Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dokładnie, tak pieprzy dla pieprzenia, pewnie już trwają negocjacje z innym klubem z zagranicy, albo by się nawet nie zdziwił gdyby chodziło o Wisłę, z wywiadów widac że chłopak strasznie leci na kase, więc wykorzystuje Legie aby wymóc presję na innym klubie

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
      ... z wywiadów widac że chłopak strasznie leci na kase...
      za
      http://futbolnet.pl/news/radoslaw_ma...rii_12232.html

Zamieszczone przez Radosław Matusiak
      ... Tak, Wisła już od dawna zabiega o mnie. W przedostatnim dniu letniego okienka transferowego, gdy byliśmy na zgrupowaniu we Wronkach, przyjechała delegacja z Krakowa, by od razu podpisać kontrakt. Było to nierealne, bo obiecałem Trenerowi Lenczykowi, że zostanę z drużyną. Teraz Wisła też jest brana pod uwagę. Jest kilka opcji. Każdą musze dokładnie rozważyć. ...

Absolutnie. GKS jest profesjonalnym klubem, mądrze zorganizowanym, wypłacalnym. Na pewno nie pojadę za granicę, byle tylko uciec z Polski.

Zależy, jaka będzie to oferta z zagranicy. Jeśli mam iść do zespołu z czołówki np. drugiej ligi hiszpańskiej, to pójdę tam, jeśli natomiast mam walczyć z zespołem o utrzymanie się, to wolę czołowe polskie kluby.
      Kiubz, jakie wywiady czytałeś ??
      bez podpisu

Komentarz

• Im więcej artykułów typu "Matusiak w Legii" tym jak pokazuje historia tak "medialnych tranferów", gorzej dla nas. Dlatego zaczynam coraz bardziej wątpić w ten transfer i przychylam się do zdania Julka, że mu bliżej to jakiegoś Torpedo czy innego FK Moskwa, niż do nas.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Heh, a mi się coś wydaje, że Matusiak [a może jego menago] rozpowiadają ile to on ma ofert, a tak naprawdę ma tylko jedną z Rosjii gdzieś pewnie obok niedzwiedzi. Gdyby tylko dostał jakąś ofertę z Zachodu od razu by spierdolił do jakiejś II ligi portugalskiej czy innej.

Ale spokojnie, zagra z Belgią wygra nam mecz to i na Zachód pojedzie

PS. Mięciel stuknął właśnie 6 brame w lidze greckiej i jest liderem wśród najlepszych strzelców ligii :O

Komentarz

• Bardzo interesująco wyglądałby atak Matusiak - Mięciel Co do Radka to kupno jego będzie strzałem w "10" również ze względów finansowych. Pogra z rok, dwa i będzie można zainkasować sporą kasę. Co do Miętowego to w lidze polskiej na pewno będzię strzelał więcej niż Grecjii.

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
              ... z wywiadów widac że chłopak strasznie leci na kase...
              Zamieszczone przez biotronic
              Kiubz, jakie wywiady czytałeś ??
              wiesz, mi wystarczył ten oto wywiad, Przegląd sportowy i Llive z 8 listopada:

Jak to? Przecież w poniedziałek był pan nawet w Warszawie...
              Wybrałem się na zakupy, do kina. Miło spędzić czas w dużym mieście.

Do tej pory podobno wolał pan wypady do Paryża.
              Owszem, ale zimno się zrobiło, więc atmosfera Paryża nie robi już na mnie takiego wrażenia. Mógłbym co prawda latać w jakieś cieplejsze miejsca, ale jest tam na tyle daleko, że najwięcej czasu spędziłbym w samolocie. To już wolę wycieczki do Warszawy. Zawsze parę spraw można załatwić...

Nikt już panu nie uwierzy, że nie prowadzi pan rozmów z Legią.
              Od rozmów do konkretnych ustaleń bardzo daleka droga. Nie zaprzeczam, że jest temat Legii. Ja jednak wciąż marzę o kontrakcie zagranicznym.

Czy to oznacza, że w wyścigu o Matusiaka przestaje się liczyć Wisła Kraków?
              Wisła też jest zainteresowana transferem, ale sprawa jest prozaiczna: Legię stać na przedstawienie lepszej oferty pod względem finansowym.

