Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Endrju
    Zamieszczone przez Kepke
    Zamieszczone przez Endrju
    ze wzgledu na przenosiny do duzego miasta, presje kibiców, zarzadu itd.,
    A niby w Krakowie tego nie ma...
    Ale cos w tym jest, ze rozwineli tam sie Blaszczykowski, Brozkowie, Głowacki...
    Coś czego nie ma u nas.Brożkowi byli podobnie wypożyczani jak Korzym,może po prostu są lepsi...

Komentarz

• A ja kuriozalnie wyzej cenie umiejetnosci Korzyma od Janczyka.

Dawid zastygl a wrecz cofa sie w rozwoju. Cala jesien w jego wykonaniu to jak ogladanie American Pie. Parskanie smiechem i kurwienie na zenujaco niski poziom.
      Nie wiem.. moze kontuzja.. moze media i kibice zrobili za wczesnie z niego polskiego Michaela Owena, ale ten chlopak jest tej jesieni wyjatkowo dretwy.

Pilka odskakuje mu na kilometr. Nie umie jej skleic, nie ma kiwki, techniki, do tego jest przerazajaco wolny. Umie tylko jebnac z dystansu, a i to nie zawsze.. Podoba mi sie ewentualnie jego wyrachowanie i instynkt snajpera. To widac w jego oczach. Jest samolubem w polu karnym i zawsze szuka okazji do jebniecia. No ale cala reszta to niestety piach.. mlody jeszcze, wiec ma u mnie jeszcze resztki zaufania.

Korzym z kolei to zupelne przeciwienstwo Janczyka. Kiwka, bajera, odegranie tylem, szybkosc, hulajdusza... niby fajnie, ale jest typem luzaka z kiepska psycha. Czexsto mu sie nie chce i jak sie zatnie to nie idzie juz do konca. Musi popracowac nad glowa, bo umiejetnosci ma spore. Moze po prostu musi dorosnac.

Fajnie by bylo polaczyc psychike i charakter Janczyka z umiejetniosciami Korzyma. Bylby calkiem w pyte snajper.

Tak czy owak.. Obydwoch zostawilbym w Legii i ciagle dawal im szanse. Jednak nie widze ich w chwili obecnej w pierwszym skladzie.

Oby jednak ktos godny pierwszej jedenastki doszedl tej zimy..
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
        A ja kuriozalnie wyzej cenie umiejetnosci Korzyma od Janczyka.
        Nie jesteś Pan sam, Mistrzu!

Zamieszczone przez arczi
        Korzym z kolei to zupelne przeciwienstwo Janczyka. Kiwka, bajera, odegranie tylem, szybkosc, hulajdusza... niby fajnie, ale jest typem luzaka z kiepska psycha. Czexsto mu sie nie chce i jak sie zatnie to nie idzie juz do konca. Musi popracowac nad glowa, bo umiejetnosci ma spore. Moze po prostu musi dorosnac.
        Dokładnie tak samo to widzę. Pozostaje mieć nadzieję i trzymać kciuki, żeby dorósł.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Teraz każdy pluje na Janczyka. Po przerwie zacznie strzelać bramki i będzie ulubieńcem.

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10
            Teraz każy pluje na Janczyka. Po przerwie zacznie strzelać bramki i będzie ulubieńcem.
            Oby chlopie, oby!
            Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• Mnie ostatnio rozbawia ŻW. Ja nie wiem, że im się chce marnować miejsce na papierze, na spekulacje dotyczące transferu do nas zawodnika za 2 mln euro
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                Mnie ostatnio rozbawia ŻW. Ja nie wiem, że im się chce marnować miejsce na papierze, na spekulacje dotyczące transferu do nas zawodnika za 2 mln euro
                Ty mi powieć ile wydali na transfery, napewno więcej. jak poszprzedają trochę zawodników to co za problem wyłożyć 2mil jak napewno warto.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                  Ciekawe gdzie wypożyczą Korzyma
                  Jesli prawdą jest, ze Wisła zainteresowana jest Chmiestem, to... Odra
                  "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• z Odry odchodzi tez skadinad znany Zjawinski, co prawda to prawie jak napastnik ale kadra w tej formacji im sie kurczy

