Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie *****, tu nie ma zadnych Legionistow na tym forum, nikt nie chodzi oprocz Ciebie na Legie i nikt nie jest tak kumaty
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• kur***aaaaa on jest niemożliwy

Domino nie widzialem Twojego postu

szkoda, że to dział Legii Warszawa a nie hp

Komentarz

• ja pieldole, chlopak mnie rozbraja juz ktorys raz, powiedz cos jeszcze na temat kumaty cwaniaku!

Komentarz

• Domino nie ja siedze na forum 24 h na dobe :/ byles na wczorajszym treningu? Pewnie nie...o wiecej nie pytam...a jesli sie mysle to mi to powiedz
          PS jakbyscie chociaz raz byli na wyjezdzie Legii na terenach wschodniej Polski (Bialystok,Siedlce,Leczna) to zobaczylibyscie ze Legia ma bardzo duzo fanow z tych okolic...ale co...lepiej sledzic wynik w necie
          ''...a rok 93 do Nas należy,cała Polska widziała,nikt nie uwierzył,ukradli Nam mistrza ze związku złodzieje,zemsta na Ujazdowskich Alejach płomienie...''

Komentarz

• stawiam 10 zł ze kumaty że do konca dzisiejszego dnia zaliczy bana, wysyp ich ostatnio... skad oni sie biora?

Komentarz

• chlopcze, rozjebales, mnie ale mimo wszystko podejme polemike:

Zamieszczone przez 19QaMiL87
              daimos nie kazdy musi byc taki jak ty
              masz racje, jestem wyjatkowy

powiem ci ze nie kazdy pilkarz jest ''dziwka''.
              kazdy. co do jednego.

A ty jestes takim legionista to powiedz mi czy chodzisz na wszystkie mecze Legii?Czy tylko na necie sie lansujesz?
              :O be kitu nie wiem co powiedziec, tu mnie trafiles

Dam ci przyklad -Jacek Zielinski(swego czasu pod koniec lat 90 mial oferte z widzewa,ktora dawala by mu o wiele wieksze zarobki niz w Legii,ale jakos nie skorzystal,i co powiesz teraz cwaniaku?)
              Jako ze jestem dobry sfaniak to odpowiem Ci tak: za mlody jestes zeby te czasy pamietac wiec po raz kolejny cie uswiadomie. Jacek Zielinski, TAK, jest symbolem w pewnym sensie i moze do Widzewa za lepsza kase nie odszedl, bo nie mial po co odchodzic. Ale troche zburze Twoj swiatopoglad jemiole - Jacek Zielinski po meczach w LM mial NIEJEDNA propozycje gry za granica. nie wyjechal tylko dlatego ze go nie puszczono. gdyby w tamtych czasach ten klub funkcjonowal tak jak obecnie, jest duza szansa na to ze o Jacku Zielinskim bys juz tak nie mowil. Tak uksztaltowala jego historie gry w Legii owczesna sytuacja. Pogobnie jak z Deyna, ktoremu pozwolony wyjechac dopiero gdy byl w wieku "przedemerytalnym".

A poza tym Łagiewka gra teraz w Rosji i zarabia duzo kasy,a w wywiadzie powiedzial ze przechodzac do Legii zgodzilby sie na redukcje pensji,wiec jak widzisz ty walisz glupoty
              Lagiewka to dobry piplkarz. Kropka. nic nie musi mowic, niech zwyczajnie przyjdzie i dobrze gra. i siedzi cicho. chyba ze takie jelenie jak ty potrzebuja, zeby grajki na kazdym kroku lechtali wasze EGO mowiac jaka to Legia nie jest wspaniala i zawsze marzyli zeby tu grac.

nie masz pojecia o sprawie a sie wypowiadasz
              powiedz mi chlopcze ile lat chodzisz na Legie i ile lat za ia jezdzisz? jesli nie wiecej niz ja i obecni na tym forum ludzie to prosba - zmiarkuj bajere i siedz cicho.

byles na wczorajszym treningu? Pewnie nie...o wiecej nie pytam...a jesli sie mysle to mi to powiedz
              ja tez nie bylem, no i co? ale zrobilem za Legia kilkaset tysiecy kilometrow w swoim zyciu. Oni tez. A Ty ile?

akbyscie chociaz raz byli na wyjezdzie Legii

na terenach wschodniej Polski (Bialystok,Siedlce,Leczna) to zobaczylibyscie ze Legia ma bardzo duzo fanow z tych okolic...ale co...lepiej sledzic wynik w necie

K.O.