No to porozmawiajmy o pieniądzach. Nawet bogata Legia nie da panu tyle, ile mógłby pan dostać w zagranicznym klubie. Chyba że aż tak bardzo nie zależy panu na pieniądzach...
              Pewnie, że zależy, jak każdemu człowiekowi. Jeśli mam gdzieś zarobić 10 złotych, w innym miejscu 20, a jeszcze w innym 30, oczywiście najbardziej zaczyna interesować mnie to ostatnie miejsce. Potem dochodzą inne sprawy, które też trzeba uwzględniać przy wyborze klubu.

Zapytam inaczej: czy oferta z drugiej ligi hiszpańskiej będzie dla pana lepsza niż oferta z walczącej o mistrzostwo Polski Legii?
              To jest faktycznie dyskusyjna sprawa, bo w takim przypadku różnica w kontrakcie nie musi być duża. Jeżeli mam tam dostać roczny kontrakt na poziomie 200-300 tysięcy euro, to rzeczywiście oferta Legii może być dla mnie konkurencyjna. Spokojnie poczekajmy na rozwój wypadków. W wielu ligach toczą się rozgrywki. Dopiero w przerwie w niektórych klubach poważnie pomyślą, że może warto pozyskać kogoś takiego jak ja.
              może pochopnie oceniam, ale w momencie jak facet zaczyna mówić ile to chciałby zarabiać to ręce mi opadają... drugi Włodar z niego będzie, dostanie kontrakt, usiądzie na dupie i tak będzie siedział... obym się mylił

Komentarz

• przynajmniej jest szczery i nie ******** głupot
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Wyrażnie mówi, że w Hiszpanii dostawałby więcej niż 200-300 tyś. euro rocznie. Mimo wszystko oferta Legii byłaby konkurencyjna...

BTW. A Ty nie zainteresowałbyś się najbardziej pracodawcą oferującym 30 zł?

Hmmm...
                  Większość ostatnich legijnych transferów odbywała się na zasadzie "zcichapękł", no może poza Radoviciem. Za rządów ITI szum medialny nigdy nie pomagał nam w interesach.
                  bez podpisu

Komentarz

• Ale ja nie oceniam czy to dobrze czy źle, że chce tyle zarabiać, niech ma, też bym wybrał najlepszą finansowo ofertę. Natomiast dziwi mnie to jego wielkie mniemanie o sobie, sugerowanie publiczne ile Legia mogłaby mu zaoferować jest IMHO śmieszne a jego słowa, o tym, że Paryż za zimny a nie ma czasu żeby latać dalej samolotami na zakupy, są równie żałosne. Widziałem mecz z Wisłą i Matusiak wypadł faktycznie świetnie, ale patrząc na jego dotychczasowe osiągnięcia (dobre półtora sezonu w słabej polskiej lidze) to nie wiem czym się tak podniecać, takich jak on było wielu a wybił się 1 na 20.

To co podkreślam to od początku: robienie szopki wokół transferu ("codziennie do niego ktoś z Legii dzwoni") jest nieporozumieniem albo nastawieniem z góry na podbijanie innej oferty. Biotronic, jak sam zauważyłeś Legia od kilku lat nie sprowadziła zawodnika, o którym by się mówiło w mediach jako o potencjalnym transferze. Wiemy o tym my i na pewno wie Matusiak...

tyle w temacie

Komentarz

• http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=12816

Kolejne wzmocnienie z Partizana?

Kończy się runda jesienna rozgrywek Orange Ekstraklasy, a działacze Legii nie próżnują i przyglądają się piłkarzom, którzy mogą zimą wzmocnić ekipę mistrzów Polski. Według serbskich mediów w ten weekend w Belgradzie przy okazji meczu Partizana z Vozdovacem gościła delegacja warszawskiego klubu, która miała oglądać w akcji dwóch napastników serbskiej drużyny - Pierre'a Boyę i Ljubiszę Vuklelję, oraz ewentualnie rozmawiać na temat ich pozyskania.

Boya to 4-krotny reprezentant Kamerunu. Ma 22 lata, mierzy 184 cm i waży 83 kg, a według oficjalnej strony Partizana w 112 meczach dla tego klubu zdobył 15 bramek. W sobotę nie zmieścił się nawet w kadrze meczowej, w przeciwieństwie do Vuklejli, który rozegrał 45 minut. Vuklelja ma 23 lata, mierzy 181 cm i waży 78 kg. Tego drugiego piłkarza byłoby znacznie trudniej "wyciągnąć" z Belgradu - były reprezentant serbskiej młodzieżówki trenera Dragomira Okuki do Partizana przeszedł z Wojwodiny Nowy Sad w czerwcu tego roku i podpisał 4-letni kontrakt.

