imię ma zgiełk(...)
                  Stwór monstrum
                  Z cybernetycznego nieba"

Komentarz

• Legia jest specyficznym klubem w którym młodym zawodnikom bardzo ciężko jest się przebić. Wydaje mi się, że takie młode talenty najlepiej ogrywać w klubach satelickich. Dlatego Legii potrzeba kilku partnerów w pierwszej i drugiej lidze, którym mogłaby darmowo wypożyczać takich zawodników jak Majewski, Korzym, Rzeźniczak, Janczyk czy młodych obcokrajowców.
                    Trzeba szukać. Przykład Błaszczykowskiego pokazuje, że się opłaca.
                    Najgorsze co można zrobić to zaniechać poszukiwań na zasadzie " i tak się nie przebią"

Majewskiego bardzo mi szkoda, bo chłopak pochodzi z Mazowsza.

Komentarz

• Zamieszczone przez El Presidente
                      To kogo mamy kupować? Młodych - nie, bo za młodzi, starych - nie, bo nie perspektywiczni, zagraniczni - nie, bo nie związani emocjonalnie z klubem.
                      Dobrych.
                      Wiek jest bez znaczenia.
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta

Sam sobie zaprzeczasz w jednym poście :O
                        Przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Tym razem uważniej. A jak nie to: ściągać reprezentantów Polski i młodzież. Gdzie tu zaprzeczenie? Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Tak więc proponuję czytać ze zrozumieniem yusta
                        Majewski jest młody, ale czy warty tego aby go tutaj ściągać po kilku raptem dobrych spotkaniach? Szczerze wątpię- niech udowodni swoją klasę w następnym sezonie.

EDIT: Ja nie wątpie, że Majewski jest dobry. Widziałem go w kilku meczach- nieźle się zapowiada to fakt, ale lepiej jak mamy już szukać znaleźć kilku takich Majewskich w niższych klasach, kupić i wypożyczyć do klubów I ligowych. Priorytetem powinno być znalezienie klubu satelickiego. To jedyny sposób na harmonijny rozwój naszej młodzieży, bo w Legii liczy się przede wszystkim wynik. Wątpię aby Majewski przychodząc do Legii z III ligowego Znicza potrafił poprowadzić jej grę. Groclin to nie Legia- ot co.

Komentarz

• może temat niezbyt, ale nie wiedziałem gdzie się o to zapytać.
                          ktoś w komentarzach na legialive napisał, że I zespół gra jutro o 11 sparing z drużyną U19 (jak rozumiem Polski, przygotowywującą się do turneju w Izraelu... )
                          może ktoś to potwierdzić?

jeśli to prawda, to można będzie obejrzeć kilku piłkarzy, którymi Legia się ponoc interesuje, m.in. Augustyna, Steinke oraz kilku, którymi powinna, tj. Cetnarskiego, Piesia, a także Radulja, Cywkę i Grosickiego. od nas Korzym.
                          "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
                          "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• na pewno mial byc jutro taki mecz na Legii. Godziny nie znalem i slyszalem o U-18, ale to niemożliwe akurat, bo są na Slowacji
                            W każdym razie wybitnie możliwe, że faktycznie graja i zapewne wlasnie o 11.
                            W klubie nikogo nie ma i nikt nie odpowiada na zapytania w tej sprawie.

Piesio dobry gracz, tylko niech go już na lewej obronie nie wystawiają, bo chlop się męczy po tej stronie boiska. Mecz w Pruszkowie byl szczegolowo rozpracowywany przez kadrę trenerską Legii, i myslę, że paru osobom chcą się przyjrze bliżej.
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer

Przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Tym razem uważniej. A jak nie to: ściągać reprezentantów Polski i młodzież. Gdzie tu zaprzeczenie? Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Tak więc proponuję czytać ze zrozumieniem yusta
                              Majewski jest młody, ale czy warty tego aby go tutaj ściągać po kilku raptem dobrych spotkaniach? Szczerze wątpię- niech udowodni swoją klasę w następnym sezonie.
                              Nie pasuje Ci ściągnięcie zawodnika, który zbierał wysokie noty za grę w trzeciej lidze. Piszesz, że ma udowodnić swoją klasę jeszcze w kolejnym sezonie, a zdanie później piszesz coś o ściąganiu młodzieży? Do jakiego wieku według Ciebie jest młodzież?

Zamieszczone przez detoxizer
                              EDIT: Ja nie wątpie, że Majewski jest dobry. Widziałem go w kilku meczach- nieźle się zapowiada to fakt, ale lepiej jak mamy już szukać znaleźć kilku takich Majewskich w niższych klasach, kupić i wypożyczyć do klubów I ligowych.
                              Jak ***** mać mamy ich znaleźć i ściągnąć skoro każdy z nich powienien być według Ciebie mega wyjadaczem ligowym?
                              Tak się nie da. Trzeba zaryzykować, tym bardziej, że ściągając do klubu mało znanego gościa ryzykuje się niewiele.

Zamieszczone przez detoxizer
                              Wątpię aby Majewski przychodząc do Legii z III ligowego Znicza potrafił poprowadzić jej grę. Groclin to nie Legia- ot co.
                              buehehe
                              Za to może prowadzić jej grę Smoliński z IV ligowego Targówka.
                              Ale masz rację. Groclin to nie Legia. Nie kręci się tam milion darmozjadów usiłujących coś dla siebie ugrać i nie oglądają zawodników na Tele5 tylko live.
                              Only You

Komentarz

• Na Legii młodzi mają kłopoty z innego powodu.
                                Starzy nie dają im "pograć". Chodzi mi tu głównie o napastników.
                                Dla przykładu: Bełchatów. Zwróćcie uwagę ile piłek zagrywa Garguła do Nowaka. Prawie wszyskie. Zagrywa mu bo młody się stara, wychodzi na pozycje, być może dostał takie zalecenia od Lenczyka.

U nas zawsze młodzi i obcokrajowcy mają na wstępie przejebane. Aż żal było w pewnych momentach patrzeć jak Surma i Burkhardt na siłę walą każdą piłkę do Włodara, mimo, że mieli lepiej ustawionych kolegów. Wydaje mi się, że to była podstawa konfliktu między brazylijczykami i naszymi. Kością niezgody był Elton.

Komentarz

Pracuję...
                                X