Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez e(L)egion
    Zamieszczone przez crolick
    A ktoś mi powie po co ściągją Chałasa i Bronowickiego?! Czy to kolejni 'perpspektywiczni' gracze na grzanie ławy czy faktycznie wzmocnienie pierwszego składu?! Jeśli to drugie - dlaczego nie kupiła ich jeszcze Wisła albo Groclin albo Amica?!

Jak zobacze Serbów na boisku z L na piersi wtedy uwierze, wcześniej nie
    To tak samo jak ja.

Ten Chałas to własnie chyba taki "młody, perspektywiczny" Fakt że młody to jest a czy perspektywiczny to się zobaczy. Bronowicki to kandydat do pierwszej jedenastki, bo Kiełowicza to Wdowczyk widzi raczej w pomocy i teraz by miał alternatywę na lewą obronę.

Bronowicki to raczej jest alternatywa dla Szali po przeciwnej stronie obrony.

Komentarz

• Zamieszczone przez C@mo
      Zamieszczone przez e(L)egion
      Zamieszczone przez crolick
      A ktoś mi powie po co ściągją Chałasa i Bronowickiego?! Czy to kolejni 'perpspektywiczni' gracze na grzanie ławy czy faktycznie wzmocnienie pierwszego składu?! Jeśli to drugie - dlaczego nie kupiła ich jeszcze Wisła albo Groclin albo Amica?!

To tak samo jak ja.

Ten Chałas to własnie chyba taki "młody, perspektywiczny" Fakt że młody to jest a czy perspektywiczny to się zobaczy. Bronowicki to kandydat do pierwszej jedenastki, bo Kiełowicza to Wdowczyk widzi raczej w pomocy i teraz by miał alternatywę na lewą obronę.

Bronowicki to raczej jest alternatywa dla Szali po przeciwnej stronie obrony.
      A to on gra na prawej obronie?? Ja myslałem ze na lewej........
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• na obu moze
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick

Przyznam ze naprawde nie rozumiem niektorych. Jakieby transfery nie byly to jest narzekanie. Jak sprowadzaja lamusow (bez watpienia Zjawinski) to zle. Jak maja sprowadzic kogos dobrego to tez zle bo jak ten ktos moze byc dobry skoro nie kupil go jeszcze inny dobry klub Dajmy sie naszemu zarzadowi troche wykazac. Ja na przyklad letnie transfery uwazam za udane. Szalach, Janczyk, Mucha,mimo wszystko Klatt.A ile narzekan bylo

Komentarz

• Zamieszczone przez legia.com.pl
            Zjawiński i Smoliński zaimponowali Szkotom

Testowna przez szkockiego drugoligowca St. Johnstone dwójka legionistów - napastnik Dariusz Zjawiński i pomocnik Marcin Smoliński - wywarła dobre wrażenie podczas testów w szkockim drugoligowcu St. Johnstone. Szczególnie korzystnie zaprezentował sie Zjawiński, który strzelił wszystkie gole w wygrany 3:0 sparingu.

Owen Coyle, trener 'Świetych' powiedział: "Użyłem swoich kontaktów, żeby sprawdzić tych zawodników i jestem zadowolony z tego jak zaprezentowali się w sparingu. Napastnik strzelił trzy bardzo ładne bramki. Teraz musimy zastanowić się, czy Polacy są lepsi od tych zawodników, których mamy w drużynie". Jeśli klub z Perth zdecyduje się na ich wypożyczenie, to obaj piłkarze Legii Warszawa przeniosą się do Szkocji na początku stycznia - kiedy otworzy się okienko transferowe.

'Świeci' zajmują obecnie czwarte miejsce w szkockiej drugiej lidze. Tracą dziesięć punktów do prowadzącego St. Mirren.

- Obaj zagraliśmy po 90 minut, a po strzałach Darka piłka trzy razy łądowała w siatce. Od ciebie dowiaduję się, że trener nas chwalił. My tak naprawdę jeszcze nie mieliśmy okazji na spokojnie porozmawiać z trenerem Coylem. Wczoraj spotkaliśmy się z Arturem Borucem. Przed powrotem mamy usiąść i prozmawiać z opiekunem St. Johnstone i menadżerem Raymondem Sparksem. Czy trafimy do St Johnstone to się okaże. W niedzielę wracamy do Warszawy - powiedział legia.com.pl Smoliński.

Na jednym z forów internetowych fani St. Johnstone żartują, że jeśli klub sprowadzi parę Zjawinski-Smoliński to ilość kibiców na meczach podwoi się z uwagi na Polaków pracujących w Perthshire
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez hary1988

Kurde mam nadzieje ze utrzymaja nasza mlodziez w klubie. Jakby ich teraz sprzedali to by bylo zle i dla nich i dla klubu. Oni by sobie nie pograli a klub musialby na szybko kogos szukac. Zarobilby ale jest duza szansa na zarobienie jeszcze wiekszej kasy za pare lat Poza tym Janczyk jest obecnie na takim etapie swojej kariery jak Sagan kiedy wyjezdzal pierwszy raz na zachod. Co bylo potem, pamietamy...
              Chyba nie po to klub od dawna trąbi, że stawia na młodych zawodników, którzy za trzy lata zawojować mają Europę, żeby teraz tych najlepszych puszczać! To by było całkiem bez sensu. Stawiać na młodzież i pozbywać się jej
              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• A ów Gottwald kiedy może zacząć grać? Już, czy dopiero od wiosny?
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

