Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jacekaga
    Zamieszczone przez kiubz

każdy z wymienionych przez Ciebie jest właśnie nie do sprowadzenia
    Przypomnę tylko, że Djokovicia już mieliśmy. Skoro daliśmy za zawodnika, który strzelił w OE w tym sezonie 4 gole około 600 tys euro, to czemu nie dać takiej kasy na Arboledę?? Taka oferta dla zagrożonego poważnymi sankcjami Zagłębia byłaby co najmniej kusząca.
    Zagłębie bez zmrużenia oka odrzuciło kilka tygodni temu ukraińską ofertę za Arboledę opiewającą na ponad milion Euro. W zasadzie nie wyśmiali jej natychmiast tylko dlatego, że menedżer mu we łbie zachachmęcił i miał fazę, że chce więcej zarabiać.

A Djokovicia mieliśmy, ale nie mamy, za co możemy wszyscy podziękować trenerowi W.
    All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Legia zainteresowalaby sie Krzysztofem Lągiewka ktory gra w Rosji,bardzo solidny srodkowy obronca.I do tego Polak i w dodatku mlody.A co najwazniejsze,jak sam mowi od dziecinstwa kibicuje Legii...wiec mozna byc pewnym ze dla eLki w kazdym meczu zostawialby zdrowie na boisku.
      ''...a rok 93 do Nas należy,cała Polska widziała,nikt nie uwierzył,ukradli Nam mistrza ze związku złodzieje,zemsta na Ujazdowskich Alejach płomienie...''

Komentarz

• Zamieszczone przez 19QaMiL87
        Legia zainteresowalaby sie Krzysztofem Lągiewka ktory gra w Rosji,bardzo solidny srodkowy obronca.I do tego Polak i w dodatku mlody.A co najwazniejsze,jak sam mowi od dziecinstwa kibicuje Legii...wiec mozna byc pewnym ze dla eLki w kazdym meczu zostawialby zdrowie na boisku.

Co do deklaracji piłkarzy byłbym ostrożny ... Svitlica miał nigdy nie zagrać w Polsce niegdzie indziej niż w Legii prawda? Podobnych jest dłuuuuuuuuuuuuuuuga lista.
        jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik
          Zamieszczone przez 19QaMiL87
          Legia zainteresowalaby sie Krzysztofem Lągiewka ktory gra w Rosji,bardzo solidny srodkowy obronca.I do tego Polak i w dodatku mlody.A co najwazniejsze,jak sam mowi od dziecinstwa kibicuje Legii...wiec mozna byc pewnym ze dla eLki w kazdym meczu zostawialby zdrowie na boisku.

Co do deklaracji piłkarzy byłbym ostrożny ... Svitlica miał nigdy nie zagrać w Polsce niegdzie indziej niż w Legii prawda? Podobnych jest dłuuuuuuuuuuuuuuuga lista.
          Jak do tej pory chyba jeszcze nie zagrał

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik
            Zamieszczone przez rolnik

Gral gral jakis ogon w Wisle

No chyba ze mi sie cos ubzduralo :O
            "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik
              Zamieszczone przez rolnik

zagrał, cale 2 mecze
              Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• a czy Svitlica jest Polakiem,czy kibicowal jak byl dzieckiem Legii???Nie.A Łagiewka jest, i wychowywal sie w Polsce i byl kibicem Legii i jak twierdzi nadal jest...wiec to sa dwie rozne sprawy...a poza tym prawie kazdy pilkarz chcac sie przypodobac kibicom mowi ze kocha klub w ktorym gra...a Łagiewka nie gra w Legii przeciez,ale nie ukrywa milosci do eLki.Wiec jesli wiecie o co mi chodzi to sie bardzo ciesze
                ''...a rok 93 do Nas należy,cała Polska widziała,nikt nie uwierzył,ukradli Nam mistrza ze związku złodzieje,zemsta na Ujazdowskich Alejach płomienie...''

