Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W drużynie pozostanie również Piotr Włodarczyk. Napastnik, który wrócił do składu po miesięcznej banicji za fatalną postawę w przegranym meczu PP ze Stalą Sanok, zbiera ostatnio niezłe recenzje. - Gra dobrze, ma jeszcze ważną umowę z Legią i zostaje w klubie - dodał Kosmala.
    Nosz ***** co za cule!! Nędza gra dobrze?! To po kiego grzyba go z drużyny wyrzucili!

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
      W drużynie pozostanie również Piotr Włodarczyk. Napastnik, który wrócił do składu po miesięcznej banicji za fatalną postawę w przegranym meczu PP ze Stalą Sanok, zbiera ostatnio niezłe recenzje. - Gra dobrze, ma jeszcze ważną umowę z Legią i zostaje w klubie - dodał Kosmala.
      Nosz ***** co za cule!! Nędza gra dobrze?! To po kiego grzyba go z drużyny wyrzucili!
      w PE sie sprawdzi czy warto żeby został.

Komentarz

• co?

Komentarz

• Panowie w Legii już każdą strategię transferową przerabiano .
          Najpierw kupowano najlepszych graczy z naszej ligi wracali też gracze z zagranicy.
          potem kupali Brazylijczyków .A teraz??? nie wiem którą drogą pójdą???
          Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• No a przeca miał grać w Romie zdziwiony lol2
            skonczy jak Marek Citko
            nie przejdzie do nas to trzeba zaczac jechac i sie nabijac. ?

ostatnio transfery w Legii robi sie na chybil - trafil... takze mysle, ze mozna zrozumiec Matusiaka dlaczego nie jest zainteresowany grą w naszych barwach.

Komentarz

• Najlepszą formą byłoby wybudowanie w Warszawie lub pod Piłkarkiej szkółki Legii
              skupiała by ona najlepszych 18 -20 lat z Warszawy i okolic głównym celem byłoby szkolenie własne narybku coś pójści drogą Ajaxu chyba to jednyne wyjście???

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciuś
                Jacy Hiszpanie?? Jacy Wlosi???
                Bierzmy przyklad od braci z Bukaresztu (Steaua), Sofii (Levski), Kijowa (Dynamo) i Doniecka (Szachtar). Oni skupuja co lepszych "wschodnich" graczy, dorzucaja do tego ze trzech Brazylijczykow i jada w Lidze Mistrzow. Oczywiscie o walce z najlepszymi nie maja wiekszych szans ale kasy zgarna mnostwo, a do tego dochodzi ogromna promocja klubu i zawodnikow.
                Bierzmy z nich przyklad bo njablizej nam do nich (w kwestii mentalnej przede wszystkim).
                Legia i Wisla pare lat temu w pucharach radzily sobie swietnie bez nadmiaru obcokrajowcow.
                Stadion, szkolka pilkarska, dobry trener, skauci w Europie Wschodniej, checi+cierpliwosc i jadymy.
                Chłopie na których zawodników z wymieniony przez Ciebie klubów Legię stać???
                STEUA : FERNANDO CARLOS,NICOLAE DICA.
                Z Lewskiego chcieli grać u nas JOWOW i TUPOZAKOW.
                Z Dynama Verpakovkis ??? Nie On był do kupienia gdy grał w Skonto Ryga
                Z Szachtara ?? Tymoszczuk nie na sprzedaż skoro Milanowi,Realowi czy Barcelonie odmówili??
                Marica ??? -super napastnik ale Chce go Roma.
                SRNA ,Bielik ??? też pewnie kosztują nie mało.
                Tak więc nie stać Legii na tych zawodników
                ba nawet na graczy Partizana co dopiero wyjeżdzasz z Hiszpanią.

Komentarz

• Zamieszczone przez białoczerwony
                  Zamieszczone przez Maciuś
                  Jacy Hiszpanie?? Jacy Wlosi???
                  Bierzmy przyklad od braci z Bukaresztu (Steaua), Sofii (Levski), Kijowa (Dynamo) i Doniecka (Szachtar). Oni skupuja co lepszych "wschodnich" graczy, dorzucaja do tego ze trzech Brazylijczykow i jada w Lidze Mistrzow. Oczywiscie o walce z najlepszymi nie maja wiekszych szans ale kasy zgarna mnostwo, a do tego dochodzi ogromna promocja klubu i zawodnikow.
                  Bierzmy z nich przyklad bo njablizej nam do nich (w kwestii mentalnej przede wszystkim).
                  Legia i Wisla pare lat temu w pucharach radzily sobie swietnie bez nadmiaru obcokrajowcow.
                  Stadion, szkolka pilkarska, dobry trener, skauci w Europie Wschodniej, checi+cierpliwosc i jadymy.
                  Chłopie na których zawodników z wymieniony przez Ciebie klubów Legię stać???
                  Gdzie ja napisalem zeby sciagac zawodnikow z tych klubow?
                  Klania sie czytanie ze zrozumieniem.

