Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• P. Bronowicki - oddać z powrotem Łęcznej
    Tu się nie zgodzę, gdyż narazie pokazał się z dobrej strony np. w meczu z Koroną. Będą z niego ludzie.
    Futbolistki.pl - Dziewczyny i piłka nożna - http://futbolistki.pl

Komentarz

• Ja równierz...waleczne z niego "zwierze"

Komentarz

• http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html

Ciekawe czy Legie było by na niego stac ...
        Futbolistki.pl - Dziewczyny i piłka nożna - http://futbolistki.pl

Komentarz

• nie wypowiadam się, kto powinien odejść, bo wydaje mi się, że ruchy będą znacznie mniejsze, niż wszystkim się wydaje, pożegnamy zapewne Balde i Hugo, może Edsona i Surmę albo Vuko. uważam, że być moż skończył się już czas Kiełbika
          z ciekawych piłkarzy, do "wyjęcia" w polskiej piłce widzę z Lubina - Grzegorza Bartczaka, na bok obrony/ defensywnego pomocnika, ma kontrakt do 2008r., jeśli nie będzie chciał przedłużyć, będą go zapewne nie później niż w zimę sprzedawać
          i Łukasza Piszczka, kończy mu się wypożyczenie z Herthy, może dałoby się jakoś kulturalnie dogadać z Niemcami, jeżeli nie będą go chcieli.
          z Bełchatowa świetny na lewą obronę jest Kowalczyk, powinni go bezwzględnie ściągnąć, Pietrasiak jest inteligentnym zawodnikiem, poza tym za darmo, no i jeszcze Garguła, zobaczymy co z nim.
          do tego Bąk i ew. Augustyn i mamy wyrównaną kadrę

bramka - Fabiański, Mucha, Gostomski -> jeśli odejdzie któryś z 2 pierwszych można wziąć Tytonia z Łęcznej lub Skabę z Odry
          lewa obr - G. Bronowicki + Kowalczyk
          pr obr - Szala, P. Bronowicki
          śr obr - Choto, Rzeźniczak (jeśli nie zaskoczy w przyszłym sezonie, trzeba będzie go chyba pożegnać) + Pietrasiak, Bąk, Augustyn
          lewa pom - Roger, Smoliński
          pr pomoc - Radović, Szałachowski
          śr pom - Surma, Vuko, Burkhardt, Junior + G. Bartczak, Garguła (jesli przyjdzie, żegnamy Vuko albo Juniora)
          napad - Grzelak, Włodar, Korzym, Janczyk + Piszczek
          26 nazwisk. myślę, że byłby dream team.
          tyle marzeń. pzdr
          "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
          "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• trzeba kupic celebana z pogoni, fojota z boltonu i grosickiego

Komentarz

• chyba Fojuta, moze zacznij pisać nazwiska i nazwy klubów z dużej litery?

Komentarz

• Etam, ten skład co mamy jest dobry. Nie trzeba nikogo oddawać ani kupywać.
                [center:38596f9f7b][glow=green:38596f9f7b]Regulamin Forum [/glow:38596f9f7b][/center:38596f9f7b]

Komentarz

• weź się rozbiegnij i w ścianę jebnij

zdecydowanie należy oczyścić skład z pewnych jednostek o charakterze destrukcyjnym i jednostek piłkarsko wypalonych i zamienić na ambitnych,zdolnych graczy na dorobku.

Co do młodego bronka jak najbardziej musi zostać takich walczaków nam potrzeba!!
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Sikorę z Groclinu i Iwańskiego z Zagłębia. I koniecznie powalczyć o powrót Jarzy.
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez pitik
                      http://sport.onet.pl/74318,1248685,1523236,wiadomosc.html

Ciekawe czy Legie było by na niego stac ...
                      Nie wiem. Mnie nigdy nie byl w stanie przekonac.
                      Kiedys razem z Rasiakiem stanowili grozna pare napastnikow Groclinu.
                      I Rasiak mi sie wydawal lepszy.
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Na lewą obronę potrzebny nam ktoś bardziej doświadczony, z klasą, ograny, dobry w obronie ale z dużym ciągiem ofensywnym- coś w podobie Edsona... Taki Żewłakow, ooo! Nie wiem czy Kowalczyk ma taki styl...

