Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• -Apropo Matusiaka.. Istnieje cos takiego jak progresywne podbijanie konktraktu [automatycznie co np. pol roku czy po calym sezonie] i to wg. mnie byloby najrosnądniejsze w wypadku tego zawodnika badz sredni konkrakt + duze bonusy za gole [ zmobilizowalby sie chlopak].
    -Skad wziac na niego kase? Jestem zwolennikiem sprzedania Fabiańskiego na zachod za cene troche wieksza niz chca w Belchatowie za Matusiaka [SIC! - marzenia? to obudzcie mnie] gdyz tam sie chlopak rozwinie a ja szczerze wierze w mozliwosci Muchy. Zreszta mozna klauzule zawszec na 20% nastepnego jego transferu..]
    -Zawsze marzylo mi sie by Legia byla takim drugim Ajaxem [w sensie szkolki pilkarskiej] a zarzad planowal [udalo sie?] wynajac spora ilosc boisk pod Wwa.. Zreszta zainsteresowanie naszych scoutow w moim mniemaniu powinien isc na wschod, a nie do Am. polodniowej.. Pelno jest ambitnych Rumonow, Slowencow, Slowakow, [poludnie ;] ] Ukraincow czy tez serbow...

Moze sie myle w moich rpzemysleniach moze sa to czcze i zludne zapatrzenia w managery pilkarskie ale cos w tym jest...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
      Zamieszczone przez Adrian
      Nie rozumiem. Matusiak podobno ma w kontrakcie wpisana kwote odstepnego.
      O jakim podbijaniu mowa?
      Przeciez to kwota minimalna.
      Tak minimalna kwota za ktora moze odejsc. Wykladasz tyle i klub nie ma nic do gadania. Dogadywanie sie z zawodnikiem.
      Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• dokladnie, jezeli ktos da te 300tys ojro, to klub nie ma nic do gadania. wiec tez tego zbytnio nie rozumiem
        Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• a co jeśli kilka klubów jest gotowych wyłożyć 300 tys., decyduje kto pierwszy wysłał fax? Mi się wydaje że chodzi o realną kwotę transferu negocjowaną poprzez wynagrodzenie zawodnika - np. oficjalnie Legia przelewa do Bełchatowa 300 tys., nieoficjalnie 500. Matusiak z GKSem są chyba w dobrych układach więc jeśli Bełchatów nie bedzie chcial Matusiaka w Legii to Matusiak nie zagra w Legii. Więc Legia żeby zachęcić GKS zapłaci im więcej, zawsze jakoś się kasę przekaże, a możliwe że to zupełnie normalne i zgodne z zasadami placić więcej niż kwota odstępnego. Tak ja to widzę.
          Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
          ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
          Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
          Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• To wtedy decyduje zawodnik jaka oferta mu bardziej odpowiada.. to wkoncu jest to 300 k. E ? fama jakas czy prawdziwe informacje z jakiegos serwisu?

Komentarz

• Jezeli w kontrakcie jest wpisana kwota odstepnego, to znaczy ze jezeli ktos zdecyduje sie wylozyc za zawodnika okreslona sume, to klub nie ma nic do gadania. Potem tylko wybiera sobie do jakiego klubu chce przejsc.

Komentarz

• Legia interesuje się bramkarzem Śląska Wrocław Radosławem Janukiewiczem, przy chętni są również Korona i Lech - twierdzi "Słowo Polskie/Gazeta Wrocławska". O odejściu Janukiewicza z WKS-u mówi się już od dawna. Sam zawodnik nie ukrywa, że chciałby bronić w ekstraklasie. Latem niewiele brakowało, a utalentowany golkiper przeniósłby się do kieleckiej Korony. Wrocławski klub nie zgodził się wówczas na transfer, lecz "Trol" jednocześnie uzyskał obietnicę, że zimą nikt nie będzie mu robił problemów z ewentualną zmianą barw.

- Jesteśmy przygotowani na jego odejście, dlatego przed sezonem sprowadziliśmy Wojtka Kaczmarka - mówi Mirosław Nowicki, opiekun bramkarzy WKS-u. - Wojtek bardzo wiele się od Radka nauczył i nie powinien mieć problemów z zastąpieniem go wiosną. Dokąd może trafić Janukiewicz? Znów pojawia się temat Korony, której skauci obserwowali go w kilku meczach. - Jest za wcześnie, by rozmawiać o personaliach - mówi Piotr Burlikowski, dyrektor sportowy Korony. - Muszę jednak przyznać, że Wrocław znany jest z doskonałego szkolenia bramkarzy.