Komentarz

• Zamieszczone przez 19QaMiL87
                  a czy Svitlica jest Polakiem,czy kibicowal jak byl dzieckiem Legii???Nie.A Łagiewka jest, i wychowywal sie w Polsce i byl kibicem Legii i jak twierdzi nadal jest...wiec to sa dwie rozne sprawy...a poza tym prawie kazdy pilkarz chcac sie przypodobac kibicom mowi ze kocha klub w ktorym gra...a Łagiewka nie gra w Legii przeciez,ale nie ukrywa milosci do eLki.Wiec jesli wiecie o co mi chodzi to sie bardzo ciesze
                  a z jakiego miasta pochodzi ten zawodnik ??

Komentarz

• QaMil, a ja myslalem ze ty za slawetny temat bana dostales

Jesli mam byc szczery - pierdolisz od rzeczy. Kiedys przyznasz racje, ale juz teraz cie uswiadomie:

KAZDY PILKARZ DO DZIWKA - pojdzie tam gdzie wiecej placa.

tyle w temacie twoich rozkminek co do "urodzonych legionistow".

Komentarz

• Zamieszczone przez Ambasador
                      a czy Svitlica jest Polakiem,czy kibicowal jak byl dzieckiem Legii???Nie.A Łagiewka jest, i wychowywal sie w Polsce i byl kibicem Legii i jak twierdzi nadal jest...wiec to sa dwie rozne sprawy...a poza tym prawie kazdy pilkarz chcac sie przypodobac kibicom mowi ze kocha klub w ktorym gra...a Łagiewka nie gra w Legii przeciez,ale nie ukrywa milosci do eLki.Wiec jesli wiecie o co mi chodzi to sie bardzo ciesze
                      http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzyszt...81%C4%85giewka

Komentarz

Z Zambrowa i z tego co słyszałem to kibicował Jadze w której zresztą grał a nie Legii

Komentarz

Kolno ... bliżej Białego niż W-wy
                          (info z 90minut.pl)

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
                            QaMil, a ja myslalem ze ty za slawetny temat bana dostales

Jesli mam byc szczery - pierdolisz od rzeczy. Kiedys przyznasz racje, ale juz teraz cie uswiadomie:

KAZDY PILKARZ DO DZIWKA - pojdzie tam gdzie wiecej placa.

tyle w temacie twoich rozkminek co do "urodzonych legionistow".
                            + miejsce pochodzenia:

Kolno ... bliżej Białego niż W-wy
                            (info z 90minut.pl)
                            + malutkie plotki

z tego co słyszałem to kibicował Jadze w której zresztą grał a nie Legii
                            i nic do dodania w temacie piłkarzyków..i ich miłościach w polskich realiach Qamilu

Komentarz

• daimos nie kazdy musi byc taki jak ty i powiem ci ze nie kazdy pilkarz jest ''dziwka''. A ty jestes takim legionista to powiedz mi czy chodzisz na wszystkie mecze Legii?Czy tylko na necie sie lansujesz? Dam ci przyklad -Jacek Zielinski(swego czasu pod koniec lat 90 mial oferte z widzewa,ktora dawala by mu o wiele wieksze zarobki niz w Legii,ale jakos nie skorzystal,i co powiesz teraz cwaniaku?) A poza tym Łagiewka gra teraz w Rosji i zarabia duzo kasy,a w wywiadzie powiedzial ze przechodzac do Legii zgodzilby sie na redukcje pensji,wiec jak widzisz ty walisz glupoty
                              A co do pytania czy jest z Wawy...a czy to wazne?Wiele kibicow ktorzy sa spoza Wawy sa zagorzalymi kibicami Legii. nie masz pojecia o sprawie a sie wypowiadasz
                              PS a za co mialbym dostac bana?to raczej wy powinniscie go dostac,za nie pisanie na temat

Komentarz

• haha dobry jestes ''plotki;;.To ja puszcze plotke ze jestes kibicem Lecha Poznan...i co to ma znaczyc ze jestes? Widac jak net na ciebie dziala...oderwales sie od rzeczywistosci.

Komentarz

Pracuję...
                                X