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                      Mnie ostatnio rozbawia ŻW. Ja nie wiem, że im się chce marnować miejsce na papierze, na spekulacje dotyczące transferu do nas zawodnika za 2 mln euro
                      Przede wszystkim, to ten grajek jest wart ze 2 razy wiecej... I do tego juz widze jak przechodzi, bedac kapitanem Crveny, do Legii...
                      "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                      żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                      w środek meczu, nasze twarze mokną,
                      nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Wisła pozyskała Michała Kałudę (lewy obrońca Zdroju Ciechocinek, 5 lat w SMS Łódź)
                        jak sądzę niewiele Was to obejdzie
                        ale mam pytanie podobno rok temu ten chłopak był u Wasz na testach i omc nie został Waszym piłkarzem, ale się nie dogadano w sprawie odstępnego

ktoś z Was coś wie o tym chłopaku
                        sorry za off ale tematu transfery w lidze polskiej nie ma
                        Wisła pany Cracovia dziady. Taka jest istota rzeczy. amen

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10
                          Zamieszczone przez e(L)egion
                          Ty mi powieć ile wydali na transfery, napewno więcej. jak poszprzedają trochę zawodników to co za problem wyłożyć 2mil jak napewno warto.
                          Taki problem, ze nas na taki transfer nie stać. Nawet gdyby zawodnik był wart tych pieniedzy, to do licytacji stanąłby napewno tez jakiś bogartszy klub i nas spokjnie przelicytował.
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez emjot
                            Wisła pozyskała Michała Kałudę (lewy obrońca Zdroju Ciechocinek, 5 lat w SMS Łódź)
                            ale mam pytanie podobno rok temu ten chłopak był u Wasz na testach i omc nie został Waszym piłkarzem, ale się nie dogadano w sprawie odstępnego

Mikołaj Kałuda

Komentarz

• Zamieszczone przez emjot
                              Wisła pozyskała Michała Kałudę (lewy obrońca Zdroju Ciechocinek, 5 lat w SMS Łódź)

koleś brał udział w zeszłym roku (na 90% w lato przed sezonem 05/06)w teście dla młodych piłkarzy, którzy chcieli grać w Legii / zostali wytypowani przez scoutów.

byłem,widziałem... nic superowego nie pokazał, a specjalnie mu się przyglądałem,bo został MVP finałów mistrzostw Polski U19 (tych,gdzie SMS wygrał, Polonia była druga) Był mocno kiwany przez prawego pomocnika preciwnego zespołu (a to chyba był nie kto inny jak Mikołajczak, właśnie wchodzący do naszej I drużyny )... niezbyt duży, chudy, grał z lewej strony... technika i szybkość jako taka... ale jak wspomniałem, grał słabo w defensywie.
                              może się super rozwinął w tym roku... zobaczymy

pzdr
                              "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
                              "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• Zamieszczone przez LegiaLive
                                Ostatnio nieco ciszej było o Bartłomieju Grzelaku, napastniku Widzewa, którym zainteresowana była m.in. Legia. "Właśnie z Legii dostałem pierwszą ofertę i to nawet trochę dziwne‚ że w mediach przeszła ona jakoś bez echa. Później jednak do konkretnych ustaleń nie doszło. W zeszłym tygodniu Legia znowu zadzwoniła. Miałem taką informację od Zbigniewa Bońka‚ ale jest już za późno‚ sprawa z Zagłębiem poszła za daleko." - mówi Grzelak w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.
                                Pchają się po tego Grzelaka jak by on dobry był...rozejrzeć się w niższych ligach...!

Komentarz

Pracuję...
                                X