Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• robi sie ciekawie...
    ciekawy jestem tylko jak sprostuje Grzelak słowa które wypowiedzial kilkanascie dni temu ze do Legii nie ali mu sie za bardzo poniewaz nie jest to jego ulubiony klub
    albo to jak niejaki Pan Grzelak spiewał przyspiewki po spotkaniach Widzewa "Legia to st ** kur** !??

Komentarz

• Nie musi nas kochać ,niech dobrze gra i mi starczy.

Kaczorowe hity byłyby przesadą ale o ile pamięć mnie nie myli nic takiego nie miało miejsca ? - w każdym razie ja nie słyszałem , a pewnie byłoby rozdmuchane troszeńke
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• To ciekawe jak naprawdę Legia Podpisze kontrakt z Grzelakiem. Na pewno więcej się dowiemy z rannych gazet.

Komentarz

• LCP/PS:
          Według "Przeglądu Sportowego" Bartłomiej Grzelak już dziś podpisze kontrakt z Legią. Menedżer piłkarza Dragan Popović podchodzi jednak do tego ostrożnie, bowiem jego klient już raz miał "na pewno" zmienić barwy i trafić do Zagłębia Lubin. Tak jeszcze kilkanaście dni temu twierdził zarówno piłkarz, jak i Popović oraz samo Zagłębie. Ale Widzew nie zgodził się na pieniądze proponowane przez lubinian. A potem pojawiła się również oferta z Wisły Kraków.

– Dlatego teraz się asekuruję, zostawiając jeden procent, bo co prawda wczoraj w Warszawie wszystko zostało przez nas ustalone, ale stosowne umowy podpisywać będziemy w piątek. Nie sądzę jednak, żeby transfer miał nie dojść do skutku – twierdzi agent napastnika. O ile piłkarz szybko dogadał się z warszawskim klubem, o tyle negocjacje między Legią a Widzewem dopiero w ciągu ostatnich dni nabrały przyspieszenia. Na szybkie zakończenie rozmów w sprawie sumy odstępnego naciskał przede wszystkim sam Grzelak, który chciał mieć wyjaśnioną sprawę transferu przed wylotem na wakacje do ciepłej Brazylii. – W poniedziałek wyjeżdżam na urlop i wolałbym już wtedy wiedzieć‚ czy zostaję w Widzewie‚ czy będę grał w innym klubie – mówił wczoraj, chociaż sam wykluczył dalszą grę w łódzkim zespole, co też potwierdził Zbigniew Boniek, jeden z szefów łódzkiego klubu. Członek zarządu Widzewa wczoraj rano spotkał się w Warszawie z trenerem Legii Dariuszem Wdowczykiem. Celem było oczywiście ustalenie kwoty odstępnego, która wyniesie około 600 tysięcy euro. To prawie dwa razy więcej, niż oferowało Zagłębie i właśnie dlatego meldowany wcześniej jako formalność transfer nie doszedł ostatecznie do skutku. Nie zmienią się za to warunki, jakie dla Grzelaka wynegocjował Popović. Piłkarz w stolicy może liczyć na pensję w wysokości nawet ponad 100 tysięcy euro, czyli tyle samo, ile obiecywali w Lubinie. Jednak nie będzie oczywiście najlepiej zarabiającym zawodnikiem mistrzów Polski, bo na przykład Piotr Włodarczyk zarabia 20 tysięcy euro więcej.

Nagłe przyspieszenie rozmów i dzisiejsza finalizacja to również inicjatywa Wdowczyka, który już w sobotę udaje się na wczasy i też chciałby wiedzieć, czy będzie mieć do dyspozycji nowego napastnika. Innym powodem pośpiechu był fakt, że od nowego roku szkoleniowiec przestaje pełnić obowiązki dyrektora sportowego Legii, a zanim jego następca zabrałby się do pracy, na spektakularny transfer mogłoby już być za późno. Trener mistrzów Polski rozmawiał z Grzelakiem już kilka dni temu i to nie o urlopie, ale przede wszystkim o oczekiwaniach wobec nowego reprezentanta Polski. – Muszę przyznać‚ że jestem bardzo zbudowany słowami Wdowczyka. Trener Legii szczegółowo przedstawił mi wizję drużyny i rolę, jaką miałbym w niej odgrywać. Widać było‚ że doskonale się orientuje jeśli chodzi o moją osobę i wie, na co będzie mógł liczyć w przypadku transferu – relacjonuje Grzelak, który jednak nie uczestniczył w ostatecznych negocjacjach.
          Nie wiem co mam myśleć jeśli ten transfer rzeczywiście dojdzie do skutku. Z jednej strony ma duże umiejętności techniczne, dobrze się zastawia itp. Jednak z drugiej strony jest podatny na kontuzje i przede wszystkim skutecznością nie grzeszy.

Komentarz

• ciekawe ze jeszcze niedawno spiewal z kibicami 'Legia k...' a teraz tak chetnie do was przychodzi

Komentarz

• Dzięki za tę wstrząsającą informację. Saganowski nie gorsze rzeczy śpiewał za młodu
              PS To wam jedynie chłopaki zostało
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                PS To wam jedynie chłopaki zostało
                chciałbys.........

Komentarz

• http://youtube.com/watch?v=FVP3iiLCSEo kompilacja jego bramek w II lidze. Jednak cos tam potrafi...

Komentarz

• No to chyba powtarza Wam się casus Kaczorowskiego

Komentarz

• Wy sie lepiej martwcie zeby Wam sie casus drugiej ligi nie powtorzyl...

Komentarz

• Zamieszczone przez majak
                        http://youtube.com/watch?v=FVP3iiLCSEo kompilacja jego bramek w II lidze. Jednak cos tam potrafi...
                        spoko jest ziom. Dzięki za to.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos

Wy sie lepiej martwcie zeby Wam sie casus drugiej ligi nie powtorzyl...
                          lepiej już kibicować drużynie w 2 lidze niz drużynie, która ma w swoim składzie piłkarzy, którzy jeszcze nie dawno mówili o niej "k..wa"

Komentarz

• Zamieszczone przez daniil
                            No to chyba powtarza Wam się casus Kaczorowskiego
                            chcielibyscie

i to bardzo
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez daniil
                              Zamieszczone przez daimos

lepiej już kibicować drużynie w 2 lidze niz drużynie, która ma w swoim składzie piłkarzy, którzy jeszcze nie dawno mówili o niej "k..wa"

dorosnij dzieciaku.

EOT.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
                                Zamieszczone przez daniil
                                Zamieszczone przez daimos

dorosnij dzieciaku.

EOT.
                                przestań w Widzewie są tylko widzewiacy z krwi i kości

Swoja droga spiewac z piłkarzami o innym klubie i jeszcze się tym chwalić
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X