Komentarz

• Nie bylem, no i co?
                "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• no to sie pochwal od ilu lat chodzisz to ci odpowiem.Hahaha pamietam te czasy bardzo dobrze...i chyba ci sie cos powalilo,ja mowie o koncowce lat 90 a nie 80 chlopcze przeciez w latach 95-99 ilu z Legii odeszlo pilkarzy???mam wymienic? to nie mow mi ze Zielinski nie mogl by odejsc,bo komuny w latach 95-99 juz nie bylo.Pokazales swoja wiedze
                  ''...a rok 93 do Nas należy,cała Polska widziała,nikt nie uwierzył,ukradli Nam mistrza ze związku złodzieje,zemsta na Ujazdowskich Alejach płomienie...''

Komentarz

• PS daimos...ty nawet sie nie pochwalisz ile masz lat...co? ja sie nie wstydze napisac ile mam...a u ciebie nie widac,wiec mozesz wcisnac kazda bajere.Zaraz pewnie uslysze ze masz z 25 lat.A swistak siedzi...

Komentarz

• Wiesz, ja Ci nie musze niczego mowic a juz napewno niczego udowadniac.
                      Do zobaczenia na jakims wyjezdzie, o ile rodzice ci pozwola

EDYTA do PS Quamilka:
                      Mort, powiedz ze to Ty, proooooooosze, powiedz ze to Ty

Komentarz

• widze ze zatkalo...nie widze kontrargumentow na temat transferow Legii w koncowce lat 90...i nie wal glupot ze Zielu nie mogl odejsc hahahahaha

Komentarz

• Nie mogl. Chyba ze za astronomiczna kase ktorej zaden zachodni klub by nie zaplacil.

ps. jakbys jeszcze chlopcze nie wiedzial, to ludzie piszacy na tym forum znaja sie ze stadionu, i nikt ni musi pisac ile ma lat albo od ilu chodzi na Legie. Taka potrzebe czuja tylko tacy jak Ty, ktorzy na stadionie pokazuja sie na meczu z Wisla Krakow, a o wyjazdach to czytali w TMK

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
                            stawiam 10 zł ze kumaty że do konca dzisiejszego dnia zaliczy bana, wysyp ich ostatnio... skad oni sie biora?
                            wygrałeś, tylko kto Ci to wypłaci

Komentarz

• jak nie mogl?to czemu inni mogli?przeciez wielu bardzo dobrych pilkarzy odeszlo z Legii wtym okresie

Komentarz

• Drogi Quamilu!
                                Nie dziw się, że niektóre twoje wypowiedzi wzbudzają aż takie kontrowersje, gdyż życzenia jakie w nich zawierasz i sposoby argumentacji budzą raczej skojarzenia z wiekiem gimnazjalnym, i to wczesnogimnazjalnym.
                                Co do Łągiewki - przecież klub juz dawno się nim zainteresował. I co z tego? Przecież kasa Legii to nie puszka bez dna. Widocznie wysondowali, że chłopak za wiele kosztuje i zwyczajnie odpuścili sobie temat. Czemu Rosjanie mieliby odstąpić tanio swojego podstawowego zawodnika?
                                A kwestia tego komu kibicował jak miał 15 lat, komu jak miał 18 lat, komu teraz i co na ten temat mówi jest niestety czwartorzędna. Lepiej nie przykładać zbyt wielkiej wagi d otego, bo można się rozczarować. Za dobrą kaskę do Legii przyszedł chórzysta, a Reksio pojechał na negocjacje do Krakowa w swoim czasie. Nawet jeśli kibicował za małolata Legii (jak z Zambrowa, to nie zdziwiłoby mnie to - ale z kolei kibice Jagiellonii piszą, że jak był potem u nich to deklarował co innego), to nie ma to specjalnego znaczenia dla mnie. Ma grać dobrze i tyle. A u nas nei zagra do zapewne nas na niego nie stać, i szkoda czasu na myślenie.
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X