Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• www.legialive.pl
    Manchester Utd. chce Fabianskiego

Miesiąc temu bramkarza Legii Łukasza Fabiańskiego chciał kupić Manchester United. Proponował za legionistę 2 mln euro, ale usłyszał w odpowiedzi: "nie". Ponowił ofertę, podbijając stawkę, ale to również nie zrobiło wrażenia na prezesie Legii Piotrze Zygo. Klub z Old Trafford ma wystąpić z kolejną ofertą, ale dopiero latem 2006. Do tego czasu Fabiański na pewno pozostanie w Legii.
    "Wiem, że takie rozmowy były prowadzone" - uśmiecha się bramkarz warszawskiego zespołu - "Ale naprawdę nie znam szczegółów. Sądzę, że ich zainteresowanie zaczęło się od meczu młodzieżówek
    Anglia - Polska. Puściłem tam co prawda cztery strzały, ale mnóstwo też obroniłem. To bardzo miłe, że interesuje się mną taki klub! To nobilituje."

Fabiański ma świadomość, że jeśli teraz wyjechałby do Manchesteru, to raczej czekałaby go ławka rezerwowych. "No bo chyba nie wzięliby mnie do grania?" - zastanawia się. "Spokojnie, jeśli będą mnie chcieli, to na pewno wrócą do rozmów z Legią. A tymczasem chcę zostać w Warszawie. Mogę tutaj uczyć się pod okiem świetnego fachowca Krzysztofa Dowhania. Ja mam marzenia, cele i wierzę, że kiedyś je zrealizuję. Gra w Premiership na pewno byłaby ich spełnieniem."

źródło : Nowy Dzień
    cóż, mimo ze zrodlem jest gazeta pokroju faktu i super expressu cos prawdy w tym moze byc. W MU szukają chyba nowego bramkarza, Van der Sar ma w koncu około 35 lat, a w rezerwie nie mają nikogo bardziej obiecujacego.

Komentarz

• a won od Fabiana!
      mistrza musi jeszcze zdobyc i w champions league sie ograc :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Kenijczyk
        www.legialive.pl
        Manchester Utd. chce Fabianskiego

Miesiąc temu bramkarza Legii Łukasza Fabiańskiego chciał kupić Manchester United. Proponował za legionistę 2 mln euro, ale usłyszał w odpowiedzi: "nie". Ponowił ofertę, podbijając stawkę, ale to również nie zrobiło wrażenia na prezesie Legii Piotrze Zygo. Klub z Old Trafford ma wystąpić z kolejną ofertą, ale dopiero latem 2006. Do tego czasu Fabiański na pewno pozostanie w Legii.
        "Wiem, że takie rozmowy były prowadzone" - uśmiecha się bramkarz warszawskiego zespołu - "Ale naprawdę nie znam szczegółów. Sądzę, że ich zainteresowanie zaczęło się od meczu młodzieżówek
        Anglia - Polska. Puściłem tam co prawda cztery strzały, ale mnóstwo też obroniłem. To bardzo miłe, że interesuje się mną taki klub! To nobilituje."

Fabiański ma świadomość, że jeśli teraz wyjechałby do Manchesteru, to raczej czekałaby go ławka rezerwowych. "No bo chyba nie wzięliby mnie do grania?" - zastanawia się. "Spokojnie, jeśli będą mnie chcieli, to na pewno wrócą do rozmów z Legią. A tymczasem chcę zostać w Warszawie. Mogę tutaj uczyć się pod okiem świetnego fachowca Krzysztofa Dowhania. Ja mam marzenia, cele i wierzę, że kiedyś je zrealizuję. Gra w Premiership na pewno byłaby ich spełnieniem."

źródło : Nowy Dzień
        cóż, mimo ze zrodlem jest gazeta pokroju faktu i super expressu cos prawdy w tym moze byc. W MU szukają chyba nowego bramkarza, Van der Sar ma w koncu około 35 lat, a w rezerwie nie mają nikogo bardziej obiecujacego.
        To jest SF raczej
        Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zamieszczone przez matx-cwks
          I jeszcze jedno - można wyciągnąć za niego już w tym momencie sporą kasę.
          Chyba nic glupszego nie mogliby nasi wlodarze zrobić jak sprzedawanie Jańczyka. Zresztą temat jego sprzedarzy jest podobno nieaktualny, więc to jaką kasę za niego można wyciągnąć chyba nie ma znaczenia.
          ale jakby chciał już grać za granicą, to przecież z niewolnika nie ma pracownika i klub by go puścił. Według legia.com.pl Janczyk kosztował 80 tys PLN, więc odszedłby na pewno za dużo więcej.