Komentarz

• Miom zdaniem do Legii dał bym Jacka Bąka(doświadczenie reprezentacyjne) Gargułe(poniewaz pogra z rok dwa w Bełchatowie i odejdzie za granice na ławke dla pieniędzy i tylko wspomnieni zostaną z Łukasza) Pomysłalbym może nawed o Michale Chałbińskim jest czołowym strzelcem od paru lat w naszej lidze!! I tak by było najlepiej!! A po zatym na testy bym zaprosił Emanuela Olisadebe(moim zdaniem on w naszej lidze by sie odbudował i był czołowym strzelcem ORANGE EKSTRAKLASY) oraz juz mniej mozliwe Marcina Żewłakowa oraz Ślusarkiego!!! Pozdrawiam Legie i Zagłebie!!! NA ZAWSZE RAZEM LEGIA%OLIMPIA%ZAGŁĘBIE

Komentarz

• Zamieszczone przez Olimpia E-G
                            Miom zdaniem do Legii dał bym Jacka Bąka(doświadczenie reprezentacyjne) Gargułe(poniewaz pogra z rok dwa w Bełchatowie i odejdzie za granice na ławke dla pieniędzy i tylko wspomnieni zostaną z Łukasza) Pomysłalbym może nawed o Michale Chałbińskim jest czołowym strzelcem od paru lat w naszej lidze!! I tak by było najlepiej!! A po zatym na testy bym zaprosił Emanuela Olisadebe(moim zdaniem on w naszej lidze by sie odbudował i był czołowym strzelcem ORANGE EKSTRAKLASY) oraz juz mniej mozliwe Marcina Żewłakowa oraz Ślusarkiego!!! Pozdrawiam Legie i Zagłebie!!! NA ZAWSZE RAZEM LEGIA%OLIMPIA%ZAGŁĘBIE
                            O Olisadebe dyskusja juz byla. I ja sam pialem, ze warto by zaryzykowac. Ale minal rok, czy wiecej. I tez w Olisadebe przestalem wierzyc.
                            Slusarski? To zart chyba? Kloda bis, z jeszcze mniejsza iloscia wdzieku...
                            Wolalbym, zeby to Janczyk sie odbudowal.
                            Korzym tez pokazuje sie z dobrej strony. Szalachowski w koncu sie wyleczy a w takim towarzystwie moze i Grzelak w koncu pokaze, na co go stac.

Akurtat nie napastnikow nam brakuje. Przedalby sie solidny srodkowy obronca.
                            Przydalby sie defensywny pomocnik (zgadzam sie z Nazgulem, ze Jarzebowski z powodzeniem moglby Surme zastapic) oraz rozgrywajacy.

Wartoby sprowadzic tez lewego obronce.
                            Edsonowi podziekowac, bo obronca rewelacyjnym to on nie byl, a i wolnych juz tak dobrze nie bije. Kielbowicz to samo.
                            A Bronowickich jest tylko dwoch...
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Olimpia E-G
                              Pomysłalbym może nawed o Michale Chałbińskim jest czołowym strzelcem od paru lat w naszej lidze!! I tak by było najlepiej!!
                              Lepiej o nim nie myśl... Do Legii sie nie nadaje... Widziałem go kilka razy na żywo w akcji i te wszystkie bramki to bardzo szczesliwe byly... Więcej nerwów byśmy sie najedli majac Michała C. w kadrze

Komentarz

• Zamieszczone przez DJ_DaMiC

Lepiej o nim nie myśl... Do Legii sie nie nadaje... Widziałem go kilka razy na żywo w akcji i te wszystkie bramki to bardzo szczesliwe byly... Więcej nerwów byśmy sie najedli majac Michała C. w kadrze
                                Wiesz, też widziałem go kilka razy w akcji i twierdzę, że obok Sikory z Groclinu jest to jedyny ligowy napastnik od kilku już sezonów grający na co najmniej przyzwoitym poziomie, regularnie zdobywający bramki w kilku sezonach z rzędu. Pod tym względem jednak przewyższa naszych napastników.

Tyle, że do nas nie trafi, bo nie puści go Zagłębie. Temat jego przejścia do nas był grany bodajże po sezonie 2004/2005, ale w końcu z Górnika Zabrze trafił do Zagłębia.

Komentarz

Pracuję...
                                X