Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez daimos
    KAZDY PILKARZ DO DZIWKA - pojdzie tam gdzie wiecej placa.
    Bardzo trafne spostrzeżenie. I słowa adekwatne. Ty pracujesz pewnie dla wyższej idei?
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• KAZDY PILKARZ DO DZIWKA - pojdzie tam gdzie wiecej placa.
      Nie uogólniajmy tak jest mały % zawodników którzy nie poszli nigdy i całe życie grali w jednym klubie np Maldini czy Totti. Co do polskich pilkarzy to się nie tyczy bo nie dostaną tyle w Polsce co mogą dostać w przeciętnym klubie z II ligi naszych zachodnich sąsiadów. Ale to się tyczy wszystkich ludzi i wszystkich zawodów każdy pójdzie tam gdzie dostanie więcej taka ludzka natura.
      Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• dzieki Raffi za uwage,ale od czego jest FORUM? Chyba od przekazywania swoich mysli? A o ile sie nie myle to pisze to w temacie ''transfery''.I ja wyrazilem tylko swoja opinie,ze Legia powinna sprowadzic Łagiewke(tak jak ktos inny napisal ze powinna sprowadzic Arbolede,Clebera itd).To w ogole po co pisac o transferch na tym forum jak wychodzi na to ze jest to zabronione???Wiem czemu mi zwracasz uwage,dlatego bo jestem nowy na tym forum.Szkoda tylko ze nie zauwazyles tego ze to on sie pierwszy wypowiedzial do mnie w sposob prowokujacy w kwestii wieku(nie bede podawal nicka zeby nie uchodzic za kabla).Szczerze mowiac jest bardzo specyficzne forum.Zauwazylem ze tu kibice Legii wjezdzaja na innych kibicow Legii...na forach innych klubow jest to nie spotykane.Tam kibice ida za soba ,bronia sie,a tu jeden wysmiewa sie z drugiego.Jesli dostane bana to z gory dzieki.
        ''...a rok 93 do Nas należy,cała Polska widziała,nikt nie uwierzył,ukradli Nam mistrza ze związku złodzieje,zemsta na Ujazdowskich Alejach płomienie...''

Komentarz

• Raffi podziwiam Cie , że chciało ci się spokojnie mu coś wyjaśnić

Komentarz

• Cyclone podziwiasz go bo jest moderatorem-tyle w tym temacie to nazywa sie podlizywanie...
            ''...a rok 93 do Nas należy,cała Polska widziała,nikt nie uwierzył,ukradli Nam mistrza ze związku złodzieje,zemsta na Ujazdowskich Alejach płomienie...''

Komentarz

• Zamieszczone przez 19QaMiL87
              Cyclone podziwiasz go bo jest moderatorem-tyle w tym temacie to nazywa sie podlizywanie...
              Przestań się panoszyć, synu.. Poczytaj najpierw tematy, odpowiedz chłopakom ile masz wyjazdów i przestań się wymądrzać, to dadzą Ci spokój..
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jaco to wlasnie ty sobie poczytaj o czym bylo pisane napisalem normalnego posta,oni zaczeli sie czepiac.Z nimi sie nie da pogadac,bo jak zadaje pytanie(spytalem sie na ilu meczach Legii byli) to od razu zmieniaja temat...wiec nie wtracaj sie,kultura tego wymaga...wlasnie widze kto tu sie wymadrza

Komentarz

• Jak wolisz, chłopaku...
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Normalnie jakbym czytał forum na grono.net albo onecie

Dyskusja podstawówkowo-gimnazjalna rulez

Komentarz

Jaco to wlasnie ty sobie poczytaj o czym bylo pisane napisalem normalnego posta,oni zaczeli sie czepiac.Z nimi sie nie da pogadac,bo jak zadaje pytanie(spytalem sie na ilu meczach Legii byli) to od razu zmieniaja temat...wiec nie wtracaj sie,kultura tego wymaga...wlasnie widze kto tu sie wymadrza
                      A Ty jeśli nie jesteś zwykłym prowokatorem to lepiej uważaj na słowa i z większym szacunkiem podchodź do userow, którzy są tutaj dużo dłużej od Ciebie. I wbrew temu co Ci się wydaje trzymają dużo wyższy poziom wypowiedzi od Ciebie. Nikt Ci się tutaj nie będzie chwalił ile ma wyjazdów bo dużo z tych osób, z którymi dyskutujesz zna się osobiście i bynajmniej w necie nie muszą opowiadać o swoich wyjazdowych karierach. Póki co to Twoje posty są irytujące, o ich kulturze już nie wspominając.

Komentarz

• Nie uogólniajmy tak jest mały % zawodników którzy nie poszli nigdy i całe życie grali w jednym klubie np Maldini czy Totti.
                        Śmieszy mnie jak ktoś podaje za przykłady wierności tych piłkarzy. Totti w Romie zarabia około 10 mln € rocznie, czyli ponad dwa razy więc niż drugi piłkarz Romy na liście najlepiej zarabiających. Maldini to już trochę lepszy przykład, ale on szczęście grać w tym najlepszym Milanie w historii, gdzie też mu nikt nie skąpił. Gdzie mają odchodzić, skoro grają w bardzo dobrych klubach, są idoli kibiców i jeszcze za to dostają ogromne pieniądze ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson(L)
                          Śmieszy mnie jak ktoś podaje za przykłady wierności tych piłkarzy. Totti w Romie zarabia około 10 mln € rocznie
                          Myślisz, że nie ma klubu w Europie, który dałby mu większą kasę?

Maldini to już trochę lepszy przykład, ale on szczęście grać w tym najlepszym Milanie w historii, gdzie też mu nikt nie skąpił. Gdzie mają odchodzić, skoro grają w bardzo dobrych klubach, są idoli kibiców i jeszcze za to dostają ogromne pieniądze ?
                          Mało było transferów z Realu do Barcy i odwrotnie? W jednym seznie jeden klub jest lepszy, za dwa inny.

Daimos z całym szacunkiem ale z tymi dziwkami to ostro poleciałeś.
                          Powiedziałbyś prosto w oczy Borucowi, że jest dziwką?
                          Granie to na dzień dzisiejszy ich zawód. Co w tym złego, że idą do lepszych klubów grać za większą kasę? Czy jeśli zmienisz firmę na konkurencyjną gdzie dostaniesz więcej to też nazwiesz siebie dziwką?
                          Trochę umiaru
                          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Myślisz, że nie ma klubu w Europie, który dałby mu większą kasę?
                            We Włoszech jest od lat najlepiej zarabiającym piłkarzem. Wydaje mi się, że tylko Real i Chelsea mogłyby tak poszaleć. Ale nie o to chodzi: Jestem pewny, że gdyby swego czasu Roma nie dała mu tej podwyżki, to by szybciej z Rzymu wyleciał niż myślisz.

Inna sprawa, że nie zgadzam się z twierdzeniem, że wszyscy piłkarze to dziwki.

Komentarz

• Pilkarze sa od grania, a kibice od kochania.
                              Nie mozna laczyc jednego z drugim, a ci ktorzy wymagaja od pilkarzy milosci do barw i nazywaja ich dziwkami to z calym szacunkiem.. niech sie porzadnie rozpedza i zamkna oczy. A ty QuAmiL jeszcze do tego zrob 10 obrotow i zaloz wrotki.
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

PS daimos...ty nawet sie nie pochwalisz ile masz lat...co? .Zaraz pewnie uslysze ze masz z 25 lat.A swistak siedzi...

Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X