Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nazgul
    Zamieszczone przez Prawnik
    Chyba nie pamiętacie już, jak grały Polonia i Korona pod wodzą Wdowczyka i jak Legia grała wiosną zeszłego sezonu.
    Pamiętamy pamiętamy Za to Ty zdajesz się nie widzieć że Wdowczyk choć nominalnie jest wciąż pierwszym trenerem faktycznie jest odsuwany od spraw szkoleniowych. Od taktyki jak pamiętamy jest Zieliński, od fizjologii i kondychy Szul, mamy jeszcze pare innych osób w sztabie - Wdowiec staje się figurantem, twarzą
    no, a taki model dziala na calym swiecie - czlowiek koordynator ,a nie czlowiek orkiestra.

Komentarz

• Co do Bronowickiego II. A ja uwazam ze to dobry transfer. Poczekajmy.

Co do Wdowczyka, Nazgul, Tweoje posty czasem przyprawiaja mnie o usmiech politowania... Czyli idac tym tropem, Alex Fergusson rowniez jest w Manchesterze figurantem, twarzą?

Teraz tak jest, ze kazdy ma swoja dzialke. Od kondycji ten, od transferow tamten, w szystko swoja morda firmuje taki Wdowczyk. Sek w tym, ze niby ograniczaja mu kopetencje, ale jesli nie bedzie wyniku to on jest pierwszy do odstrzalu.

W obecnej sytuacji on ma ustalic sklad, zmiany i sie ladnie na konferencji usmiechac. To akurat potrafi.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
        Co do Bronowickiego II. A ja uwazam ze to dobry transfer. Poczekajmy.

Co do Wdowczyka, Nazgul, Tweoje posty czasem przyprawiaja mnie o usmiech politowania... Czyli idac tym tropem, Alex Fergusson rowniez jest w Manchesterze figurantem, twarzą?
        Alex Ferguson w Manchesterze jest managerem. Nie wiem jaki zakres obowiązków ma w klubach angielskich manager, nie zagłębiałem się w to zbytnio ale jeżeli idziemy organizacyjnie w podobnym kierunku to musi być tego jakaś przyczyna. Może od początku było takie założenie a może jest to reakcja na FATALNĄ postawę zespołu w meczach na przestrzeni ostatniego roku - nie znam motywów zarządu. faktem jest, że Wdowczyk już nie odpowiada ani za fizjologię ani za trening taktyczno-techniczny. I na tej podstawie wyciągam wnioski. Może błędne a może nie...
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
          Zamieszczone przez daimos

Alex Ferguson w Manchesterze jest managerem. Nie wiem jaki zakres obowiązków ma w klubach angielskich manager, nie zagłębiałem się w to zbytnio ale jeżeli idziemy organizacyjnie w podobnym kierunku to musi być tego jakaś przyczyna. Może od początku było takie założenie a może jest to reakcja na FATALNĄ postawę zespołu w meczach na przestrzeni ostatniego roku - nie znam motywów zarządu. faktem jest, że Wdowczyk już nie odpowiada ani za fizjologię ani za trening taktyczno-techniczny. I na tej podstawie wyciągam wnioski. Może błędne a może nie...
          Raczej bledne sport wyczynowy (a zwlaszcza gry zespolowe!) jest na tyle zaawansowany ze nie moze sam jeden czlowiek byc za wszystko odpowiedzialny i wszystko robic samemu. Dlatego idziemy w 'zachodnia' strone, klubu -fabryki z jasnym podzialem, rol i zakresu obowiazkow (kazdy specjalista zajmuje sie swoja dzialka). Wg mnie , bardzo dobrze Tak jak pisalem wyzej, czasy trenera orkiestry powoli odchodza w niepamiec

Komentarz

• Zamieszczone przez Sokol
            Zamieszczone przez Nazgul
            Zamieszczone przez daimos

Raczej bledne sport wyczynowy (a zwlaszcza gry zespolowe!) jest na tyle zaawansowany ze nie moze sam jeden czlowiek byc za wszystko odpowiedzialny i wszystko robic samemu. Dlatego idziemy w 'zachodnia' strone, klubu -fabryki z jasnym podzialem, rol i zakresu obowiazkow (kazdy specjalista zajmuje sie swoja dzialka). Wg mnie , bardzo dobrze Tak jak pisalem wyzej, czasy trenera orkiestry powoli odchodza w niepamiec
            Niewykluczone Może wreszcie poszczególni zawodnicy będa w okresach przygotowawczych traktowani bardziej indywidualnie - nie każdy potrzebuje zapieprzania po górach A ja pisałem w innym kontekście - po prostu od pewnego czasu Legia spisuje się źle a biorąc pod uwagę nakłady jakie na nią poczyniono - wręcz tragicznie i jakaś reakcja właścicieli musiała IMO nastąpić - właśnie w ruchach kadrowych w sztabie szkoleniowym tej reakcji upatruję.
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together

Komentarz

• No tak tyle ze fajnie ze nie zrobili typowo Polskiego manewru- nastepny trener,
              tylko powoli stwarzaja obecnemu jeszcze lepsze warunki pracy, zatrudniajac ludzi od spraw w ktorych wg nich Wdowczyk nie jest najmocniejszy.

