Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Garm
    Nie mogą. Target by nie zrozumiał
    Ciągłe publikowanie na legialive debilnych tekstów Faktu oraz roztrząsanie tutaj tego tematu może doprowadzić do stwierdzenia, że może i my jesteśmy ich targetem. O to im przecież chodzi: są w stanie się zeszmacić, byle o nich mówiono jak najwięcej. Po co wciąż się oburzać i mówić, że piszą bzdury? To przecież jest oczywiste.
    Idiotów należy ignorować i tyle.

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
      W redakcji sportowej Faktu jest paru legijnych zapaleńców. Co widać chociażby po ozdobach wiszących na ścianach.
      A to co piszą dziel przez dwa. To tylko ich praca na którą się zdecydowali. Nie ma się co ciśnieniować. Nawet jak napiszą nieprawdę, albo zrobią jakis 'podjazd pod Legię'.
      Dopóki ludzie chcą czytać takle rzeczy, ktoś inny będzie je pisał
      No tak: dopóki ludzie będą czytać, dopóki ktoś będzie za pisanie bzdur płacił, dopóki jest bezrobocie itd. itp., to nawet swój klub zjebiemy i zgnoimy. A potem na mecz przyjdziemy i powiemy: "Spokojnie chłopaki, przecież wiecie czyj szalik wisi na ścianie...

Komentarz

• Nie chce aby odbierano mnie jako obronce Faktu. Bynajmniej, tak jak i wam, nie trafia w moje gusta styl i forma serwowana nam przez owy periodyk. Odnioslem sie przede wszystkim do zarzutow daimosa skierowanych pod konkretny artykul, oraz oznajmilem ze w sportowej redakcji Faktu pracuje kilka legijnych twarzy. A co do podjazdow pod Legie.. to coz.. nie jestesmy jedyni. Fakt jedzie po wszystkich klubach i sportowcach, to samo tyczy sie sfery polityczno-spolecznej. Taki maja charakter i wypada nam tylko przymknac oczy na brednie przez nich wypisywane.

Reasumujac.
        Nie podcinajmy sobie zyl, jesli Fakt napisze 'Legia jest gupia'.
        Nie warto.
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• tak sie zastanawiam ...
          Balde to jeszcze u nas jest ?
          na pohybel wszystkim

Komentarz

• Zamieszczone przez jarcyś
            tak sie zastanawiam ...
            Balde to jeszcze u nas jest ?

Jest
            Nawet dzis trenowal

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=13380
            "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Na tych fotkach widać, że nasz nowy nabytek z Łodzi potrafi się uśmiechać Bo przez pierwsze dni chodził jakiś taki przybity
              Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
              -----------------------------------------

Komentarz

• Panowie a co myślicie o sprowadzeniu do Legii Olisadebe myślę że w Legii mogłyby wrócić dla niego piękne czasy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Globus
                  Panowie a co myślicie o sprowadzeniu do Legii Olisadebe myślę że w Legii mogłyby wrócić dla niego piękne czasy!

Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Globus
                    Panowie a co myślicie o sprowadzeniu do Legii Olisadebe myślę że w Legii mogłyby wrócić dla niego piękne czasy!
                    Chyba sam się z tego smiejesz..."Oj, Oli coś boli" niech chodzi do lekarza gdzieś indziej niż na Ł3
                    I tylko LEGIA, LEGIA WARSZAWA

Komentarz

• Globus.. bo cię zakręcimy tak, że aż z mocowania wyskoczysz
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Właściwie to masz rację Oli ma już swój wiek i ciągle dokuczają mu kontuzje! myśle że jeżeli dalej tak pójdzie to niedługo zakończy karierę... piękne czasy minęły ale chyba każdy pamięta jak w dużym stopniu pomógł nam wejść do MŚ ale latka mijają... przydał by się jakiś dobry napastnik w naszej Legii myślałem dużo o Ronaldo bo nigdzie go nie chcą

