Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [quote]zgodzę się w 100%, wiadomo jak jest ale Sagana jako jedynego będę bronił, zreszta sam udowodnił że dobry jest będąc jednym z najlepszych strzelców (zarówno liga jak i PUEFA) a grając w Vitorii, ktora spadła... a co do narzekania to prawda jest jednak taka że Sagan od początku sezonu szansy specjalnie w meczu nie dostał[/quo

Na razie za dużo sobie nie pograł w Troyes ale miejmy nadzieje że zacznie więcej grać i oczywiście strzelać bramiki bo po to go tam sprowadzili.
    A 8 Dnia Bóg Stworzył IRON MAIDEN!!!

Komentarz

• Sagan to sobie w Troyes w ogóle nie pogra (nawet na ławie nie siada obecnie) bo poszedł na wojnę z trenerem i póki ten sięnie zmieni, to Sagan nie ma szans na grę. "Chyba że ktoś ze składu umrze" by posłużyc się cytatem z pewnego trenera Legii.

Boniek sprzedaje Grzelaka do Legii
      Życie Warszawy/MS /07:43

Bartłomiej Grzelak jest bliski podpisania kontraktu z Legią. Stołeczny klub dopiero za trzecim razem zdołał zwabić do Warszawy 25-letniego napastnika.
      Przedstawiciele KP Legia prowadzili rozmowy ze Zbigniewem Bońkiem i samym piłkarzem. Boniek zażądał wówczas (w październiku) miliona euro za widzewiaka. Później do walki o Grzelaka włączyło się Zagłębie Lubin. Trener Czesław Michniewicz namówił napastnika Widzewa do gry w miedziowym klubie. Cena, jaką oferowało Zagłębie, wynosiła 430 tys. euro.

Legia jest dziś gotowa wyłożyć za piłkarza 600 tys. euro. I za tyle Boniek może pozbyć się Grzelaka z Widzewa.
      – Prowadziłem rozmowy i z Grzelakiem, i z Bońkiem. Umawiałem się ze Zbyszkiem, że zatelefonuje do mnie i porozmawiamy, chyba że sam Grzelak boi się przyjść do Legii i woli Zagłębie – stwierdził w rozmowie z "ŻW" Wdowczyk.
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
        oczywiście że to kolejny Władeczek, ale lekko udoskonalony. Odrobinę lepsza technika, dużo lepsza gra głową i zastawianie się. Jak dla mnie to zawodnik o małym talencie, który kiedyś był strasznym drewniakiem, ale ciężką pracą co nieco osiagnął i poprawił w grze.
        zagadzam sie w 100 %, co nie zminia faktu ze i tak bylby obecnie naszym najlepszym napastnikeim bo trudno nie byc leszym od drewnianego tej jesieni Janczyka i Nedzy

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzpac
          Zamieszczone przez Kepke
          Pchają się po tego Grzelaka jak by on dobry był...rozejrzeć się w niższych ligach...!
          gwarantuje Ci ze jest dobry... nawet bardzo dobry... dla mnie zawodnik z największymi możliwościami jaki gra w Polsce (jeszcze ich nie zdąrzył pokazać, ale wystarczy być srednio dobrym obserwatorem zeby to zauważyć)... ale to takie moje luźnie przemyslenia bo zapewne jestem nieobiektywny...
          Moze jest dobry ale czy warto za niego dawać 600 tys? Jeżeli go kupią to mam nadzieje że nie bedą to (znowu) wyrzucone pieniądze w błoto.

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
            i teraz najlepsze, 24 lata:
            I liga rumuńska: 40 meczów - 6 bramek
            II liga rumuńska: 51 meczów - 14 bramek
            kolejny wirtuoz
            I to jaki?? Po prostu światowa klasa. Chłopak młody a zatem perspektywiczny, bajeczna technika i szybkość. Jak na swój młody wiek duzo meczów w pierwszej lidze rumuńskiej. Pewnie znowu jakiś chłopaczek z którym później zerwiemy kontrakt za słaba gre albo za szalenie po dziurawych polskich drogach.

Komentarz

• a tymczasem:

Zamieszczone przez wislakrakow.com
              Udało nam się dotrzeć już listy transferowej Wisły na której znalazło się dziewięciu piłkarzy. - Jest na niej kilku piłkarzy, którzy odnosili z Wisłą sukcesy - mówi Adam Nawałka zastrzegając, że lista może ulec zmianie.

