Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez DJ_DaMiC
    Daimos zaczynasz mi imponowac, kolejny dobry tekst w twoim wykonaniu, sto procent poparcia .

Oli to chyba potrafi udawać tylko że go coś boli (ale mi sie zrymowało ) ... Lepszą opcją byłoby wypożycznie Sagana do konca sezonu, co niestety po jego ostatnich wypowiedziach dla "PN" nie wchodzi w gre... a szkoda przydałby nam sie i to bardzo...
    Co do Sagana to cały czas mam nadzieję że nasz idol wróci na Łazienkowską! marnuje się na ławie a w naszej Legii mógł by jeszcze nie raz dawać nam powody do radości! Trzeba mieć nadzieję że wróci... byle nie za późno tzn. gdy będzie miał 35 lat i będzie nie w formie

Komentarz

• Zamieszczone przez Globus
      Zamieszczone przez DJ_DaMiC
      Daimos zaczynasz mi imponowac, kolejny dobry tekst w twoim wykonaniu, sto procent poparcia .

Oli to chyba potrafi udawać tylko że go coś boli (ale mi sie zrymowało ) ... Lepszą opcją byłoby wypożycznie Sagana do konca sezonu, co niestety po jego ostatnich wypowiedziach dla "PN" nie wchodzi w gre... a szkoda przydałby nam sie i to bardzo...
      Co do Sagana to cały czas mam nadzieję że nasz idol wróci na Łazienkowską! marnuje się na ławie a w naszej Legii mógł by jeszcze nie raz dawać nam powody do radości! Trzeba mieć nadzieję że wróci... byle nie za późno tzn. gdy będzie miał 35 lat i będzie nie w formie
      Dla przykładu: Hajto tez wrocil w wieku emerytalnym do Polski i kazdy widzi, ze w głównej mierze dzieki niemu beniaminek z Łodzi calkiem przyzwoicie radzi sobie w najwyzszej klasie rozgrywkowej... .

Mimo wszystko powrót do kraju, to jakby nie patrzec, dla Sagana cos w rodzaju degradacji sportowej... No, ale przeciez czasami trzeba zrobic jeden krok w tyl, aby nastepnie poczynic dwa do przodu ...

Komentarz

• apropo Olisadebe to przypomniała mi sie jedna piosenka zaczynająca się od słów "Jest gdzieś lecz nie wiadkomo gdzie, klub co się zowie KSP... itd" i tyle w temacie Alibaby
        mamy Grzelaka, narazie wystarczy
        Ja chce ewentualnie powrót Miętowego bo jest w dobrej formie a zawsze lubiłem tego grajka.

Komentarz

• Zamieszczone przez DJ_DaMiC
          Dla przykładu: Hajto tez wrocil w wieku emerytalnym do Polski i kazdy widzi, ze w głównej mierze dzieki niemu beniaminek z Łodzi calkiem przyzwoicie radzi sobie w najwyzszej klasie rozgrywkowej... .
          Polemizowałbym, nawet mocno polemizował, Hajto grał najwyżej przeciętnie a sama jego obecność w drużynie powoduje obecnie taki konflikt i exodus piłkarzy z ŁKSu, że będą walczyć o max 10 pozycję w lidze w rundzie wiosennej

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
            Zamieszczone przez DJ_DaMiC
            Polemizowałbym, nawet mocno polemizował, Hajto grał najwyżej przeciętnie a sama jego obecność w drużynie powoduje obecnie taki konflikt i exodus piłkarzy z ŁKSu, że będą walczyć o max 10 pozycję w lidze w rundzie wiosennej
            nie przeceniajmy 'roli' tomka ha w tym exodusie. bylaby kaska to by siedzieli w ełksie nawet gdyby byl najbardziej znienawidzonym kolega w druzynie od dziesiecioleci
            acz kontrowersyjny oczywiscie jest
            nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

• Siemka ziomki

Ja osobiscie bym chciał w Legii Mięciela który strzela bramki jak na zawolanie w lidze greckiej, ale nas nie stac na takiego zawodnika...
              Mysle ze gdyby Legia sprowadzila do Polski Grześka Piechnę to nie byl by to glupi pomysl tym bardziej ze transfer na wschod okazal sie niewypalem ...
              A jako srodkowego obronce to widzialbym Magdonia albo Bosackiego...

POzdRAWIAM WSZYSTKICH LEGIONISTOW
              DESZCZE NIESPOKOJNE...

Komentarz

• Zamieszczone przez arekCWKS
                Mysle ze gdyby Legia sprowadzila do Polski Grześka Piechnę to nie byl by to glupi pomysl

1)to byłby głupi pomysł weź coś ciężkiego i uderz się skroń jeśli naprawdę tak uważasz

2)czytujesz prasę lub choćby onet.Magdoń sprzedany a co do Bosackiego to przeczytaj punkt pierwszy i powtórz całą akcję
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez arekCWKS
                  Ja osobiscie bym chciał w Legii Mięciela który strzela bramki jak na zawolanie w lidze greckiej, ale nas nie stac na takiego zawodnika...
                  Mysle ze gdyby Legia sprowadzila do Polski Grześka Piechnę to nie byl by to glupi pomysl tym bardziej ze transfer na wschod okazal sie niewypalem ...
                  Co do Mięciela to moim zdaniem nie był by głupi pomysł! napewno wolę go niż Piechnę ale Magdoń i Bosacki to odpada na pewno! Myślę że Bosacki mierzy w Europę zachodnią a nie myśli o zmienianiu klubu w Polsce! ma swój wiek i napewno chce trochę więcej zarobić! pozdro

Komentarz

• Realia sa takie, ze wlasnie podpisujemy umowe ze "Skuterem". Mam nadzieje, ze Szul do spolki z Wdowczykiem przerobia go na scigacza

P.S.
                    Moze zalozcie temat gdybaniowy "Ja chcialbym..."

