Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Adrian
    Zamieszczone przez arczi
    Zamieszczone przez 19QaMiL87

...no i zwolnić Wdowczyka,bo wg mnie to jest słaby trener...zero pojecia o taktyce
    Zapomniales o sobie.. zwolnic go.. zero pojecia o pisaniu.
    Jak to zero!! Przynajmniej podpis ma WlAsCiWy
    QaMiL to trenerski guru...
    Ma rację. Całkowitą...
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Pnowie i panie...nie zyjmy wspomnieniami...spojrzmy w przyszlosc...bo nie jest jasna...za zaslugi tylko medale sie dostaje!

Nie wiem o co wam chodzi ale mnie Qamil przekonał tym postem, Wdowiec to faktycznie kiepski trener....
      No ale najlepiej to mnie zjechac,bo prawda w oczy kole...
      masz racje, Arczi, daj spokój z tym jechaniem, na taktyce to się nie znasz za grosz, prawda? no pytam sie!

Komentarz

• Nie przejmuj się, są tutaj na forum i tacy, którzy się z Tobą w kwestii trenera zgadzają.

Komentarz

• a ja uważam że Wdowczyk może jeszcze dużo dla Legii zrobić szczególnie teraz gdy wzmacniamy się o fizjologa i dyr.sportowego a on zostanie odciążony z niektórych obowiązków...

na pewno nie ma co szukać na siłę nowego trenera a jeśli byśmy mieli obronić trofeum walką i ambicją (co zarzuca kolega Qamil) to ja w to wchodzę.

natomiast ja zauważam błedy Wdowca ale to wciąż jest trener na dorobku i jeden z najlepszych w Polsce.
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Z ostatecznymi osądami na temat Wdowca poczekajcie do zakończenia sezonu, albo chociaż na kilka wiosennych kolejek.
            Na trzy rundy, dwie miał dobre. Mamy niewielką stratę do lidera i nadal szanse na majstra.
            Wieszanie na nim psów i gadanie, że nie ma pojęcia o taktyce są dla mnie tak samo śmieszne jak wpisanie na liste zabytków Pałacu Kultury.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Trzeciak w Legii

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=13457
              "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Dardzo dobra wiadomość.
                Sztab szkoleniowy już skompletowany.
                Teraz pora na wzmocnienie defensywy.
                ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Piotr Bronowicki w Legii.... nie uważam tego faktu za dobre posunięcie
                  http://www.legialive.pl/news.php?id=20918

Komentarz

• Ja również. Po co nam kolejny przeciętniak w drużynie? Jeżeli chcemy grać skutecznie i efektownie to nie tędy droga.
                    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Bronka trzeba było jakoś utrzymać w zespole żeby do Lens czy czegoś innego nie zwiał

Komentarz

• Może nauczą go czegoś.

Komentarz

• Chyba nie pamiętacie już, jak grały Polonia i Korona pod wodzą Wdowczyka i jak Legia grała wiosną zeszłego sezonu. Wszystkich innych te drużyny niszczyły przygotowaniem kondycyjnym, zawziętością, agresją i uporem. Tych cech oczekuje się od Skutera. Podejrzewam, że na boisku będzie musiał biegać od jednego pomocnika rywali do drugiego i próbować przejąć piłkę. Nikt nie oczekuje, że będzie grać pięknie, nawet że coś skonstruuje. On ma po prostu nie pozwolić przeciwnikom pograć.

Komentarz

• Z ocena Bronowickiego sie zgadzam. Z tym zabieganiem itp.. Dla mnie celem jest dobra gra w europejskich pucharach. Tam to Legia jest zabiegiwana bez najmniejszego problemu. Oby w lecie przygotowania nie okazaly sie znow dla Wdowczyka zbyt krotkie.
                            Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez Prawnik
                              Chyba nie pamiętacie już, jak grały Polonia i Korona pod wodzą Wdowczyka i jak Legia grała wiosną zeszłego sezonu.
                              Pamiętamy pamiętamy Za to Ty zdajesz się nie widzieć że Wdowczyk choć nominalnie jest wciąż pierwszym trenerem faktycznie jest odsuwany od spraw szkoleniowych. Od taktyki jak pamiętamy jest Zieliński, od fizjologii i kondychy Szul, mamy jeszcze pare innych osób w sztabie - Wdowiec staje się figurantem, twarzą
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Lepiej żeby Zieliński nie był od taktyki.

Komentarz

Pracuję...
                                X