Komentarz

• Sorrki teraz wiem co miałeś na myśli .
                    O szkółce już wspomniałem dobry trener który znałby dobrze ten rejon Warszawaski
                    mam na myśli skaut na Europę wschodnią - potrzebny ktoś tak pytanie tylko kto dobrze zna te rejony??? Trzeba nam stadionu prawdziwego zdarzenia.
                    Konieczna za tym jest rozbudowa obiektu przy łazienkowskiej
                    Zauważ jednak że w Legii próbowano wszelkich strategi transferowych
                    ściągano najlepszy z ligi powroty z zagranicy [ Kucharski,Lewandowski]
                    Teraz Brazylijczycy i wszystko się spaliło bramy LM zamknięte .
                    Nikt jednak nie pomyślał pójścia tropem Ajaxu czyli szkolenie własnego narybku.
                    i ta strategia jest najlepsza moim zdaniem. Tobie pewnie chodzi o organizaje ale z tym jesteśmy daleko za nimi.

Komentarz

• nie przejdzie do nas to trzeba zaczac jechac i sie nabijac. ?

polecam wywiad z tata Radka w dzisiejszym Dzienniku

skonczy jak Marek Citko.

Komentarz

• A Ja polecę jeszcze dla uzupełnienia dziszejszego newsa na Interia Sport.
                        Mariano pieniędzy to brak nie tylko na szkolenie młodzieży także na transfery.
                        Mam kolegów w Holandii którzy opowiadali mi jak to tam wygląda a dobrych trenerów nie brak tylko poszukać ott np taki Zamilski.

Komentarz

• Zamieszczone przez białoczerwony
                          Sorrki teraz wiem co miałeś na myśli .
                          O szkółce już wspomniałem dobry trener który znałby dobrze ten rejon Warszawaski
                          mam na myśli skaut na Europę wschodnią okey -pytanie tylko kto dobrze zna ten rynek??? Stadion tak prawdziwego konieczna zdarzenia.
                          Konieczna za tym jest rozbudowa obiektu.
                          Zauważ jednak że w Legii próbowano wszelkich strategi transferowych
                          ściągano najlepszy z ligi powroty z zagranicy [ Kucharski,Lewandowski]
                          Teraz Brazylijczycy i wszystko się spaliło bramy LM zamknięte .
                          Nikt jednak nie pomyślał pójścia tropem Ajaxu czyli szkolenie własnego narybku.
                          i ta strategia jest najlepsza moim zdaniem. Tobie pewnie chodzi o organizaje czuż z tym jesteśmy daleko za nimi.
                          Jak najbardziej poważnie i bez złych intencji spytam:
                          -Masz 5 lat??
                          -Jesteś upośledzony??

Jak nie, to ogarnij się chłopie i zacznij pisać po polsku, bo tych Twoich postów czytać się nie da. :/

Co znaczy "stadion tak prawdziwego konieczna zdarzenia", albo "skaut na europę wschodnią okey"??

Komentarz

• Jacek tutaj nie miejsce na to odp najlepiej prv .

Komentarz

• Grzelak ani dla Nas ani dla Was

Gazeta Krakowska potwierdza to co pisał Fuckt wczoraj
                              Grzelak ma dostać 140 tys ojro od ZL

ps. inna sprawa że Krakowska często się ostatnio myliła w temacie transferów
                              Wisła pany Cracovia dziady. Taka jest istota rzeczy. amen

Komentarz

• 2 sprawy
                                co do szkolenia młodzieży to u nas sytuacja wygląda obecnie rzeczywiście nie za ciekawie.
                                trenerzy jacyś są i drogę Młodych Wilków (głównie młodzi kolesie po/w trakcie Akademii Trenerskiej albo AWFu z chęciami i pomysłem) uważam za słuszną. problem powstaje przy tzn. infrastrukturze - ćwiczą na 2 treningowych boiskach, okupowanych także przez I zespół i rezerwy, co powoduje okrojenie terminów treningów itd. uniemożliwia to np. prowadzenie np. 2 drużyn w roczniku - po prostu nie mieliby gdzie trenować...
                                mam nadzieję, że uda się w najbliższym czasie wybudować bazę treningową na Bielanach czy gdziekolwiek indziej, ważne żeby istniał kompleks boisk, internat, hale (mamy 1 w Warszawie - przy ul. Bolesława, są one absolutną koniecznością ze względu na warunki pogodowe w zimie...)...

inna sprawa to scouting - to według mnie najbardziej zaniedbana część Legii, jeśli chodzi o jej pion sportowy...
                                Małecki powiedział dla PS, że był już dogadany z Legią, ale w końcu puścił ją kantem... chyba nie walczyliśmy zbyt mocno, a on niewiadomo czy nie stanie się niezłym grajcarem...
                                może warto ściągnąć kilkunastu chłopaków z roczników 90 i 91 z Mazowsza, powoływanych do młodzieżowych kadr... (zresztą pisaliśmy już o tym w innym dziale)
                                wczoraj Leo powołał kadrę - nie dość, że jest tam Golański, o którym wielokrotnie już pisaliśmy, to zagościło tam także nazwisko Wawrzyniaka... pamiętam doskonale, że jeszcze jako zawodnik Świtu był u nas na testach... pamiętam też, że praktycznie od razu powiedziano mu baj baj... :/
                                poza tym, jest 2 zawodników, mocno kiedyś przez gazety do Legii przymierzanych - Kolendowicz i Pitry (ich akurat nie żałuję)
                                a odnosząc się bezpośrednio do transferów, to bardzo mi się ostatnio podoba Piszczek, może warto by na jego temat porozmawiać z Herthą już teraz...

pzdr
                                "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
                                "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

Pracuję...
                                X