Komentarz

• jak w dużym stopniu pomógł nam wejść do MŚ
                          Mowisz o tym Olisadebe ktory nie znajac slowa po polsku dostal poza wszelka procedura polskie obywatelstwo, tylko dlatego ze pare razy prosto kopnal pilke? O tym samym Olisadebe, ktorego powolanie do krady NARODOWEJ naszego kraju bylo dowodem na to ze wladze polskiej pilki nie maja najmniejszej koncepcji co do budowy kadry? Myslimy o tym samym Olisadebe, ktoremu to przyznanie obywatelstwa bylo kpina z tysiecy ludzi uczciwie pracujacych i zyjacych w naszym kraju od kilku(nastu) lat, ktorzy aby dostac obywatelstwo musza stawac na uszach, klaskac rzęsami i zwyczajnie modlic sie o cud? I w koncu o tym samym Olisadebe, ktorytak na prawde ten kraj i jego obywatelstwo ma centrlanie w dupie?

Jesli tak, to ja za cholere nie wiem o jakich ty pieknych czasach mowisz

Komentarz

• Jesli tak, to ja za cholere nie wiem o jakich ty pieknych czasach mowisz
                            no nie przesadzaj w druga stronę...pamietam brameczki w eliminacjach MŚ.
                            Cieszyłem sie jak wszyscy....chyba.

A co do reszty to masz 100% racji
                            I tylko LEGIA, LEGIA WARSZAWA

Komentarz

• Mowisz o tym Olisadebe ktory nie znajac slowa po polsku dostal poza wszelka procedura polskie obywatelstwo, tylko dlatego ze pare razy prosto kopnal pilke? O tym samym Olisadebe, ktorego powolanie do krady NARODOWEJ naszego kraju bylo dowodem na to ze wladze polskiej pilki nie maja najmniejszej koncepcji co do budowy kadry? Myslimy o tym samym Olisadebe, ktoremu to przyznanie obywatelstwa bylo kpina z tysiecy ludzi uczciwie pracujacych i zyjacych w naszym kraju od kilku(nastu) lat, ktorzy aby dostac obywatelstwo musza stawac na uszach, klaskac rzęsami i zwyczajnie modlic sie o cud? I w koncu o tym samym Olisadebe, ktorytak na prawde ten kraj i jego obywatelstwo ma centrlanie w dupie?

Pamiętam tą całą sytuację z Olisadebe i byłem również bardzo tą sprawą oburzony! zgadzam się z Tobą w 100% ... ale chodziło mi tylko o to że ja, Ty zapewne też i większość kibiców piłki nożnej skakała do góry i cieszyła się tak samo gdy bramkę strzelił Olisadebe i tak samo gdy bramkę strzelił Żurawski liczyła się reprezentacja a nie możemy mu zarzucić że grał dla nas źle! mimo to że teraz ma nas tam gdzie napisałeś! chodziło mi o trochę stare czasy ale chyba musisz mi ptzyznać rację że pomimo że wkurzało nas to że to on strzela bramki to cieszyliśmy się z tego powodu ogromnie! pozdrawiam

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
                                Mowisz o tym Olisadebe ktory nie znajac slowa po polsku dostal poza wszelka procedura polskie obywatelstwo, tylko dlatego ze pare razy prosto kopnal pilke? O tym samym Olisadebe, ktorego powolanie do krady NARODOWEJ naszego kraju bylo dowodem na to ze wladze polskiej pilki nie maja najmniejszej koncepcji co do budowy kadry? Myslimy o tym samym Olisadebe, ktoremu to przyznanie obywatelstwa bylo kpina z tysiecy ludzi uczciwie pracujacych i zyjacych w naszym kraju od kilku(nastu) lat, ktorzy aby dostac obywatelstwo musza stawac na uszach, klaskac rzęsami i zwyczajnie modlic sie o cud? I w koncu o tym samym Olisadebe, ktorytak na prawde ten kraj i jego obywatelstwo ma centrlanie w dupie?

Daimos zaczynasz mi imponowac, kolejny dobry tekst w twoim wykonaniu, sto procent poparcia .

Oli to chyba potrafi udawać tylko że go coś boli (ale mi sie zrymowało ) ... Lepszą opcją byłoby wypożycznie Sagana do konca sezonu, co niestety po jego ostatnich wypowiedziach dla "PN" nie wchodzi w gre... a szkoda przydałby nam sie i to bardzo...

Komentarz

Pracuję...
                                X