Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia jest klubem, który zawsze jest na topie i siłą rzeczy nie jest realne zbudowanie jedenastki z samych piłkarzy, którzy mają w sercu eLke. Grzelak, jeżeli dojdzie do skutku jego transfer, będzie bardzo fajnym wzmocnieniem, w obliczu naszych gwiazd w ataku.

Czekamy na obrońce teraz
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
      a tymczasem:

Zamieszczone przez wislakrakow.com
      Udało nam się dotrzeć już listy transferowej Wisły na której znalazło się dziewięciu piłkarzy. - Jest na niej kilku piłkarzy, którzy odnosili z Wisłą sukcesy - mówi Adam Nawałka zastrzegając, że lista może ulec zmianie.

Na liście znaleźli się:
      Branko Radovanović
      Paweł Kryszałowicz
      Hristu Chiacu
      Jacek Paszulewicz
      Marcin Juszczyk (wypożyczenie)
      Adam Piekutowski
      Tomasz Dawidowski
      Paweł Kaczorowski
      Marcin Kuźba
      Maciej Stolarczyk

W przypadku Stolarczyka sytuacja jest wyjątkowa, bo to zawodnik zgłosił chęć odejścia z klubu. Dlatego znalazł się na liście.
      oprócz tego Kłosowi się kończy kontrakt... i cały czas uważam że mógłby u nas jeszcze sezon-dwa pograć... Radovanović kilka bramek strzelił na początku, potem jakby zniknął

czy kaczorowski to jakiś mecz tam wogóle zagrał?
      Na tej liscie brakuje jeszcze conajmniej pieciu zawodnikow...

Komentarz

• W świetle powyższych wypowiedzi, ciekawi mnie zjawisko waszej niechęci do Kaczorowskiego

widocznie jeżeli piłkarz jest przydatny do waszego zespołu uchodzi mu mówić o Was ku..wy, jeżeli nie to patrz casus Kaczorowskiego

ale nie będę już drążył tematu, bo niektórzy z Was nie wytrzymują ciśnienia

z mojej strony w tym temacie koniec

Komentarz

• Zamieszczone przez daniil
          W świetle powyższych wypowiedzi, ciekawi mnie zjawisko waszej niechęci do Kaczorowskiego

widocznie jeżeli piłkarz jest przydatny do waszego zespołu uchodzi mu mówić o Was ku..wy, jeżeli nie to patrz casus Kaczorowskiego

Narazie to Ty jestes najbardziej ściśnieniwoany
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Grzelak potwierdzony

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa potwierdziło doniesienia mediów, że wczoraj odbyły się rozmowy przedstawicieli władz Legii oraz Widzewa Łódź w sprawie przejścia do naszego klubu zawodnika Bartłomieja Grzelaka.

"Z satysfakcją informujemy, że kluby uzyskały porozumienie, co do warunków transferu. W przyszłym tygodniu zawodnik przejdzie testy medyczne i w przypadku ich pozytywnych wyników KP Legia Warszawa zwiąże się z Bartłomiejem Grzelakiem 3,5-letnim kontraktem począwszy od dnia 1 stycznia 2007 roku" - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

- Cieszę się, że dołączy do nas jeden z najbardziej wyróżniających się i utalentowanych napastników w polskiej lidze. Dzięki temu będziemy mieli większą rywalizację w linii ataku. Liczymy także, że kibice Legii dobrze przyjmą piłkarza, który chce walczyć o trofea dla naszego klubu w polskiej lidze, jak i w europejskich pucharach – powiedział Piotr Zygo, Prezes Zarządu KP Legia Warszawa.

Źródło: Legia.pl
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez daniil
              W świetle powyższych wypowiedzi, ciekawi mnie zjawisko waszej niechęci do Kaczorowskiego

gwarantuje Ci ze jak wyciagniesz film na ktorym Grzelak z dzika radoscia bedzie krzyczal ze Legia to k na naszym stadionie to bedziemy inaczej rozmawiac, jak na razie to poza tym ze nam opowiedziales historyjke z dupy wzieta to nic ciekawego sie dowiedziec nie mozna

a w ogóle kasus kaczorowskiego sie ma do Grzelaka jak dupa do trabki

Komentarz

• A tak wogole to skonczcie pierdolic a jakichkolwiek sentymentach klubowych.
                Przeciez nie od dzis wiadomo ze kazdy grajek to dziwka. Wiec co Was tak dziwi?

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
                  Piotrus jest prawilny
                  Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zamieszczone przez Julek
                    Zamieszczone przez daimos
                    Piotrus jest prawilny
                    Prawilne drewno.

co nie zmienia faktu, ze bramki w Zabrzu oraz bramki z Szachtarem mu nie zapomne

Komentarz

• w ŁKS-ie pewnie śpiewał Broendby z kolegami w szatni

fajnie że przychodzi.
                      w ostatnich latach odpuscilismy Żurawskiego, Jelenia i Matusiaka. Teraz ich następcą w OE może zostać Grzelak ... oby mu sie powiodło

osobiście nie mam o nim wyrobionego zdania, za mało razy goscia widziałem.
                      ciekawe czy upadł temat Boyi. Bo licząc z Grzelakiem dalej mamy 1,5 napastnika
                      na pohybel wszystkim

Komentarz

• A ja mysle ze wiecej nie potrzeba: Grzelak, Wlodarczyk, Janczyk, Korzym i czasami Junior. Co do Grzelaka to bardzo dobra decyzja, jezeli wyroznial sie w tak slabo kadrowym Widzewie to u nas powinien naprawde blyszczec. (chodz zdazaja sie wyjatki)

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrek91
                          A ja mysle ze wiecej nie potrzeba: Grzelak, Wlodarczyk, Janczyk, Korzym i czasami Junior. Co do Grzelaka to bardzo dobra decyzja, jezeli wyroznial sie w tak slabo kadrowym Widzewie to u nas powinien naprawde blyszczec. (chodz zdazaja sie wyjatki)
                          No jednym z tych wyjątków jest Włodar. Przypomnę, że też przyszedł z Widzewa.
                          Legia
                          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Tak naprawdę Grzelak stanowi dla mnie wielką niewiadomą. W tym sezonie nie pokazał zbyt wiele (można to także tłumaczyć kontuzją). Głównie, dobrą reputacje wyrobił sobie poprzez występy w drugiej lidze. Naprawdę jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzi w takim zespole jak Legia, gdzie presja jest nieporównywalnie większa, no i miejsce w pierwszym składzie wcale nie w 100 procentach zapewnione.
                            Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=13161

No i ciekawe - czy to prawda? A jak prawda to czy koleś niepoważny czy chciał rzutem na taśmę ugrać sobie więcej?
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• IMO poszedł na pałe i walnął kwotę z kosmosu. Jeśli by się Zagłębie zgodziło miałby forsy jak lodu. Jak nie, miał umowę z Legią w garści. Jak na mnie postąpił racjonalnie, bo miał szansę ugrać gigantyczną kasę a niczym nie ryzykował...

Komentarz

Pracuję...
                                X