Komentarz

• Koniec transferów

No to już nikogo nie kupimy.
                http://legialive.pl/news.php?id=20934

Komentarz

• Brakuje stopera. A jak się jeszcze weźmie pod uwagę absencję duetu Dick/son na początku rundy, to

Komentarz

• Zamieszczone przez jacekaga
                    Brakuje stopera. A jak się jeszcze weźmie pod uwagę absencję duetu Dick/son na początku rundy, to
                    Dlatego Wdowczyk dokonuje reaktywacji Hugo. Poza tym tak naprawde w lidze polskiej nie ma ciekawego srodkowego obroncy do sprowadzenia.

Komentarz

• Zamieszczone przez majak
                      Dlatego Wdowczyk dokonuje reaktywacji Hugo. Poza tym tak naprawde w lidze polskiej nie ma ciekawego srodkowego obroncy do sprowadzenia.
                      Co do pierwszego zdania :O .

Co do drugiego- :O :O . Cleber, Arboleda, Hernani, Djoković (do dziś nie wiadomo, czemu go oddaliśmy). Nie wierzę, że jeśli było nas stać na Grzelaka, Burkhardta, Juniora (w momencie zakupu trzeci ofensywny pomocnik w kadrze) za setki tysięcy euro, to nie stać nas na któregoś z tych zawodników.

Komentarz

• Re: Koniec transferów

Zamieszczone przez Prawnik
                        No to już nikogo nie kupimy.
                        http://legialive.pl/news.php?id=20934
                        Piekario nie sprowadzi kolejnego wirtuoza?

E, tam :/
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together

Komentarz

Zamieszczone przez majak
                          Co do pierwszego zdania :O .

Co do drugiego- :O :O . Cleber, Arboleda, Hernani, Djoković (do dziś nie wiadomo, czemu go oddaliśmy). Nie wierzę, że jeśli było nas stać na Grzelaka, Burkhardta, Juniora (w momencie zakupu trzeci ofensywny pomocnik w kadrze) za setki tysięcy euro, to nie stać nas na któregoś z tych zawodników.
                          każdy z wymienionych przez Ciebie jest właśnie nie do sprowadzenia

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz

Przypomnę tylko, że Djokovicia już mieliśmy. Skoro daliśmy za zawodnika, który strzelił w OE w tym sezonie 4 gole około 600 tys euro, to czemu nie dać takiej kasy na Arboledę?? Taka oferta dla zagrożonego poważnymi sankcjami Zagłębia byłaby co najmniej kusząca.

Komentarz

Zamieszczone przez kiubz

Przypomnę tylko, że Djokovicia już mieliśmy.
                              dziękuję za odświeżenie pamięci, no i co z tego że mieliśmy?, teraz jest nie do wyjęcia z resztą nie wiem po jakiego wała sprowadzać z powrotem po pół roku zawodnika po 30tce który nie grał w pierwszym zespole, a potem opowiadał jak to fajnie że już go nie ma w Legii
                              Zamieszczone przez jacekaga
                              Skoro daliśmy za zawodnika, który strzelił w OE w tym sezonie 4 gole około 600 tys euro, to czemu nie dać takiej kasy na Arboledę?? Taka oferta dla zagrożonego poważnymi sankcjami Zagłębia byłaby co najmniej kusząca.
                              Kusić to można Arbolede a nie Zagłębie, które nie ma żadnego interesu aby go puścić. Jak na razie to o sankcjach i degradacji Zagłębia mówi się od ich powrotu do 1 ligi i niewiele z tego wynika i pewnie nie wyniknie.

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
                                Kusić to można Arbolede a nie Zagłębie, które nie ma żadnego interesu aby go puścić. Jak na razie to o sankcjach i degradacji Zagłębia mówi się od ich powrotu do 1 ligi i niewiele z tego wynika i pewnie nie wyniknie.
                                Dopóty Arboleda jest piłkarzem Zagłębia, to z klubem trzeba rozmawiać w sprawie transferu.

O ewentualnych sankcjach dla klubów podejrzanych o korupcję mamy dowiedzieć się przed wznowieniem rozgrywek. Tak przynajmniej twierdzi Ekstraklasa. A biorąc pod uwagę obecny klimat wokół kopanej, możne wierzyć tym informacjom.

Komentarz

Pracuję...
                                X