Na liście znaleźli się:
              Branko Radovanović
              Paweł Kryszałowicz
              Hristu Chiacu
              Jacek Paszulewicz
              Marcin Juszczyk (wypożyczenie)
              Adam Piekutowski
              Tomasz Dawidowski
              Paweł Kaczorowski
              Marcin Kuźba
              Maciej Stolarczyk

W przypadku Stolarczyka sytuacja jest wyjątkowa, bo to zawodnik zgłosił chęć odejścia z klubu. Dlatego znalazł się na liście.
              oprócz tego Kłosowi się kończy kontrakt... i cały czas uważam że mógłby u nas jeszcze sezon-dwa pograć... Radovanović kilka bramek strzelił na początku, potem jakby zniknął

czy kaczorowski to jakiś mecz tam wogóle zagrał?

Komentarz

• Widze że robią niezłe porządki i chcą nieco zaoszczędzić. Taki kuźba wogule nie gra a zbiera niezła kaske. Jeżeli chodzi o kaczora to nigdy go nie lubiałem nawet jak był w Legii a jeżeli chodzi o nazwisko to nie powiem z kim mi sie kojarzy

Komentarz

• z kim z kim ?

z tym Grzelakiem to nie wiem - Canalu nie mam więc nie wiem jak ten gościu gra , widzialem jedynie w skrótach a tam każdy wypada dobrze

przy faktycznej sumie 600 tyś to ... wypada mi sie tylko modlić
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Ojojojoj... za drogo..
                    A co to.. wy bedziecie placic czy jak?
                    Na kogos w koncu te dwie banki musza przeciez wydac.

Skoro Matusiak wybiera sie do Barcelony, to Grzelak pozostaje w tym momencie absolutnym Top One na liscie najbardziej pozadanych polskich zawodnikow (no.. z tych mozliwych do wyjecia).

Wole zaplacic za niego nawet i banke... niz za podobne pieniadze sciagac kolejnych wysmienitych rezerwowych z Brazylii, Serbii, czy tez Zimbabwe.

Grzelak bez watpienia bylby ogromnym wzmocnieniem skladu, a porownywanie go do Wlodeczka jest z deczka niepowazne. Dzieli ich przepasc. Grzelak sie cagle rozwija.. a Nedza.. wiadomo... ciagle rozwija swoja nieskutecznosc i nieporadnosc.

Pytanie tylko czy sam zawodnik jest zainteresowany gra w Legii, bo po tym co donosza gazety jakby nie bardzo..
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zdaje się że Cupiał zaczyna u nas biegać za wzór czyli jak przepłacić i nic nie ugrać.

Obym się mylił...
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• Napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski Bartłomiej Grzelak przejdzie z Widzewa Łódź do Legii Warszawa - dowiedziała się nieoficjalnie PAP. Szczegółów transakcji nie ujawniono.
                        Kluby osiągnęły porozumienie w czwartek wieczorem. Na początku przyszłego tygodnia zawodnik podpisze 3,5 letni kontrakt.

Pierwsze wzmocnienie.

Komentarz

• Wychodzi na to, ze LEgia wygrala pierwsza od na prawde dawna duza bitwe transferowa, i to z Wisla i Zaglebiem. Ciekawe ile Boniek wzial pod stolem

Tak czy tak, na pewno zgodze sie z Arczim ze w kontekscie Wsadeczka jest to wzmocnienie, ale daleki jestem od pisania na czesc Grzelaka piesni pochwalnych. Poczekajmy, Janczyk tez zagral kilka dobrych spotkan...

Komentarz

• Hmm, na forach ogólna radość.
                            Nie znam Grzelaka, więc jeśli ktoś może to proszę o informacje jakie są jego mocne strony ( strzelanie bramek z pewnością do nich nie należy )
                            Zewsząd padają komentarze o jego potencjale, wiec trzeba być dobrej myśli

Komentarz

• Jakos napastnik Grzelak mnie nie przekonuje. Mam nadzieje, ze sie myle. 600 tys. troszke duzo. Matusiaka nie pozyskamy, no to niech bedzie Grzelak...

Komentarz

• Ja czekam na oficjalne potwierdzenie. Jesli okarze się to prawda, to bede miło zaskoczony, bo sam prorokowałem że z tego transferu wyjdą nici. No ale najpierw oficjalne info i dopiero wtedy bedzie się można pokusić o jakieś hurraoptymistyczne komentarze, badź narzekania
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X