Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• i jeszcze wariant rezerwowy
    http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=13244
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Już jeden Ahmed u nas był i styknie... Nie chcę już żadnych wynalazków! Brać tylko sprwadzownych piłkarzy i jak się można było przekonać na własnej skórze najlepiej Polaków bo z tymi zza granicy różnie bywa...

Komentarz

• Taaa sprawdzeni i uznani Polacy w Legii:
        - Citko
        - Łapiński
        - Siadaczka
        - Śrutwa
        itp itd.

W te klocki nie ma żadnych schematów ani reguł. Zawsze decyduje połączenie specyficznych cech piłkarza i otoczenia.

Anyway Legia.com.pl pisze, że nasi chcą Łągiewkę Tylko czy ich będzie stać na wykupienie?! (ponoć 500 tys. €). Co do Sosina jakby faktycznie był za darmoche (tzn rozumiem kontrakt mu się skończył?!) to można brać jako uzupełnienie składu...

Komentarz

• W kibicowskim podsumowaniu rundy Abou nie odmówiono wysokich umiejętności, ale wytknięto przy tym brak chęci nauki języka francuskiego i adaptacji do specyfiki ligi francuskiej. Podkreślono też, że podstawowym powodem pozbycia się Egipcjanina z klubu jest Papin, który uważa go za zawodnika mało profesjonalnego.

Only You

Komentarz

• Można przy tym dodać, że Papin sprawia wrażenie wręcz chorobliwie ambitnego - za wszelką cenę chce wrócić do pierwszej ligi. Abou to nie jedyny piłkarz, z którym ma konflikt.
            All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• No i przyjdzie taki Ahmed i pochłonie go "warszafka".... Sosin jest za free bo ma koniec umowy. A co do Łągiewki to oby to była prawda...

Komentarz

• http://www.legia.net/news.php?id=23296
                Smoła do Bydgoszczy?
                podpis cyfrowy <--------
                ================

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                  http://www.legia.net/news.php?id=23296
                  Smoła do Bydgoszczy?
                  no nie byloby to zle rozwiazanie, zarowno on jak i Klatt mogliby sie od Sokola wiele nauczyc... byleby sie jeden nie zaczal uczyc od drugiego... z pilkarskiego punktu widzenia to w Bydgoszczy Hydrotwor ciekawa druzyne buduje...

Komentarz

• Trener Dariusz Wdowczyk mówił, że Legia stara się o pozyskanie polskiego obrońcy. Może nim być Marcin Kuś, obecnie zawodnik Torpedo Moskwa.
                    W 1999 roku 25-letni obrońca debiutował w ekstraklasie w Polonii Warszawa. Trenerem przyszłych mistrzów Polski był wówczas Wdowczyk. Potem Kuś grał jeszcze w Lechu Poznań (w sumie w polskiej lidze rozegrał 78 meczów, strzelił pięć bramek).
                    Potem przeszedł do angielskiego Queens Park Rangers. W Torpedo, z którym spadł do II ligi rosyjskiej (razem z Grzegorzem Piechną) ostatnio nie występował - w tym zespole jest teraz kilkunastu obcokrajowców, a w tej klasie rozgrywkowej może występować pięciu. Legia o Kusia w przeszłości starała się już dwukrotnie. Najbardziej, kiedy jeszcze pięciokrotny reprezentant kraju był zawodnikiem Polonii.
                    Szczerze mówiąc nie przypominam sobie jego.

Komentarz

• Kuś już nieaktualny raczej...........
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================

Komentarz

• Bronowicki trafi do Legii
                        – W pierwszych dniach nowego roku podpiszę kontrakt z Legią – zapewnia Piotr Bronowicki, młodszy brat Grzegorza, występującego już od roku w stołecznym klubie. Będzie on wypożyczony z Górnika Łęczna do Legii na pół roku.

We wczorajszym numerze Życia Warszawy informowaliśmy o tym, że działacze Legii są zainteresowani pozyskaniem Piotra. Okazuje się jednak, że sprawa jest już bliska finału.

– Po Nowym Roku prawdopodobnie podpiszę kontrakt z Legią. Wszystko zależy od tego, czy pomyślnie przejdę badania lekarskie – mówi Piotr Bronowicki, który nie chce jednak zdradzać szczegółów rozmów z Legią. – Nikt mi w niczym nie pomagał. Drogę na Legię znalazłem sam. Sądzę jednak, że trener Dariusz Wdowczyk podpytywał o mnie mojego brata Grześka. Gdy podpiszę kontrakt, spotkamy się oczywiście na Łazienkowskiej i wtedy porozmawiamy – dodaje. – Święta spędziliśmy w gronie rodzinnym. Nie rozmawialiśmy jednak o mojej ewentualnej grze w Legii, aby nie robić przykrości naszemu trzeciemu bratu – kończy żartobliwie Piotr.
                        Powiem szczerze, ze nie jestem w stanie ocenic jak on gral w tej Lecznej w tym sezonie...

Komentarz

• Najlepsze jest to
                          .....Młodszy z Bronowickich nie jest tak wszechstronnym piłkarzem jak jego brat, który może grać na bokach obrony lub pomocy. Piotr występował przeważnie w środku pola, jako defensywny pomocnik. Był też próbowany na prawej flance defensywy, ale bez większego powodzenia. Teraz, wobec przynajmniej pięciu kontrkandydatów (trzej wymienieni plus Velijko Nikitović i Dawid Sołdecki), mógłby mieć duże problemy z grą w podstawowym składzie. Dodatkowo w ostatnich latach bardzo często zmagał się kontuzjami, które spowodowały, że zdołał dotychczas wystąpić w zaledwie 49 pierwszoligowych meczach, zdobywając jednego gola. Ten 50. być może zagra już dla Legii.
                          Tak się zastanawiam. Po jaki **uj on nam??
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Ktoś kto miałby problemy w Łęcznej ze znalezieniem się w podstawowym składzie ma być alternatywą dla Legii? Sztab transferowy coś chyba za bardzo uwierzył w swoje możliwości. A ja niestety jestem coraz bardziej zaniepokojony ewnetualnymi przymiarkami transferowymi.
                            Niezadowolony byłem już z Grzelaka...
                            Mam nadzieję, że młodszy Bronowicki nie trafi na Łazienkowską.
                            No to nie ma to jak ponarzekać od rana

Komentarz

• http://sport.onet.pl/0,1248708,1456121,wiadomosc.html

jesli to prawda, to sam nie wiem co o tym sadzic - z jednej strony duze doswiadczenie, z drugiej ma juz swoje lata...jednak chyba by sie przydal
                              Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.

Komentarz

• Zamieszczone przez dracoola
                                http://sport.onet.pl/0,1248708,1456121,wiadomosc.html

jesli to prawda, to sam nie wiem co o tym sadzic - z jednej strony duze doswiadczenie, z drugiej ma juz swoje lata...jednak chyba by sie przydal
                                brać w ciemno, 2 lata na dobrym poziomie spokojnie pogra, a jeśli mu wypłacą kasę do końca kontraktu to nie powinien mieć kosmicznych oczekiwań finansowych

Komentarz

Pracuję...
                                X