Komentarz

• ale jakby chciał już grać za granicą, to przecież z niewolnika nie ma pracownika i klub by go puścił. Według legia.com.pl Janczyk kosztował 80 tys PLN, więc odszedłby na pewno za dużo więcej.
            ale jakby chciał już grać za granicą, to przecież z niewolnika nie ma pracownika i klub by go puścił. Według legia.com.pl Janczyk kosztował 80 tys PLN, więc odszedłby na pewno za dużo więcej.
            Kurde mam nadzieje ze utrzymaja nasza mlodziez w klubie. Jakby ich teraz sprzedali to by bylo zle i dla nich i dla klubu. Oni by sobie nie pograli a klub musialby na szybko kogos szukac. Zarobilby ale jest duza szansa na zarobienie jeszcze wiekszej kasy za pare lat Poza tym Janczyk jest obecnie na takim etapie swojej kariery jak Sagan kiedy wyjezdzal pierwszy raz na zachod. Co bylo potem, pamietamy...

Komentarz

• Fakt już umieszcza u nas 22-letniego Milijasza (Milijasza, nie Milijasa, co wynika z poniższego tekstu ), ponoć ma nas kosztować 0,5 mln €.
              Smoła (mimo złamania jednej z kości śródręcza dłoni)i Zjawa pojechali na testy do Szkocji

Nenad Milijas attracts interest from eastern European clubs
              FK Zemun’s captain desirable in Ukraine, Poland and Russia 22.11.2005

Serbian-Montenegrin top flight leader FK Crvena zvezda Beograd will have some serious competition this winter to sign FK Zemun’s skipper Nenad Milijas (Nenad Milija¹) as the Serbian U21 international has attracted several wealthy clubs from Eastern Europe such as Lokomotiv Moscow, Shakhtar Donetsk and Legia Warszawa. When you think about this player who’s performing as one of FK Zemun’s key players for five years now and is the captain for the last couple seasons the only question that goes through your head is why didn’t Milijas get spotted sooner? He has been a regular U21 international and one of the best players in the Blues line up and he’s already a fully matured player at the age of just 22.

In the last Serbian-Montenegrin U21 clash with Croatia in the playoff for U21 Euro 2006 the Croatian television commentary was bringing up Milijas wherever the ball is, was it defence, midfield or attack the youngster would always be around there somewhere to clear out the danger or to make a pass for his teammates to score. Overall he’s a worker and his set pieces abilities are being compared to Sinisa Mihajlovic (Sini¹a Mihajlović) the father of all free kicks, since it’s not odd to see Milijas score from 30, 20, 25 yards and each of his attempts to shake the net is at least if not successful a formidable effort worth trying.

All that makes his next career destination very mysterious since he has the quality to play even in the English Premiership but it will be hard for him to get there as he’s not performing for neither of Serbian giants (Crvena zvezda or Partizan)… so he might choose to leave for one or two seasons to East or sign for Crvena zvezda whose officials and coach Walter Zenga would be delighted to have him and then after couple years to blast off to some major club from Western Europe.

In the past six seasons Milijas has played on 126 league matches in Serbia and Montenegro and scored 15 goals, since 2001-02 he has been making at least 22 league appearances. This year he scored 6 goals in 11 matches while Zemun who is often shaken by financial problems stands eight in the championship with 6 wins, 2 draws and 4 defeats and is 8pts behind first placed Crvena zvezda.
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Dopóki nie potwierdzi tego oficjalnie klub to ja będe sceptyczny. Jakoś nie chce mi się wierzyć ze udało nam się przebić oferty Lokomotiwu Moskwa czy Szachtara Donieck.
                No ale pozyjemy, zobaczymy moze to jednka prawda
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jezli ten tekst prawde mowi to 0,5 mln ojro to nie jest duzo jak za takiego zawodnika, a co najwazniejsze, w takim wieku.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                    Dopóki nie potwierdzi tego oficjalnie klub to ja będe sceptyczny. Jakoś nie chce mi się wierzyć ze udało nam się przebić oferty Lokomotiwu Moskwa czy Szachtara Donieck.
                    No ale pozyjemy, zobaczymy moze to jednka prawda
                    Takie kluby mają mnóstwo skautów, więc odpadnięcie jednego kandydata do transferu nie robią znaczących osłabień. U nas też zaczyna sie tak dziać. Porównajcie sobie co sie działo w oknie transferowym w tamtej zimie a co w tej. Po prostu skauting i mozliwosci finansowe nam sie powiększają.

Komentarz

• http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=8375
                      Radonjić w duecie z Milijaszem?

Dzisiejszy Fakt informował o bliskiej finalizacji rozmów Legii z Nenadem Milijaszem i jego klubem FK Zemun dotyczących pozyskania tego defensywnego pomocnika. Wszystko wskazuje na to, że wyceniany na 500 tysięcy Euro reprezentant serbskiej młodzieżówki nie będzie jedynym Serbem, który wzmocni Legię w zimowym oknie transferowym.

