Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem może jestem w błędzie ale co ja na razie widze to Szałachowski radzi sobie spokojnie w ataku. Teraz Grzelak dojdzie i Janczyk posiedzi na ławce i na mistrza.

Komentarz

• a Ja juz widze jak po sezonie wyjeżdza na zachod wielki gwiazdor Grzelak ! Jakby tak bardzo chcial grac w Legii to by nie rozmawial z Zaglebiem.Zresztą nie przechodzi sie z Widzewa do Legii i na odwrot :/

Komentarz

• Zamieszczone przez MrC
        a Ja juz widze jak po sezonie wyjeżdza na zachod wielki gwiazdor Grzelak ! Jakby tak bardzo chcial grac w Legii to by nie rozmawial z Zaglebiem.Zresztą nie przechodzi sie z Widzewa do Legii i na odwrot :/

Facet skąd Ty się urwałeś ??

Człowieku... Ile masz lat? To jego praca- Ty też jak dają Ci więcej u odwiecznej konkurencji pójdziesz tam pracować. Innym tego prawa odmawiasz?
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez MrC
          a Ja juz widze jak po sezonie wyjeżdza na zachod wielki gwiazdor Grzelak ! Jakby tak bardzo chcial grac w Legii to by nie rozmawial z Zaglebiem.Zresztą nie przechodzi sie z Widzewa do Legii i na odwrot :/
          A dlaczego miałby tak bardzo chcieć grać w Legii skoro nie jest jej kibicem i traktuje swój przyszły klub jako odskocznię do kariery na zachodzie? A że jest ambitny i nie chce poprzestawać na klubie, który odpada z pucharów z przeciętniakiem austriackim, to tylko dobrze o nim świadczy.

Komentarz

• Póki co do Grzelaka nie jestem przekonany. Mam nadzieję, że się mylę i będę mógł przyznać rację tym wszystkim, którzy są bardzo zadowoleni z jego transferu.

Komentarz

• Ja też nie jestem do Grzelaka przekonany ani nie jestem bardzo zadowolony z jego transferu. Ale do kurwy nędzy każdy skórokop [no prawie ] będzie lepszy niż Nędza

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
                Zamieszczone przez MrC

Facet skąd Ty się urwałeś ??

Człowieku... Ile masz lat? To jego praca- Ty też jak dają Ci więcej u odwiecznej konkurencji pójdziesz tam pracować. Innym tego prawa odmawiasz?
                23 ale w lipcu skoncze 24,jesli to cie tak bardzo interesuje ( co to ma wspolnego z tematem?)
                Co do pracy mojej to gadasz glupoty....

Wole w Legii zawodnika ktory pogra pare lat a nie traktuje Naszego klubu jako Tylko odskoczni i przy najblizszej mozliwej okazji ucieknie na zachod (przyklad Outtary)

Komentarz

• nie ucieknie no chyba, ze ktos będzie skłonny wydać na niego 2,5 mln euro
                  btw. tak jak daimos mowil : Piłkarz to dziwka.
                  taki zawód... jezeli dostałbys propozycje gry w Widzewie bądz Lecha za 6 razy więcej... jestem pewny, ze skusiłbyś się.
                  na prozno szukac piłkarzy typu Maldini,Puyol,Raul czy Terry.

Komentarz

• Zamieszczone przez MrC
                    Wole w Legii zawodnika ktory pogra pare lat a nie traktuje Naszego klubu jako Tylko odskoczni i przy najblizszej mozliwej okazji ucieknie na zachod (przyklad Outtary)

To tylko tu :

http://forum.legialive.pl/viewtopic....678&start=3465

bo gdzie indziej nie widzę takich :O

PS.Nawet zresztą tam niejaki Mariano jest co najmniej podejrzany :P
                    ...ta ziemia do Polski należy
                    choć Polska daleko jest stąd,
                    bo wolność krzyżami się mierzy
                    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Wole w Legii zawodnika ktory pogra pare lat a nie traktuje Naszego klubu jako Tylko odskoczni i przy najblizszej mozliwej okazji ucieknie na zachod (przyklad Outtary)
                      Myślę jakbyś chciał tymi kryteriami (czyt. miłością do klubu) się kierować to w Legii zbyt wielu piłkarzy by nie zostało.

