Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffi
    emjot - możesz nie uzywać liczby mnogiej
    mogę

Wisła pany Cracovia dziady. Taka jest istota rzeczy. amen

Komentarz

• Sharn, a ona nie pojechała z nim do tej Turcji?
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa
        Sharn, a ona nie pojechała z nim do tej Turcji?
        A jak będzie kręcić Złotopolskich z Turcji?
        bez podpisu

Komentarz

• normalnie, zawsze cos moze sie niespodziewanego w serialu wydarzyc np. jakis grubszy melanz, kilku najebanych typkow, samochod i rozkmina o tureckim kebabie, hop siup i chcesz czy nie plan zdjeciowy musi sie do Turcji przeniesc

Komentarz

• Poza tym tureccy beje (to taki tytul szlachecki w krajach muzulmanskich) duzo placili za slowianskie niewolnice angazowane do swoich haremow. Co prawda blondynka nie jest, ale pewnie uzebienie ma w komplecie, wiec za dwa tluste wielblady by poszla (plus jeszcze pek daktyli)

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrek91
              Ja osobiscie chcialbym Bieniuka albo Radomskiego. Co do tego pierwszego: Jak mu idzie w Turcji?
              Bieniuk razem z Dziewickim są podstawowymi graczami Antalyasporu.
              Obaj o ile się nie myle zagrali we wszystkich meczach tej rundy, a Dziewicki pełne 90 minut w każdym.
              Legia Warszawa

Komentarz

• Obrońca Wisły na celowniku Legii
                Dziennik /08:00
                Piłkarz Wisły Płock Paweł Magdoń znalazł się w orbicie zainteresowań Legii Warszawa, która poszukuje stopera - czytamy w "Dzienniku".
                - Przyznaję, że miałem telefon z Legii - mówi Magdoń. - Nie mogę powiedzieć, kiedy. Zdradzę tylko, że było to wstępne zapytanie bez żadnych konkretów. Odpowiedziałem, że jestem zainteresowany ofertą, i to bardzo. Gra w Legii to duże wyzwanie.

- Po występach w reprezentacji w Emiratach i w meczu z Górnym Śląskiem nabrałem pewności siebie. Kiedy usłyszałem, że chwali mnie ktoś taki, jak Leo Beenhahher czy Bogusław Kaczmarek, to poczułem się doceniony. Jestem gotowy na ciężką pracę, bo widzę, że to ma sens. Wiem, że Legia to specyficzny klub, w którym nie wszyscy potrafią poradzić sobie z ogromną presją. Ale ja czuję, że podołam - dodał najlepszy w rundzie jesiennej piłkarz ostatniej drużyny w tabeli Orange Ekstraklasy.
                Więcej w "Dzienniku"
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Ten Magdoń, to jak dla mnie porażka. Mam nadzieje, ze info z nim to jakiś pic na wodę, bo to jeden z najbardziej drewnianych defensorów. W Wiśle Płock kilka razy pokazał próbkę swoich "możliwości"
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Perspektywa Magdonia faktycznie przeraza.
                    A odnosząc się ogólnie do pomysłu ściągnięcia central defender from Poland to trochę mnie to dziwi gdyż powszechnie wiadomo ze dobrych środkowych mamy jak na lekarstwo, a w polskiej lidze ich porostu nie ma.
                    Dla mnie jedyny kandydat to Radomski, bo Austria się ponoć posypała, choć jest on środkowym obrońcą chyba od roku,wcześniej cala karierę był defensywnym, co dla mnie tez by było atutem, bo może tez przy dobrej postawie Dicka zastąpić Surmę, co wyszłoby moim zdaniem grze Legii na zdrowie.
                    Drugi powazny kandydat to może być chyba Jop, bo grzeje w Rosji lawę, ale jakoś nie jestem przekonany.

Kończąc mój gdybalniczy wywód i tak skłaniałbym się ku Iliewowi pewny plac w kadrze Bułgarii robią na mnie spore wrażenie.

Komentarz

• Myślę że Jop to akurat za dużo $$$ by sobie życzył za granie u nas.
                      Bosacki to jest realny czy nie?
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Jop opłacany jest ruskimi dolarami więc nie ma szans na zarobek nawet zbliżony do tego co może zaoferować Legia, Bosacki był realny po mundialu, wahał się czy zostać i miał oodstępne 100 tys €, teraz Lech z nim podpisał nowy kontrakt i koniec tematu, inna sprawa czy on naprawdę jest taki dobry (rundę miał teraz kiepską), sądzę że nawet w wypadku odejścia to prędzej do Niemiec niż do nas...

jak dla mnie najlepszą opcją byłby Kriżanac (on coś gra wogóle w tej Rosji?), chociaż patrz przypadek Jopa i ka$$y

Komentarz

• ale jest jeszcze kwstia tego ze Jop do nie dawna grał w kadrze i moze sie okazac ze jast na tyle ambitny ze zrezygnuje z kaski i bedzie chcial sie odbudowac w Polsce i poprzez kadre wypromowac gdzies znowu.