Ze zdobytych przez nas informacji wynika, że równolegle stołeczny klub toczy negocjacje z Partizanem Belgrad w sprawie kupienia napastnika Srdjana Radonjicia. Rozmowy dotyczące wycenianego nawet na milion Euro piłkarza są już podobno bliskie finalizacji, a Legii udało się znacząco zbić kwotę, jakiej Partizan życzy sobie za swojego gracza. Radonjić to dość skuteczny napastnik obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi (185 cm wzrostu i 87 kg wagi), który mimo stosunkowo młodego wieku (24 lata) zdobył już dla Partizana kilkadziesiąt bramek (7 w sezonie 2003/04, 10 w 04/05 i 9 w rundzie jesiennej 05/06 ligi serbskiej plus 3 trafienia w tegorocznym Pucharze UEFA). Gdyby rzeczywiście udało się go sprowadzić do Legii, byłby jednym z najlepszych obcokrajowców, jacy trafili do naszej ligi w całej jej historii.

Wraz z Milijaszem (środkowy pomocnik o dużej łatwości zdobywania goli - trzy w ubiegłym sezonie i aż 9 w rundzie jesiennej bieżących rozgrywek) Radonjić stanowiłby dla Legii znaczące wzmocnienie - przynajmniej na papierze prezentujące się znacznie lepiej niż para Aleksandar Vuković-Stanko Svitlica, o której osiągnięciach wszyscy wciąż pamiętamy. Pozostaje mieć nadzieję, że nasze informacje się potwierdzą i obaj Serbowie trafią do Warszawy; rozmowy w tej sprawie są mocno zaawansowane, ale Legia nie jest jedyną drużyną, która interesuje się tymi piłkarzami. Warto w tym kontekście przypomnieć, że Milijasz był latem testowany przez Groclin i przypadł nawet do gustu trenerowi Duszanowi Radolsky'emu, ale prezes Zbigniew Drzymała nie zdecydował się wyłożyć za niego żądanych wtedy przez FK Zemun 300 tysięcy Euro.
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• ...defensywnego pomocnika...
                        ciekawe czy Surma i Magiera już się pakują

i niestety olisadebe strzeił focha na Panathinaikos. Pojechał do domu zamiast siedzieć na trybunach i dopingować kolegów jak to jest w zyczaju w Pao. Coś mi się widzi że jutro fakt napisze że Legia chce Olisadebe bo Wdowczyk chętnie by go widział w składzie a on właśnie jest skłócony ze wszystkimi i chce odejsć z Panathinaikosu

Dziś upływa wyznaczony przez Dariusza Wdowczyka termin zamknięcia szerokiej kadry zespołu do rozgrywek wiosennych. "Niestety, troszeczkę się on nam wydłuży. Możliwe, że w środę podpiszemy kontrakty z dwoma piłkarzami, a do końca tygodnia z kolejnym" – zdradza Wdowczyk, nie podając przy tym żadnych nazwisk. Z informacji "Życia Warszawy" wynika, że dziś kontrakt podpiszą lewy obrońca Hetmana Zamość, testowany już przez Legię Artur Chałas, który wczoraj trenował wieczorem z legionistami, oraz gwiazda młodzieżowej reprezentacji Serbii Nenad Milijas. Rozgrywający FK Zeman będzie kosztował Legię 400 tys. euro.
                        Kolejnym, który ma podpisać w tym tygodniu kontrakt ze stołecznym klubem, jest Grzegorz Bronowicki. Za 25-letniego prawego obrońcę Górnika Łęczna Legia ma zapłacić 400 tys. zł.
                        Milijasz, Bronowicki, Chałas, Radonjić..... to nie dużo

Komentarz

• Niech 3 zawodników wzmocni pierwsza 11stke i bedzie bardzo dobrze. Nie ma co sie spodziewac wymiany połowy pierwszego składu. Myśle że Milijasz, Bronowicki i jeszcze jakis napadzior to bedzie ta 3ka.

Komentarz

• Kurde te transfery Serbów przyjmuja coraz realnych kształtów :O
                            Chociaz jescze trudno mi uwierzyc ze uda sie nam pozyskac wicelidera strzelców ligi serbskiej i podstawowego napastnika Partizana i podpore serbskiej młodziezówki rówiniez znajdujacego sie w czołowce strzelców.

Komentarz

• A ktoś mi powie po co ściągją Chałasa i Bronowickiego?! Czy to kolejni 'perpspektywiczni' gracze na grzanie ławy czy faktycznie wzmocnienie pierwszego składu?! Jeśli to drugie - dlaczego nie kupiła ich jeszcze Wisła albo Groclin albo Amica?!

Jak zobacze Serbów na boisku z L na piersi wtedy uwierze, wcześniej nie

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
                                A ktoś mi powie po co ściągją Chałasa i Bronowickiego?! Czy to kolejni 'perpspektywiczni' gracze na grzanie ławy czy faktycznie wzmocnienie pierwszego składu?! Jeśli to drugie - dlaczego nie kupiła ich jeszcze Wisła albo Groclin albo Amica?!

Jak zobacze Serbów na boisku z L na piersi wtedy uwierze, wcześniej nie
                                To tak samo jak ja.

Ten Chałas to własnie chyba taki "młody, perspektywiczny" Fakt że młody to jest a czy perspektywiczny to się zobaczy. Bronowicki to kandydat do pierwszej jedenastki, bo Kiełowicza to Wdowczyk widzi raczej w pomocy i teraz by miał alternatywę na lewą obronę.
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X