Komentarz

• Oby Matusiak przeszedł dzisiaj zagrał zaj* mecz przeciwko Wisle,taki napastnik przyda sie nie ma nawet porownania z Włodarem

Komentarz

• Zamieszczone przez (...)
                    Oby Matusiak przeszedł dzisiaj zagrał zaj* mecz przeciwko Wisle,taki napastnik przyda sie nie ma nawet porownania z Włodarem
                    Taki napastnik pewnie sporo kosztuje... I nie wierze w to, ze za 300 tys euro jest do wyjecia z Bełchatowa.

Komentarz

• Zamieszczone przez DJ_DaMiC
                      Zamieszczone przez (...)
                      Oby Matusiak przeszedł dzisiaj zagrał zaj* mecz przeciwko Wisle,taki napastnik przyda sie nie ma nawet porownania z Włodarem
                      Taki napastnik pewnie sporo kosztuje... I nie wierze w to, ze za 300 tys euro jest do wyjecia z Bełchatowa.
                      jezeli dobrze pamiętam, Matusiak ma klauzule w wysokosci 300 tys. euro, więc jezeli Legia wyłoży taką sumkę... klub nie będzie miał nic do gadania.

Komentarz

• Zrozumcie. Zawodnik może nie chcieć podpisać kontrakt z drużyną, która zaoferuje 300 tys., lecz z tą, która zaoferuje 1,5 mln

Zwłaszcza, że mogą w każdej chwili dopisać sobie aneks do kontraktu, iż nadwyżką powyżej 300 tyś. E, klub i piłkarz dzielą się fifty-fifty.
                        bez podpisu

Komentarz

• Prosze bardzo, zagral zajebisty mecz przeciw Wisle ;] Naprawde uwazam ze malo takich napastnikow jest w polskiej lidze ktorzy potrafia takie miec wyczucie sytuacji co on.. to jak wkrecil 3'ech obroncow Wisly a potem podal do Jarzy to naprawde giga respect dla niego. LEGIO BIERZ GO !

Komentarz

• Czyje że 300tyś to żeby go wyjąć z GKS'u, plus jakieś 700 górką.

Mam marzenie że Legia go kupi

Komentarz

• gazeta.pl
                              Rozchwytywany przez kluby zagraniczne, nagabywany przez Legię i wicemistrzów Polski z Krakowa, kuszony do pozostanie w Bełchatowie, napastnik reprezentacji Polski stanie zimą przed nie lada dylematem.

Po meczu w Krakowie Matusiak wyjaśnił, że do Wisły mu najdalej. - Kibice z Krakowa swoim zachowanie chyba przypisali mnie do Legii. Kierowali pod moim adresem nieprzyjemne epitety - żalił się napastnik.

- Muszę przyznać, że oferta Legii jest konkretniejsza niż ta z Wisły. Działacze mistrza Polski dzwonią do mnie co chwilę, zagadują, widać, że są bardziej zdeterminowani. I choćby dlatego do Legii jest mi bliżej.

Matusiak zdradził, że ma konkretną i atrakcyjną propozycję z mocnego klubu z jednej ze wschodnich lig. Nie wyklucza też, że pozostanie w Bełchatowie. - Sprawa mojego odejścia nie jest postawiona na ostrzu noża. GKS walczy przecież o mistrzostwo Polski, jest stabilnym i wypłacalnym klubem. Z drugiej strony mam już 25 lat i gdyby przyszła oferta z Zachodu, z chęcią bym skorzystał.
                              eh, zazwyczaj jest tak ze jak taki zawodnik robi tyle szumu wokol swojej osoby to g... z tego wychodzi, a to już druga wypowiedź w ciągu tygodnia gdzie podkreśla jakie to jest nim zainteresowanie

Komentarz

• Niech spierdala do Rosji, z Kiełbasą piłke kopać.

Dostanie wiecej rubli to odrazu pojedzie bez zająkniecia. Legia znów tak jak w przypadku Milijasa jest robiona w wała, bo gdyby faktycznie miał ta klauzule 300tyś euro to już dawno by go zgarneli...
                                Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

Pracuję...
                                X