Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    No, chyba jasne jest, że myślami będzie gdzie indziej?

ZDECYDOWANE NIE DLA RYBUSA NAWET NA ŁAWIE. Niech gra Żurek czy inny Jagiełło.

Mam nadzieję, że dla Skorży Rybus przestał istnieć.

Brawo pedały z zarządu.
    Typowe bełchatowskie podejście.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Pamiętacie 96 rok? Ćwierćfinał LM i wyprzedaż, a sezon 1996/1997 grany 12 zawodnikami. Niektórzy, co tak teraz na forum i w komentarzach na stronach przeżywają, to wtedy na zawał zeszliby.

Komentarz

• Po pierwsze jeśli wrócił do Warszawy to kontrakt nie wszedł jeszcze w życie.
        Po drugie zapewne została zapisana klauzula, że w razie kontuzji w dwumeczu kontrakt nie wchodzi w życie.
        Po trzecie jeśli określono, że umowa wchodzi w życie 23 lutego to do tego dnia Rybus jest zawodnikiem Legii i powinien wywiązywać się ze swojej pracy.

Też jestem zdania, że Rybus nie powinien pojawić się na boisku w najbliższych spotkaniach.

Komentarz

• Po czym taki lament? Skoro dla Macka licza sie najbardziej pieniazki ktore moze miec od zaraz to krzyz na droge - bedzie doskonalil swoje umiejetnosci na Kaukazie; Legia inkasuje ladna sumke; a my nadzieje na jakis transfer...

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
            Czemu? Wole miec goscia ktory odstawiac nogi nie bedzie(Zyro, Jagiełło, Wolski), niz goscia ktory myslami bedzie zupelnie gdzie indziej i jednoczesnie bedzie na stopki uwazac, zeby mu sie nic nie stało.
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Chyba większość z nas jest pogodzona z tym. Skorża pewnie nie, bo stanął przed faktem dokonanym i ma jeszcze 3 doby do wymyślenia składu na Sporting na nowo. Nie można powiedzieć, że wygląda on tragicznie, ale na pewno nie pieje z zachwytu patrząc na to, że na ławce ma może z 6-7 zawodników zdatnych do gry.

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                uzasadnij, bo wybyła na 1 dzień treningu ustalać kontrakt?
                pomijając to, że Rybus ucieka z naszego okrętu ( ja za nim nie będę płakał), to mając w bani transfer do Rosji, będzie miał problemy z koncentracją i ciśnieniem. Jak dodamy do tego, to, że będzie odstawiał nogę to ja bym nie ryzykował.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
                  Legia inkasuje ladna sumke; a my nadzieje na jakis transfer...
                  Zamieszczone przez Leszek Miklas
                  To się uśmiałem

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                    Czemu? Wole miec goscia ktory odstawiac nogi nie bedzie(Zyro, Jagiełło, Wolski), niz goscia ktory myslami bedzie zupelnie gdzie indziej.
                    Ale skad mozesz wiedziec , ze bedzie odstwiał noge. Przeciez sa odpowiednie klauzule podpisywane, ze w przypadku kontuzji, klub bierze na siebie obowiązki zwiazane z leczeniem takiego delikwenta.
                    Zachowujac pewne proporcje oczywiscie, myslisz ze klubom z Ameryki opłaca sie wypozyczac na miesiac do Anglii takich zawodników jak Henry, Donovan czy Keane czy Beckhama jakis czasu temu na 3 miesiace do Milanu. Nie jesli klub wypozyczajacy nie zabezpieczy odpowiednich klazuli. Klub docelowy tez nie brał by zawodnika, który ma nie dac z siebie 100%.
                    Nie wierz jak zachowa sie Rybus przy ewentualnej grze, jakie sa klauzule spisane miedzy klubami.
                    jestem zdania ze jesli Rybus moze ostatni raz pomóc druzynie to powinien grać.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                      Po pierwsze jeśli wrócił do Warszawy to kontrakt nie wszedł jeszcze w życie.
                      Po drugie zapewne została zapisana klauzula, że w razie kontuzji w dwumeczu kontrakt nie wchodzi w życie.
                      Po trzecie jeśli określono, że umowa wchodzi w życie 23 lutego to do tego dnia Rybus jest zawodnikiem Legii i powinien wywiązywać się ze swojej pracy.

Też jestem zdania, że Rybus nie powinien pojawić się na boisku w najbliższych spotkaniach.

Postawcie się na miejscu np. Koseckiego, który kosztem Ryby zasiądzie na ławie. Nie wkurwilibyście się?

Komentarz

• Oczywiste, że Rybus zagra, nie po to go ***** od razu nie sprzedają
                        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                          pomijając to, że Rybus ucieka z naszego okrętu ( ja za nim nie będę płakał), to mając w bani transfer do Rosji, będzie miał problemy z koncentracją i ciśnieniem. Jak dodamy do tego, to, że będzie odstawiał nogę to ja bym nie ryzykował.
                          jak dla mnie gdybanie, ale zobaczymy co przyniesie czwartek
                          jeśli nawet to na **** wraca na te kilka spotkań, bo klub tak zastrzegł w kontrakcie? myślę, że będzie chciał godnie pożegnać się z Ł3, a Skorża nie mając kłopotów bogactwa wystawia go od początku
                          Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                            Od Ciebie się takiej demagogi nie spodziewałem. Jeżeli nie widzisz różnicy w podpisaniu kontraktu w lutym i realizacji transferu w czerwcu od podpisania kontraktu w lutym i realizacji transferu w lutym - nie mój problem.

Dla mnie to co Legia odstawiła to jest po prostu jeden wielki skandal i gdybym był Skorżą to nie wahałbym się nawet sekundę.
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                              Od Ciebie się takiej demagogi nie spodziewałem. Jeżeli nie widzisz różnicy w podpisaniu kontraktu w lutym i realizacji transferu w czerwcu od podpisania kontraktu w lutym i realizacji transferu w lutym - nie mój problem.
                              Chillout, nie chodziło mi o takim podejsciu luty-czerwiec.
                              Raczej, o to, ze skoro formalnie zawodnik nie jest juz piłkarzem naszego klubu, to kij mu w oko.

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                              Dla mnie to co Legia odstawiła to jest po prostu jeden wielki skandal
                              Zgoda

Komentarz

• Jak to nie jest formalnie piłkarzem naszego klubu? Jakby nim nie był to zostałby teraz w Turcji.

Komentarz

Pracuję...
                                X