Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zajączek
    http://www.legialive.pl/news.php?id=20665

Wg mnie, bardzo dobry pomysł.
    zajebiescie

Jacek jest stworzony do tej roli
    poza tym to pożądny chłop
    na pohybel wszystkim

Komentarz

• Mnie cieszy, że na dzień dzisiejszy, sparawa Magdonia upadła. Ja nie wiem kto w tym sztabie szkoleniowym jest tak pop*********y, aby w ogóle zajmowac sie transferem tego drewniaka. Oby jego temat wiecej nie powrócił.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez jacekaga
        Zamieszczone przez numer_10
        Boya tylko 300tyś

Temat wraca?
        Napastnika juz mamy. Wydaje się, że klub szuka teraz wyłącznie środkowego obrońcy.
        Tylko czy on da radę wygryźć ze skladu Włodara?
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Kurcze, najpierw Wdowczyk chce Kleindinsta jako szefa banku informacji, potem Kosmala mówi o dyrektorze sportowym (Trzeciak?!), a teraz jeszcze Magic jako opiekun młodzieży legijnej w 1 zespole. No naprawdę wszystko rozwija się tak jak powinno!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Nicram (L)
            a co sie stanie jak (odpukac w niemalowane) Grzelak dostanie w 1 meczu kontuzje? zas bedziemy grali tymi borokami co na jesien, tak jak juz mowilem jeden dodatkowy napastnik nie zaszkodzi... a ta kwota to juz nie milione ojro "tylko" 300tys.
            Owszem, dodatkowy napastnik nie zaszkodzi, ale kolejne kilkaset tysięcy euro (i to wydane na zawodnika, którego szkoleniowiec nie umieścił w planach transferowych:1 stoper i 1 napstnik) na pewno zaszkodzi budżetowi klubu- a dla ITI nie jest to bez znaczenia.

Wiesz, argumentem, że w pierwszej kolejce dany zawodnik dostanie kontuzji można podważyć zasadność każdego transferu.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
              Mnie cieszy, że na dzień dzisiejszy, sparawa Magdonia upadła. Ja nie wiem kto w tym sztabie szkoleniowym jest tak pop*********y, aby w ogóle zajmowac sie transferem tego drewniaka. Oby jego temat wiecej nie powrócił.
              Sprawa wcale nie upadła, Płock po prostu ostro negocjuje licząc na to, że Legia będzie się licytować z Zagłębiem. Jeśli słowa rzecznika Wisły brać za dobrą monetę, to Legia oferowała za Magdonia jakieś 100 tys. Euro. Prawie tyle co rok temu za Bronowickiego.

Ja nie mam więcej pytań - aż się chce zapytać, kto miał w przypadku tego transferu wziąć kasę pod stołem. Niby Ścinacznóg cośtam w tym Magdoniu zobaczył, ale bez przesady
              All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Magdoń jest drewnem, jeśli to ma być wzmacnanie składu to chyba ktoś w Legii jest zajebistym fanem Monty Pythona.

Grzelak był najlepszym napastnikiem z polskiej ligi, który był realnie do wyjęcia. Jednak 600 tys. euro za niego, na dziś to przesada. No, ale z oceną, co oczywiste, trza sie wstrzymać.

Potrzebna jest konkurencja na środek obrony, na prawą obronę (zakładając, że Bronowicki zostaje na lewej), na lewą pomoc (Roger vs Kiełbowicz? Brazylijczyk czuje się za pewnie), no i kolejny człowiek w ataku. Włodar niech już jedzie do tej Szkocji, czy gdziekolwiek...

Liga Mistrzów miała być w 2007? Czy się mylę?
                "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                F. Sinatra

Komentarz

• Trzeciak i Urban kandydatami na stanowisko dyrektora sportowego

Wczoraj do Warszawy przyleciał z Hiszpanii Mirosław Trzeciak. Były reprezentant Polski spotkał sięz prezesem Legii Piotrem Zygo i członkiem rady nadzorczej Pawłem Kosmalą. Tematem rozmów było ewentualne objęcie przez byłego zawodnika Osasuny Pampeluny funkcji dyrektora sportowego. Warszawski klub w dalszym ciągu szuka odpowiedniej osoby na to stanowisko. Innym kandydatem jest Jan Urban, w dalszym ciągu związany z hiszpańskim pierwszoligowcem, ale w każdej chwili gotowy do powrotu do kraju.

Źródło: Przegląd Sportowy
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• A Beckham do wyjecia za 7mln euro..
                    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                      Tylko czy on da radę wygryźć ze skladu Włodara?
                      Być może nie będzie musiał :P

Włodarczyk w Iraklisie ?
                      Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
                      to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysieek

Komentarz

• Mam respekt dla Wlodara ale czas odejść.. Czy ktoś wie z jakim numer wystąpi Grzelak?

Komentarz

• Zamieszczone przez wislakrakow.com
                            Szul od stycznia w Legii

Były fizjolog Wisły Kraków, Ryszard Szul od stycznia 2007 roku będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne piłkarzy Legii.

Ostatnio Szul współpracował z Arką Gdynia.
                            no niezły transfer

Komentarz

• cieszy to że Legia wzmacnia sztab,to może zaowocować
                              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Talib
                                cieszy to że Legia wzmacnia sztab,to może zaowocować
                                Dokładnie. Szczególnie cieszy mnie zatrudnienie fizjologa. Wdowczyk chyba w końcu zrozumiał, że sam wszystkiego nie pociągnie na dłuższą mete i się trochę podzelił kompetencjami, Myśle, że wyjdzie to nam na zdrowie
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X