Komentarz

• za Boyę chcą już tylko 300 tys., niedługo nam będą chcieli dopłacać za niego. On musi być naprawdę tragiczny - zresztą mu źle z mordy patrzy Taki drugi Łatarrra, mówię wam.
                            Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                            ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                            Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                            Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Zamieszczone przez Snoopy
                              Taki drugi Łatarrra, mówię wam.
                              Oby

tyle zeby mu jakos porzadnie ten kontrakt skonstruowałi a nie tak jak Latarze...

zawsze lepiej miec jednego napadziora wiecej niz mniej...

a co do Magdonia, to jakos ten typ mi nie pasuje wolałbym np Bosackiego(ale ten ponoc nie na sprzedaz) niby wysoki moglby sie przydac do rogów(w ataku i obronie) lecz jak kazdy wysoki malo zwrotny(choc przyznam nie widzialem ani jednego jego meczu) ale tak jakos mam mieszane uczucia w zwiazku z nim ale jak juz bedą go chcieli w obronie to mam nadzieje ze przemyslą to dokladnie... bo kolejnego drewna to juz bym nie zniosl
                              Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• Zamieszczone przez Przegląd Sportowy
                                Legia powiększa sztab. Edward Klejndinst ma stworzyć bank informacji. Poszukiwany jest dyrektor ds. rozwoju sportowego, współodpowiedzialny za transfery. A Marek Jóżwiak nadal będzie odpowiadał za skauting. Zimowy budżet transferowy Legii został ustalony na kwotę około 2 milionów euro. Jej większa część została już rozdysponowana. 600 tys. zapłacono Widzewowi za Bartłomieja Grzelaka, do tego doszły koszty wykupienia Rogera, Herberta Dicka i ich nowe kontrakty. Podwyżkę otrzymali Dickson Choto i Maciej Korzym, którzy przed wyjazdem na urlopy przedłużyli swoje umowy.
                                - Na pewno proporcje zostały zachwiane - mówi trener Dariusz Wdowczyk, nawiązując do zbyt dużej liczby obcokrajowców w drużynie. Stąd pomysł, aby teraz sprowadzać Polaków. Mimo tego nadal w kręgu zainteresowań warszawskiego klubu pozostaje defensor CSKA Sofia i reprezentacji Bułgarii - Walentin Iliew. Jego ewentualne pozyskanie uzależnione jest nie tylko od kwoty, jaką trzeba za niego zapłacić (500 tys. euro), ale i wytransferowania Hugo Alcantary. Tyle, że dla Brazylijczyka na razie brak propozycji.

Iliewa kilka tygodni temu obserwował Edward Klejndinst, który ma wzmocnić sztab szkoleniowy Legii i pomagać Wdowczykowi. - Sprawa jeszcze nie jest przesądzona - powiedział członek Rady Nadzorczej KP Legia Paweł Kosmala. Na zatrudnienie byłego trenera Zagłębia Lubin naciska sam szkoleniowiec Legii, który chciałby skoncentrować się na prowadzeniu zespołu i zyskać do pomocy kogoś doświadczonego.

Włodarze klubu nie podjęli jeszcze decyzji personalnych w sprawie dyrektora ds. rozwoju sportowego. Taka osoba miałaby nie tylko współpracować z trenerem, ale także zajmować się sprawami transferowymi i procesem szkolenia od grup juniorskich do zespołu rezerw. - W tym przypadku nie ma pośpiechu, spokojnie analizujemy rynek, choć chcielibyśmy to załatwić w miarę szybko – dodaje Kosmala.

Polski rynek w tym zakresie jest ubogi. Nie można wykluczyć, że warszawianie spróbują porozumieć się z Janem Urbanem czy Mirosławem Trzeciakiem, którzy byliby idealnymi kandydatami na to stanowisko i co najważniejsze, są odpowiednio przygotowani. - Na razie się nad tym zastanawiamy - mówi Kosmala.

Wszystkie wspomniane ruchy mają zakończyć się przed inauguracją rundy wiosennej polskich rozgrywek. Kibice mogą liczyć na jeszcze jeden transfer. Ma to być polski obrońca, ale grający poza granicami kraju. Sprawa ma się wyjaśnić po powrocie trenera Wdowczyka z urlopu. - Stawiamy na konsolidację. Mamy dobrych piłkarzy, którzy potrafią grać w piłkę. Wierzę, że ich umiejętności wystarczą, aby obronić tytuł mistrzowski. Działamy tak, aby stawać się coraz bardziej profesjonalni. O nowym zawodniku nie chciałbym mówić, bo to jeszcze nic pewnego - zapewnił Kosmala.

Zatrudnienie Klejndinsta nie oznacza, że - jak sugerowały niektóre media - z pracą pożegna się Marek Jóźwiak. - Nic nie wiemy o tym, jakoby mielibyśmy rozwiązać kontrakt z Jóźwiakiem. Klejndinst miałby raczej zająć się organizacją banku informacji o rywalach i być asystentem Wdowczyka.
                                "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

Pracuję...
                                X