Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crolick
    Zamieszczone przez kiubz
    Sagan mial sezon zycia w Portugalii, nie gra we Francji nie ze wzgledow czysto piłkarskich
    A tam, takie pierdolenia

Ciekawe, że jak polski piłkarz wyjeźdza za granicę, to zawsze albo trener się na niego uwziął, albo stawia na swoich pupilków albo [tu wstaw dowolny inny powód]. Jakby był naprawdę lepszy od tych co grają, to czy się lubią czy nie trener wystawiał by lepszego gracza. A że nasi kopacze są po prostu słabi to i ławę grzeją...
    Tak naprawde masz 28 lat,mieszkasz na Czerniakowskiej i jesteś moim najlepszym kumplem? :O Paweł...było gadać,że też tu piszesz a nie sie tyle czasu kryjesz....

PS.Jak zawsze zgadzam się z twoją opinią tylko czesciowo-znaczy to zalezy od konkretnego przypadku
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• DJ_DaMiC - no właśnie wybulili 1,6 mln € a mimo to facet siedzi na ławie. TO o czymś świadczy. Wystarczy popatrzeć na słabego w tej rundzie Juniora, który był IMO wstawiany do składu trochę na siłę. A kosztował 'tylko' 0,5 mln €

mort - nie pal więcej tego gówna

Komentarz

• Roger, Choto, Dick i Korzym przedłużyli kontrakty z Legią
        Legia Warszawa przedłużyła kontrakty z Rogerem do 31 grudnia 2009, Dicksonem Choto do 30 czerwca 2010, Herbertem Dickiem do 31 grudnia 2010 oraz Maciejem Korzymem do 31 grudnia 2012 roku.

- Bardzo się cieszę, że wszyscy ci zawodnicy przedłużyli kontrakty. Zależało nam na tym, ponieważ liczymy, że ci piłkarze pomogą nam w obronie mistrzowskiego tytułu. Wierzę, że gracze również są zadowoleni z faktu, że nadal będą reprezentować barwy najlepszego polskiego klubu – powiedział trener Legii Warszawa, Dariusz Wdowczyk.

źródło: Legia Warszawa
        Ciekawe gdzie wypożyczą Korzyma
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Choto Nie liczyłbym zbytnio na Korzyma w naszej druzynie,zawodnik tego wieku powinien już pomału wskakiwać do pierwszego składu,zdobywać chociażby co jakiś czas bramkę,a Maciej włazi na jakiegoś tam PESA i jeszcze gra jak łajza.Brano go z takim przekonaniem,że za kilka lat będzie podstawowym strzelcem,rozumiem jest jeszcze młody,ale czy za młody,żeby już grać ciut więcej..?Na pewno kolejne wypożyczenie,kolejny powrót i co dalej...?Przedłużono kontrakt...zobaczymy

Dick hmmm wolałbym innego gracz,ale cóż...

Zastanawia mnie tylko jedno czy w ogóle ktoś obserwuje 2,3 czy nawet 4 ligę...Założyłbym się,że nie.Nastawieni jesteśmy na Brazylię i Bałkany...a pod nosem mamy tańszych,lepszych zawodników.Postanowiliśmy na zawodników zagranicnzych i tego się trzymamy,zamiast rozglądnąć się na ,,miejscowych podwórkach,, Czysta polityka...

Zobaczymy...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kepke
            A ja się cieszę. Dick z meczu na mecz grał pewniej. Moim zdaniem Dick jest bardzo dobrym obrońcą.
            Jak przychodził Choto do Legii, to też nie za bardzo mi się to podobało. W Górniku grał średnio.
            Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
              Zamieszczone przez Kepke
              A ja się cieszę. Dick z meczu na mecz grał pewniej. Moim zdaniem Dick jest bardzo dobrym obrońcą.
              Jak przychodził Choto do Legii, to też nie za bardzo mi się to podobało. W Górniku grał średnio.
              dobry,ale nie na perspektywę gdy w LM zdarzają mu się też często indywidualne błędy...

nie wiem powrót Rzeźniczaka...

no to sei zacznie...

