Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crolick
    Zamieszczone przez krzysieek
    Widze, ze nei tylko ja mam takie mysli

Panie Piotruku, panu juz dziekujemy.
    Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
      Zamieszczone przez Talib
      cieszy to że Legia wzmacnia sztab,to może zaowocować
      Dokładnie. Szczególnie cieszy mnie zatrudnienie fizjologa. Wdowczyk chyba w końcu zrozumiał, że sam wszystkiego nie pociągnie na dłuższą mete i się trochę podzelił kompetencjami, Myśle, że wyjdzie to nam na zdrowie
      Wątpię żeby był to pomysł Wdowca.
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• ciekawe ile Iraklis za Wladeczka, sypnie(moze 300tys ojro tak akurta no Boye)... i ciekawe gdzie Piotrka ogladali ze są sklonni go kupic
        Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• a czy to ważne czyj to pomysł
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• za LegiaLive:

Testowany niedawno przez Legię Kameruńczyk Pierre Boya przebywa obecnie na testach w angielskim Newcastle United. "Sroki" zamierzają podczas styczniowego okna transferowego wzmocnić drużynę i zwrócili uwagę na 22-letniego zawodnika Partizana Belgrad. Boya jeszcze niedawno starał się o angaż w warszawskiej Legii. Zawodnik zdobył nawet bramkę w towarzyskim spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec, jednak działacze Legii nie zdecydowali się na jego zaangażowanie.

co Wy na to? jak ten trandfer do Srok wypali to wtopa totalna maszego zarządu... ale obym sie mylił
            Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• po pierwsze nawet jeśli transfer do Anglii mu wypali to jeszcze nic nie będzie musiało oznaczać...

po drugie angielskie kluby testują w tym okresie bardzo wielu zawodników i podejrzewam że za kilka dni grzecznie mu podziękują

po trzecie oto jacy zawodnicy kopią w ataku Newcastle: Luque,Martins,Owen,młody Giuseppe Rossi,Shola Ameobi i Antoine Sibierski, nie ma szans dla Boyi na grę
              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Jeszcze niedawno się dziwiłem podchodami pod Magdonia, a dziś ŻW donosi o kolejnych zakusach tym razem pod jeszcze większego "gwiazdora" Jurkowskiego. Brak mi słów. Oby to był pierwsza i ostatnia spekulacja na temat ewentualnej gry tego zawodnika w naszym zespole
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Chyba meczem na Lazienkowskiej w pazdzierniku (pierwszy i piaty gol) sobie taka reklame zrobil :O

Komentarz

• kurde pamietam jak za deawoo mial do Legii przejsc

Komentarz

• Chodzi o Jurkowskiego z Górnika Łęczna?

Komentarz

• tak
                        "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Jak bardzo brakuje nam Ouattary... dopiero teraz mozemy sie przekonac, ze dezerter Moussa byl chyba najwazniejszym elementem naszej defensywy...

Komentarz

• Teraz? W przerwie zimowej?
                            bez podpisu

Komentarz

• Sosin do wzięcia za darmo od 1 stycznia

Komentarz

• Co do Sosina to bym się mocno zastanowił i chyba złożył mu propozycję. Chciałbym też Łągiewkę w Legii. Cieszy mnie to, że klub wreszcie kupuje Polaków, a przynajmniej jest nimi zaintersowany . Grzelak, Łągiewka, P.Bronowicki, Sosin - dla mnie takie transfery byłby naprawdę dobrym posunięciem.

Komentarz

Pracuję...
                                X