Komentarz

• Tych piłkarzy Legia powinna zakupic[/b]- Łobodzinski,Iwanski,Arboleda,Kokoszka,Łagiewka,Sos in(?),Kaczmarek
                      a tych sprzedac-Włodarczyk,Hugo,Vukovic,Edson(?)-moze dac mu jeszcze sznase?

...no i zwolnić Wdowczyka,bo wg mnie to jest słaby trener...zero pojecia o taktyce
                      ''...a rok 93 do Nas należy,cała Polska widziała,nikt nie uwierzył,ukradli Nam mistrza ze związku złodzieje,zemsta na Ujazdowskich Alejach płomienie...''

Komentarz

• Zamieszczone przez 19QaMiL87
                        ...no i zwolnić Wdowczyka,bo wg mnie to jest słaby trener...zero pojecia o taktyce
                        o ***** leze...
                        chłopie co ty gadasz... a Mistrzostwo Polski z Legią samo się zdobyło? właśnie zmiennicy robili dobre zmiany...wg ciebie to nie ma nic wspolnego z taktyką?
                        Dajmy na to Mistrozstwo z Polonią.. tez brak taktyki?

Komentarz

• emano ziomki, Legia-Pogon !

Komentarz

• Zamieszczone przez 19QaMiL87

Zapomniales o sobie.. zwolnic go.. zero pojecia o pisaniu.
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                              Zamieszczone przez 19QaMiL87

Zapomniales o sobie.. zwolnic go.. zero pojecia o pisaniu.
                              Jak to zero!! Przynajmniej podpis ma WlAsCiWy
                              QaMiL to trenerski guru...
                              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• kurde czy wy nie widzicie ze Legia nie ma zadnego pomyslu na gre???Mistrza zdobyli to fakt-ale walka i ambicja!!!Pamietacie jak prowadzil Wdowczyk Polonie?Tez grali ambitnie,ale grali najbrzydszy football w lidze...a w tym sezonie sami widzicie,nie ma juz takiego zaangazowania i nie ma wynikow! Kogo sprowadzil Wdowczyk???No pytam sie?Juniora?Po co nam 3 ofensywny pomocnik???Nawet w tamtym mistrzowskim sezonie gralismy w niektorych meczach fatalnie...przyklady?Prosze bardzo-mecz z Korona(fartowny remis,moglo skonczyc sie wyzsza porazka,dzieki Bogu Korona byla nieskuteczna),,Gornik Zabrze(mimo iz wygrany mecz to gralismy kiche!Zeby nie Fabian to bysmy ten mecz poprostu przegrali! Zero mysli taktycznej po strzeleniu gola,cisneli nas jak chcieli),Wisla K.( dopelnienie goryczy...slaby mecz w naszym wykonaniu i tyle! Ile oddalismy celnych strzalow w tym meczu???No pytam sie ile???),a teraz kilka mecz z tego sezonu(juz nie bede pisal o Szachtarze,ktory byl dla nas nieosiagalny).Ale mecz z Austria...zenada! Widzieliscie tam jakis pomysl na gre???Szczegolnie w Wiedniu?Zero 100% sytuacji! Stal Sanok...przemilcze...Widzew-poprostu wstyd,mimo iz wygrany to gralismy zenujaco(1 celny strzal na bramke(!) i to w dodatku z karnego(!)). Zobaczcie ze z zespolami ktore sa przed nami w tabeli przegralismy mecze! GKS B,Korona,Zaglebie....rowniez z nizej notowanym ŁKSem.A w PE jak zagralismy z Wisla P??? Pnowie i panie...nie zyjmy wspomnieniami...spojrzmy w przyszlosc...bo nie jest jasna...za zaslugi tylko medale sie dostaje! Z takimi mozliwosciami jakie mial Wdowiec przed sezonem(mowie o mozliwosciach transferowych) Legia powinna teraz prowadzic w tabeli z 10 pkt przewagi nad rywalami! I piszcie konkrety a nie od razu na mnie jedziecie...czy ja jestem trenerem?Nie jestem ale widac golym okiem ze z nasza gra jest zle i Wdowczyk nie ma pomyslu jak to naprawic...bo jak widac ambicja u naszych grajkow sie skonczyla(Edson,Elton-naszczescie juz wylecial,Roger-ostatnio sie troche poprawil)...Leo Beenhaker to jest trener!Spojrzcie jak ze slabego zespolu zrobil pozadna druzyne! Jak ich ustawil taktycznie! Wiedza sie sie asekurowac,boczni obroncy graja swietnie(czemu Bronek w Legii nie gra tak dobrze jak w kadrze?Czemu Wdowiec nie wystawial go wczesniej na lewej obronie???Uczynil to dopiero po tym jak zrobil to Leo!). No ale najlepiej to mnie zjechac,bo prawda w oczy kole...
                                ''...a rok 93 do Nas należy,cała Polska widziała,nikt nie uwierzył,ukradli Nam mistrza ze związku złodzieje,zemsta na Ujazdowskich Alejach płomienie...''

Komentarz

Pracuję...
                                X