Komentarz

Zastanawia mnie tylko jedno czy w ogóle ktoś obserwuje 2,3 czy nawet 4 ligę...Założyłbym się,że nie.Nastawieni jesteśmy na Brazylię i Bałkany...a pod nosem mamy tańszych,lepszych zawodników.Postanowiliśmy na zawodników zagranicnzych i tego się trzymamy,zamiast rozglądnąć się na ,,miejscowych podwórkach,,
                To samo powiedzieli wczoraj Kołtoń z Borkiem na Polsat Sport w podsumowaniu weekendu. I ja się z tym zgadzam.
                W Polsce w piłkarskim biznesie panuje niestety inna zasada. Nie chodzi tylko o sprawy sportowe ale jeszcze dochodzi kasa którą muszą zgarnąć menadżerowie, często koledzy po kieszeni naszych trenerów i działaczy klubowych, no i sprawa kibiców. Waidzę ten lament jakby Legia sprowadziła 5 ciu młodych piłkarzy z niższych lig i żadnej "gwiazdy" zagranicznej czy nawet polskiej. Choćby w tych pięciu był następny potencjalny Błaszczykowski (którym nomen omen też menadżerowie się zainteresowali jak zaczeli wietrzyć $$$ z prowizji) to kibiców takie transfery nie przekonają.
                Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
                  To samo powiedzieli wczoraj Kołtoń z Borkiem na Polsat Sport w podsumowaniu weekendu.
                  Kepke nie xeroboj

Komentarz

• Ja tylko pisze co gadali wczoraj w TV...
                    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Tylko zobaczcie jaki jest głowny problem w Legii. Ściągani byli naprawde niesamowici juniorzy, kadrowicze regionów, Polski i Bóg wie skąd jeszcze... A mimo wszystko poza chwilowym wystrzalem Janczyka zaden sie nie rozwinal. I mysle, ze niestety ale gdyby do Legii trafil Błaszczykowski to szybko by o nim sluch zaginal. Legia albo nie jest dobrym miejscem do rozwoju, ze wzgledu na przenosiny do duzego miasta, presje kibiców, zarzadu itd., albo po prostu nasi trenerzy średnio się nadają do szlifowania diamentów...
                      "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                      żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                      w środek meczu, nasze twarze mokną,
                      nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Zamieszczone przez Endrju
                        ze wzgledu na przenosiny do duzego miasta, presje kibiców, zarzadu itd.,
                        A niby w Krakowie tego nie ma...

Komentarz

• A czy Korzymowi dali wieksza szanse? Czekam na odwazna decyzje aby na 2-3 mecze wystawic atak Janczyk-Korzym. Z Belchatowem wygladalo to srednio, ale nie mozna oceniac po jednym meczu.
                          Janczykowi od poczatku dawali wiecej szans.

Komentarz

• Ja tam się już Korzyma naoglądałem w tej rundzie
                            Osobiście jestem za tym, by wypożyczyć go do innego klubu pierwszoligowego.
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Ja mam dość mieszane uczucia (obym sie mylił) co do kwestii podpisania aż 5 letniego kontraktu z Korzymem. Przyznam się szczerze, że wypadał on dość przeciętnie na tle zawodników z rezrerw (np. Paluchowskiego i Majkowskiego) w tej rundzie choć jest on mniej więcej w podobnym wieku.
                              Poza tym wydaje mi się, że brakuje mu poważnego atutu jakim jest szybkość i przyspieszenie, atrybuty może nie konieczne ale ważne i pomagające napastnikom w zdobywaniu goli. Może on jednak powinien grać w pomocy ? Obawiam się niestey, że Korzym może się okazać "ładnie opakowanym produktem" menadżera. Raz jeszcze obym się mylił.
                              Na dzień dzisiejszy byłbym za jego wypożyczeniem do słabszego klubu tak żeby mógł grać i się rozwijać. Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez Endrju
                                ze wzgledu na przenosiny do duzego miasta, presje kibiców, zarzadu itd.,
                                A niby w Krakowie tego nie ma...
                                Ale cos w tym jest, ze rozwineli tam sie Blaszczykowski, Brozkowie, Głowacki...
                                "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                                żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                                w środek meczu, nasze twarze mokną,
                                nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Pracuję...
                                X