• za rządów Iti do Legii przyszło 23 piłkarzy
                  na plus napewno Ouattara, Rzeźniczak, Mucha, Fabiański, Szałachowski, Janczyk,
                  raczej pozytywnie jeśli chodzi o wzmocnienie/osłabienie składu Vuković, Djoković, Karwan, Burkhardt, Smoliński
                  ? - Ghanem, Klatt, Korzym
                  i na minus Poledica, Dorosz, Stanford, Kowalski, Leo, kaczorowski, Lopez, Zjawiński, Chmiest,

tak więć pół na pół

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini
                    za rządów Iti do Legii przyszło 23 piłkarzy
                    na plus napewno Ouattara, Rzeźniczak, Mucha, Fabiański, Szałachowski, Janczyk,
                    raczej pozytywnie jeśli chodzi o wzmocnienie/osłabienie składu Vuković, Djoković, Karwan, Burkhardt, Smoliński
                    ? - Ghanem, Klatt, Korzym
                    i na minus Poledica, Dorosz, Stanford, Kowalski, Leo, kaczorowski, Lopez, Zjawiński, Chmiest,

tak więć pół na pół
                    Wdowczyk.
                    Wprawdzie nie zawodnik, ale jego przyjście na PLUS
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud

Wdowczyk.
                      Wprawdzie nie zawodnik, ale jego przyjście na PLUS
                      ale też Zieliński. zdecydowanie MINUS

Komentarz

• Jesli chodzi o obrone to Chałas gra na obydwu flankach, a Bronowicki tylko na lewej albo prawej (nie jestem pewien). A więc skład mniej więcej tak ma wyglądać (według spekulacji prasowych):
                        Bramka: Fabiański, Mucha, Gostomski, Szczęsny
                        prawa obrona: Szala, Chałas, Bronowicki
                        środek: Rosłoń, Choto, Outarra, Rzeźniczak, ew. Djoko
                        Lewa obrona: Kiełbowicz, Chałas, Poledica
                        Lewa pomoc: Kiełbowicz, Nenad Miljas, Burkhardt, ew. Karwan,
                        środek defensywny: Surma, Djoko, Rzeźniczak, Rosłoń, Jarzębowski
                        środek ofensywny: Burkhardt, Nenad Miljas, Vukovic
                        Prawa pomoc: Karwan, Szałachowski, Sokołowski II, Ghanem
                        Napad: Srdjan Radonjic, Włodarczyk, Janczyk, Szałachowski, Gottwald, Klatt
                        Odpadają: Chmiest, Smoliński, Zjawiński, oraz Sokołowski

IMHO bardzo logicznie to wyglada

Komentarz

• Wywalić Sokołowskiego, Chmiesta i Poledice, sprowadzić Bronowickiego i tych dwóch Serbów (jeśli to konkretni gracze a nie tacy pokroju Nuhiego). No i wykupić na stałe Burkhardta. Wtedy kadra faktycznie będzie wyglądać ciekawie.

Z tego co widziałem w c+ to Bronowicki jest prawym obrońcą. Ogólnie prezentuje się dobrze i myśle, że z Szałachowskim (a znają się bardzo dobrze) mogą stworzyć bardzo dobrą prawą strone (już w Łęcznej wiosną grali rewelacyjnie).

Mam nadzieję, że Wdowczyk ogarnie to jak należy i na wiosne będzie szeroka, wyrównana i mocna kadra.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud
                            Zamieszczone przez hary1988

Kurde mam nadzieje ze utrzymaja nasza mlodziez w klubie. Jakby ich teraz sprzedali to by bylo zle i dla nich i dla klubu. Oni by sobie nie pograli a klub musialby na szybko kogos szukac. Zarobilby ale jest duza szansa na zarobienie jeszcze wiekszej kasy za pare lat Poza tym Janczyk jest obecnie na takim etapie swojej kariery jak Sagan kiedy wyjezdzal pierwszy raz na zachod. Co bylo potem, pamietamy...
                            Chyba nie po to klub od dawna trąbi, że stawia na młodych zawodników, którzy za trzy lata zawojować mają Europę, żeby teraz tych najlepszych puszczać! To by było całkiem bez sensu. Stawiać na młodzież i pozbywać się jej

KASA! Jak sypna milionami jak podobno za Fabianskiego to nie wiadomo. Jezeli to prawda ze 2 mln ojro dawali to dziwne ze go nie puscili... co jednak, jak napsialem wczesniej, pochwalam

Komentarz

• Ale ja bym chciał się dowiedzieć czy ten Chałas i Bronowicki są lepsi od Kiełbowicza i Szali?!

Komentarz

• no może nie ale Bronowicki to jest lepsza alternatywa niż mieć na prawej obronie Sokołowskiego albo Poledice :/

Komentarz

Pracuję...
                                X