Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez pusty
    Żewłakow to akurat by nie był głupi pomysł.
    zdecydowanie nie glupi!!!
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez el talibbo
      Zamieszczone przez pusty
      Żewłakow to akurat by nie był głupi pomysł.
      zdecydowanie nie glupi!!!
      Talibbo to tak na serio czy ironia z twojej strony?

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
      F.Nietzsche

Komentarz

• Człowieku co chcesz od Żewłakowa?!
        IMO jeden z lepszych grajków w Reprezentacji!

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
          Człowieku co chcesz od Żewłakowa?!
          IMO jeden z lepszych grajków w Reprezentacji!
          Moim skromnym zdaniem ten piłkarz nawet nie powinien grać w reprezentacji ! Jest na nią zasłaby (inna sprawa że nasza cała reprezentacyjna lewa obrona jest za słaba na grę w reprezentacji uczstnika przysłorocznych MŚ)
          Nigdy nie byłem fanem talentu obu Żewłakowów,nawet w okresie el.MŚ 02.

F.Nietzsche

Komentarz

• nie jest
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
              nie jest
              moj błąd , to wychowanek Drukarza.

Ciemno widze jego szanse gry w Bąk podobnie mówił,a teraz gra za petrodolary w Al Rayan. Pozatym podobno Zewłakow ma jakąś ofertę z Hearts.

F.Nietzsche

Komentarz

• Teraz dobrzy boczni obrońcy to z reguły wybiegane chłopaki którzy powinni mieć kiwkę dobre przyspieszenie itp. Żewłakow miom zdaniem tego nie ma wiec po co on nam. Zresztą wogóle mamy problem w Polsce z bokami obrony co zresztą widac w reprezentacji. Mi się wydaje ze trzeba szukać za granicą. Ostatniego bardzo dobrego bocznego obrońcę to moim zdaniem mieliśmy Omeljańczuka. Nie wiem z abardzo co się z nim teraz dzieje (chyba siedzi na ławie któregoś z moskiewskich klubów) ale pamietam ze podczas ostatniego meczu Polska-Białoruś w Grodzisku Wielk. bodajze, pokazał się moim zdaniem z dobrej strony. wiem ze sprowadzenie go do Warszawy to chyba nie byłby łatwe (wymagania finansowe zawodnika) ale moim zdaniem takich obrońców powinniśmy szukać a nie wysokich kołków jak Żewłakow co nie dosc ze łatwo go ograć to jeszcze jest mało zwrotny
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16434
                  jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• wiadomo coś o nim ?

Komentarz

• Żewłakow nie jest taki dobry na reprę, ale na Legię w sam raz. W reprezentacji taka sytuacja w obronie jest spowodowana beznadziejnościa Polskich obrońców. gdyby Legia była ciągle w stałej formie, to i Legioniści byliby powoływani. Ale patrząc optymistycznie to niedługo skład obrony i taku może byćoszołamiający:
                      obrona: Szala, Rzeźniczak, Rosłoń, Bąk, Choto, Outarra, Żewłakow, Kiełbowicz.
                      Atak: Włodarczyk, (ktoś z nazwiskiem), Klatt, Janczyk, Gottwald. Innych nie licze, bo będa wspierali rezerwy.

Komentarz

• http://www.mskzilina.sk/index.php?page=cldetail&id=506

Gottwald Michal

dátum narodenia: 29.04.1981
                        vý¹ka: 187
                        hmotnos»: 85
                        èíslo dresu: 17
                        hráèsky post: Útoèník
                        materský klub: FK Sta¹kov
                        pôsobil: FK Sta¹kov, Dukla Banská Bystrica, OFI Kréta (GR), Agios Nikolaos (GR), M©K ®ilina
                        reprezentácia: N/A
                        prezývka: N/A

stav: N/A
                        typická vlastnos»: N/A
                        obµúbené jedlo: N/A
                        obµúbený nápoj: N/A
                        ¹portový vzor: N/A
                        záµuby: hudba, kino
                        ¾ivotné krédo: N/A

Nie je, nie pije... Ciężko mu będzie..
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• z tego co wiem to Gottwald w Zilinie za duzo bramek nie nastrzelal ale zobaczymy moze Wdowiec wie co robi

Komentarz

• Taki Chmiest drugi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Wdowczyk
                              (...)...Oglądaliśmy jego grę na kasetach wideo, dużo rozmawialiśmy też z Janem Muchą, który go nam polecił...(...)
                              Na wideło to i Gumas jest niezly.
                              Wzieli goscia bez zadnych testow na boisku? A badania zdrowotne? Testy wydolnosciowe?
                              Widze, ze na gorze nadal nic sie nie zmienia. Chlopaki dalej leca w ilosc. Nie w jakosc.
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Po prostu chłopakowi skończył się kontrakt, więc był tani. Do tego Słowak, więc nasze zarobki to dla niego Eldorado.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X