Pytany o ewentualne odejście obu piłkarzy sekretarz generalny Partizana Żarko Zecević śmiechem zbył kwestię Vukelji, o Boji powiedział natomiast: - Legia chciałaby go wypożyczyć, my zaś możemy go co najwyżej sprzedać.

Przypomnijmy, że pół roku temu Legia sprowadziła z Partizana rezerwowego prawoskrzydłowego Miroslava Radovicia, uznawanego obecnie za najlepszego na tej pozycji piłkarza naszej ligi. Z kolei rok temu Legia była blisko pozyskania czołowego napastnika belgradzkiego klubu, Srdjana Radonjicia, który wtedy okazał się jednak dla warszawian za drogi. Dziś Radonjić znalazł się na celowniku niemieckiego pracodawcy legijnego dezertera, Moussy Ouattary - FC Kaiserslautern.
                      Nieźle murzyn, nie łapie się do meczowej kadry, dodatkowo jego bilnas bramkowy jest denny, a jugol jest podobno nie do wyjęcia. Jestem ciekaw czy to przypadkiem nie jest próba zamkniecia pyska Matusiakowi, aby się tak nie rozgadywał o tych telefonach z Legii.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Troche mnie zaczyna to wku*wiać że ten Matusiak to taka gwiazda że by tak na chama by uciekł za granice. Legia to dosyć bogaty klub(jak na nasze okolice) i nie widzę dlaczego w Legii nie mógł by zostać. Oczywiście oferta z innych klubów może być większa, Ale na pewno na jedzonko mu nie zabraknie.

Kto wie niby nie ten kryzys i byśmy grali w P.UEFA to by sie nie zastanawiał tak długo.

edit:
                        Być może już wkrótce Legia będzie musiała oddać swojego najlepszego obrońcę, Dicksona Choto. Piłkarz z Zimbabwe wpadł w oko wysłannikom francuskiego pierwszoligowca Saint-Etienne. Na meczu Legii z Odrą Wodzisław był menedżer współpracujący z Saint Etienne, który obserwował w akcji czarnoskórego obrońcę warszawskiego klubu.
                        Choto nie miał wielu okazji do udowodnienia swojej klasy, bo napastnicy Odry atakowali rzadko i raczej nie stwarzali wielkiego zagrożenia pod bramką legionistów. Mimo to gracz z Zimbabwe zrobił dobre wrażenie na skautach francuskiego klubu.

Niewykluczone, że wkrótce Legia otrzyma ofertę z Saint Etienna odkupienia Dicksona Choto. Mistrzowie Polski finansowo na tym nie stracą, bo chcą za tego piłkarza milion euro. Ta kwota nie przerasta, niestety, możliwości francuskiego pierwszoligowca.

Komentarz

• Sam skrytykowałem trochę Matusiaka za wypowiedźi o chęci wyjazdu za granicę. Ale numer_10 postaraj się go zrozumieć. To jego zawód, a w pracy chodzi m.in. o to żeby jak najwięcej zarobić co zresztą jest wiadome nie od dzisiaj. Różnie to karierze w piłkarskiej bywa, może się przytrafić kontuzja itd...A prawda jest taka, że zarówno na wschodzie jak i na zachodzie za 2 sezony gry może się już pewnie ustawić na naprawdę długo.

Ja do Matusiaka mam pretensje jedynie o to, że w jednym z wywiadów dał do zrozumienia, że Legia to dla niego plan B. Co zresztę nie wyklucza możliwości, że ten plan mógłby wykonywać bardzo dobrze.

Komentarz

• Najbardziej wkur* jest to ze zglasza sie przecietny klub z Francji i Legia moze sprzedac swojego najlepszego obronce za drobne ,oby tak sie nie stalo i Choto zostal

Komentarz

• Właśnie. Pomódlmy się za to.
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• czytałem iz Legia interesuje się ten Markowskim z Partizana.
                                A Ten Matusiak mnie wkurza najpierw mówize jeśli poszedłby do drugiej ligi Hiszpańskiej to musiałby być to klub walczący o awans do Premiera Division a ten cały Hercules nie na to szans ludzie co jest grane!!! czy dla niego liczy się tylko kasa??? jeszcze są jakieś oferty ze wschodu ciekawe co to za kluby???
                                Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

Pracuję...
                                X