Komentarz

• MrC ma po prostu dusze romantyka.. hehe

Spokojnie.. Naiwnosc to jak najbardziej uleczalna choroba.

Grzelak nawet jak zrobi wiosna furore i strzeli tysiacpincet bramek, i beda go chcialy najlepsze drugoligowe druzyny z Anglii, a sam zawodnik bedzie sie slinil na mysl o rywalizacji w lidze z Rasiakiem, to Legia po pierwsze na tym nie straci. Po drugie konkretnie zarobi. A po trzecie.. to skonczcie pierdolic. Leb mnie boli po wczorajszym..
                        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                          MrC ma po prostu dusze romantyka.. hehe

Spokojnie.. Naiwnosc to jak najbardziej uleczalna choroba.

Grzelak nawet jak zrobi wiosna furore i strzeli tysiacpincet bramek, i beda go chcialy najlepsze drugoligowe druzyny z Anglii, a sam zawodnik bedzie sie slinil na mysl o rywalizacji w lidze z Rasiakiem, to Legia po pierwsze na tym nie straci. Po drugie konkretnie zarobi. A po trzecie.. to skonczcie pierdolic. Leb mnie boli po wczorajszym..
                          Krótko, dosadnie i na temat

Zamiast się cieszyć, że zawodnik naszego największego rywala (nie chodzi mi teraz o walkę o MP) woli grać u nas to narzekają ludziska. Kurde Dziekanowski kiedyś nie powinien był grać w Widzewie, a grał, a potem wrócił do Warszawy i grał w Legii. Był Warszawiakiem i jakoś nikt z tego tragedii nie robił :/
                          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• tak jak daimos mowil : Piłkarz to dziwka
                            Powiem więcej , normalny , przeciętny człowiek - to dziwka
                            IDZIE DO TEJ ROBOTY , GDZIE MU LEPIEJ PŁACĄ

Komentarz

• Zamieszczone przez brzozowy
                              tak jak daimos mowil : Piłkarz to dziwka
                              Powiem więcej , normalny , przeciętny człowiek - to dziwka
                              IDZIE DO TEJ ROBOTY , GDZIE MU LEPIEJ PŁACĄ
                              :O
                              Brak mi słów.
                              Będę dziwką.
                              Legia
                              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Liczby Grzelaka:

0 - tyle kartek zobaczył grając w Widzewie

1 - tyle rozegrał oficjalnych meczów w kadrze

2 - w tylu meczach zdobywał jesienią bramki

2 - tyle bramek zdobył w reprezentacji Polski

3 - tyle razy jesienią wchodził na boisko z ławki

4 - tyle bramek strzelił w rundzie jesiennej

5 - w tylu klubach grał w swojej karierze

6 - tyle bramek zdobył łącznie w I lidze

6 - tyle miał lat, gdy zaczął treningi piłkarskie

9 - z takim numerem zagrał w reprezentacji

12 - w tylu meczach łodzian strzelał dwa gole

13 - tyle meczów rozegrał w rundzie jesiennej

18 - tyle miesięcy spędził jako gracz Widzewa

18 - z takim numerem grał w Widzewie

20 - tyle miał lat gdy debiutował w ekstraklasie

20 - tyle bramek strzelił w poprzednim sezonie

24 - tyle łącznie bramek zdobył dla Widzewa

25 - tyle ma lat obecnie

26 - tyle łącznie rozegrał meczów w I lidze

32 - tyle meczów zagrał w poprzednim sezonie

42 - na tyle miesięcy podpisze umowę z Legią

985 - tyle minut grał w lidze w tym sezonie

2 795 - tyle minut grał poprzednim sezonie

12 000 - tyle miesięcznie zarabiał w Widzewie

31 500 - tyle ponoć będzie zarabiał w Legii

200 000 - tyle Widzew za niego zapłacił

2 300 000 - tyle Widzew zarobi na transferze